Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Tapskapcsoló

Hozzászólások

(#1) Ace


Ace
tag

Üdv
Tudja e valaki, hogy hol lehet ilyen szerkezetet beszerezni? Neten már találtam kapcsolási rajzokat de sajnos azok nekem elég héberek ezért inkább megvenném egyben ha valaki tudna eladót jó áron annak örülnék. Tudjátok ez az amikor tapsolok és világítás fel le....

(#2) Ace


Ace
tag

Nah valaki?

(#3) Sytex


Sytex
tag

Technikumban a gyakorlati záróvizsgán ilyet kellett csinálnom. Még megvan, de ha nem haraxol nem adom el....emlék:U

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#4) ngabor2 válasza Sytex (#3) üzenetére


ngabor2
nagyúr

És a kapcs. rajza/összeállítási útmutató? Vagy másnak nem tudnál csinálni esetleg?

(#5) Sytex válasza ngabor2 (#4) üzenetére


Sytex
tag

Aki ismer az tudja hogy mostanában semmi szabadidöm: munka, a kocsimat csinálom, és a többi magánéleti probléma/gond...... sorry..... nem akartam senki felcsigázni, csak felkeltette középiskolás emlékeimet a téma :)

- Kártyával lehet fizetni? - Persze. - Egy ászból és királyból tud visszaadni?

(#6) And válasza Ace (#1) üzenetére


And
veterán

Hi! Mondjuk ez egy relés kimenetű modul, de nem neked kell összerakni: Bővebben: link.
Aki meg maga szeretné összerakni, annak: Bővebben: link.

(#7) ngabor2 válasza And (#6) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Hú, ez nagyon jó oldal. Postán vajon nem lehet rendelni? Debrecentől kissé messze van... és van egy pár igen jó cucc benne.

(#8) And válasza ngabor2 (#7) üzenetére


And
veterán

Vállalnak csomagküldést is. Ha egy szintet visszamész az URL-ben, ott minden le lesz írva, de még a linkelt oldalnak az alján is sok infó van.

(#9) Ace válasza And (#6) üzenetére


Ace
tag

Ez a tapskapcsoló ami itt van 900 ft ő lenne az? 12V 0,1A ez mit jelent? Én rendes lámpára akarom kötni az 220 V hogy van ez?

(#10) And válasza Ace (#9) üzenetére


And
veterán

Ha jól sejtem, a 12V/0,1A a táplálást ill. a sajátfogyasztást jelenti (magyarul kell neki egy kisáramú 12V-os tápegység, akár dugasztáp, ha nincs más). Hogy 230V-os lámpát tud-e vezérelni, az attól függ, hogy a relé, amit kapcsolgat, mekkorra terhelésre van méretezve. Szinte biztos, hogy kisebb - néhányszáz Wattos - 230V-os fogyasztókat elbír, de talán rá kellene náluk kérdezni. Az is lehet, hogy a relét külön kell hozzá megvenni, ez a kapcsolás csak vezérli azt. A kapcsolás jellegét sem ártana velük tisztázni, ha rendelésen gondolkodsz: felváltva tud ki- és bekapcsolni, vagy csak valamennyi időre történő bekapcsolásra képes, stb.

(#11) Szoci


Szoci
újonc

;) Amerikai tapskapcsoló lásd: www.uj-neu.blog.hu

(#13) furesz4


furesz4
csendes tag

eladó tapskapcsolók

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=furesz4

(#14) Whipeer válasza Ace (#1) üzenetére


Whipeer
csendes tag

Ha még mindig keresel :D

http://hardverapro.hu/apro/tapskapcsolo_video_feltoltes_alatt

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Tapskapcsoló
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.