Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Traxx válasza Macintosh (#249) üzenetére


Traxx
őstag

Számoljunk akkor.

Itt többféle VGA-t tesztelnek Core2-vel és itt van pár SLI-teszt. Ennyiből azért látszik, hogy a komolyabb konfigok fogyasztása is 200W alatt van...főleg ha azt is számításba veszed, hogy ezekből az értékekből még lejön 20%, ami a táp hatásfoka. Vagyis "tisztán" annyival kér kevesebbet a konfig a táp felől. Tehát azt a 200W-ot tartom továbbra is.
Amúgy meg a Trust-ről. Az illető műszerész, és tápokat javít...többet látott már, mint te meg én együtt egész életünkben fogunk. És nekem egy ilyen vélemény mérvadóbb a teszteknél. És igen, igazolja stat, mert védelem ennek ellenért nemnagyon van benne...vagyis inkább nagyon nincs.
Aktív PFC-s tápot meg UPS ellenére lehet venni. Azt csak a Delta beles Chieftec nem komálja túlzottan, mármint a kváziszínuszosakat :D

Mod: off.

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#252) Macintosh válasza Traxx (#251) üzenetére


Macintosh
csendes tag

Hali Traxx!

Utánanéztem hasonló konfig 196Wattot fogyaszt, tehát a saját konfigom húzva

kb 200Wattot ehet terhelve, terheletlenül 120Wattot. A Trustban pedig van

rövidzárvédelem, egy csupasz csatlakozóvég hozzáért a házhoz, a monitoron a kép

befagyott, újrainditás után semmi probléma.

Másoknál ismereteim szerint a Mercury és a Codegen tápok hullanak mint a légy.

APC Back-ups-em van, kváziszinuszos, offline.

Ha tudsz mellé FSP tápot ami biztos kajálja oszd meg velem.

Thx :R

(#253) m3tr0


m3tr0
senior tag

nálam egy mercuryt váltott egy 350-es chieftech,mert amikor szétszedtem kitisztítani akkor láttam,hogy valami cumó teljesen szét volt olvadt benne...de úgy, hogy egy csomó mindent beterített és nem akaratam azzal többet beindítani a gépet...szal lehet ment volna még egy darabig...de ilyen olvadás után kiaz aki kockáztat?!...én nem...inkább egy chieftech... :D

[ Szerkesztve ]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#254) obehun


obehun
csendes tag

hatalmas név adta meg a gépemben magát: seasonic 430 w sp 12-es idle terhelés alatt (csak neteztem), fél évig bírta, max egy core2duo + hd2900 xt dolgoztatta meg huzamosabban..most szakember kezei közt van, aggódva várom a fejleményeket, talán megmenthető a kis rohadék:)..kár lenne érte, a hangját sem hallottam soha..1 feketepont a márkás tápok oldalán :((

[ Szerkesztve ]

(#255) Hequila válasza Macintosh (#252) üzenetére


Hequila
őstag

Ha lenne benne védelem, nem befagyott volna, hanem pár tized másodperc alatt lekapcsolt volna. De próbáld ki azt, hogy fogsz egy darab 3mm-es rézdrótot, összekötöd vele a 12V-ot a földdel, és figyeled, hogy a géped vagy a tápod okádja-e hamarabb a füstöt ;)

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#256) raziel01 válasza Hequila (#255) üzenetére


raziel01
veterán

Nekem egy Codegen halt meg 2002-ben. Mindent szétégetett kivéve a winchestert.

[ Szerkesztve ]

(#257) tytyty


tytyty
tag

Codegen 300w elolvasztotta az ati 9800pro tápcsatiját és megölt egy vinyot. Havernek szintén codegen tápja majdnem mindent kinyirt. Sajna nem emléxem ,hogy pontosan mit,de talán ram élte túl. Vmi megölte lapom hálókártyáját is. Vagy egy coolink 450 ami azóta (2éve) visz egy másik gépet itthon. Szova nemhiszem. Lehet,hogy baromság ,de egy upctül kapott mitomén miféle modemem is behalt, talán az volt.Ugyan nem táp téma ,de legtöbb hibás termék ismeröseim körében a maxtor vinyo volt. Az még a quatum (aszem igy kell irni) fireball pár gigás(1-4) szériát is verte, pedig azok igazán szarok voltak:)

(#258) janijani


janijani
csendes tag

Nekem egy 200 W-os Acorp múlt ki a P 3-as gépemben még 2002-ben. Szerencsére nem ölt meg semmit csak nem indult. Szétszedtem csupa korom volt belül, egy ellenállás volt elfüstölve benne meg a környékén a nyák megégve.
Helyette egy Codegen 300 W-os tápot vettem, ez még azóta is megvan. Keveset használjuk, azt is leginkább csak internetezésre.

(#259) VaniliásRönk


VaniliásRönk
nagyúr

Codegen 300W, jött egy áramingadozás a táp meg ment, szerencsére semmi sem követte. :DDD

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#260) Silenzio


Silenzio
addikt

Világ életemben olcsó, gagyi tápokat vettem. Sose volt gond egyikkel se. A héten vettem egy FSP X3-booster VGA-tápot hogy valami hajtsa mégis a 2900 pro-mat. Ma délután a kártyám igen durván sípolni kezdett (mint az interferencia hang fülhallgatóval, de tisztán és messziről is hallható). A szar kis 450 W-os mercury-mmal semmi baja, viszont az új fsp-vel sípol mint állat. Mindemellett a tápból valami egészen különleges és andalító aroma áramlik kifelé. Hát... elég rossz tapasztalat ez az egyik első, számomra haszontalanul márkás hardveremtől. Gyk: amiből kell a teljesítmény, abból kell. De sose költenék luxus-alaplapra, OCZ stb. ramokra, Enermax, Zalman tápokra. Erre rábeszéltek, és én is úgy láttam hogy a 450w nem hajtja ki. Dehát úgy tűnik hozzám az olcsó tömegkacatok illenek. :W Most még jópár napig így is marad, hála ennek a rohadt karácsonynak :O

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#261) Silenzio válasza tytyty (#257) üzenetére


Silenzio
addikt

Mivel a Maxtor összeolvadt a QuaNtummal, a cég jóhíre és termékei minősége tovább él. P.S.: a jó vinyó számomra sem luxus...

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#262) Womb válasza obehun (#254) üzenetére


Womb
senior tag

Feketepont?
Nem pirosat akartál mondani?Minden cuccod megmaradt,nem vitt a tápod magával semmit.
Ha majd a cuccod 90%-át elviszi egy meghalni akaró táp,na annak adhatsz fekete pontot.
A seasonic-od tökéletes vétel volt.

(#263) Silenzio válasza obehun (#254) üzenetére


Silenzio
addikt

2900 xt mellett jó hogy nem hallottad a hangját a "kis dögnek".

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#264) twollah


twollah
nagyúr

1-2 hete döglött meg a majd 3 éves 350es Coolink tápegységem.
Az élményről bővebben itt.

Hatalmas szerencsével a táp nem rántott magával semmit.

(#265) stargatelost


stargatelost
csendes tag

üdv!

itt olvasgattam a hsz-eket, és nekem már vagy 4 éve van ugyanaz a gépem, és még semmi sem halt meg benne (kopp kopp)
na most, ma bekapcsoltam, és elkezdett zúgni-búgni valami
sztem a táp....
vajon ez lehet egy bedöglés előjele? vagy esetleg tejlesen más az oka a búgásnak?
és ha egy táp bedöglik, akkor felgyulladhat valami?

a választ előre is köszi!

(#266) HJ.Henry


HJ.Henry
tag

Nekem 2gépem van,az egyik kisebb,a másik valamivel nagyobb teljesítményü.
A kisebben tavaly megadta magát egy 350W-os Chieftec táp.Egyszer csak nem indult be a gép.Most sem értem a dolgot mert elözönap semmi baja sem volt,rendesen kikapcsoltam a gépet és másnap egyszerüen hiába nyomtam a gombot semmit sem csinált.Nem vitt magával semmit a táp,tápcsere után minden rendben.
Az másik gépböl kapta meg a 400W-os Codegen tápot ami már vagy 2-3éves és semmi,de semmi baja! A nagyobb gépbe a Codegen helyett vettem egy 450W-os Chieftec tápot.
Hát gyerekek ugylátszik nem tanultam a 350W-os esetéböl :(
Végülis ennek a 450nek nincs baja,végzi a dolgát,na meg ez már ATX 2.0-ás ami az AMD 5V-12V kezeléséhez jobb is,de a hangja! Én nem akarom lefikázni a nagy cséfibácsit de nekem hangos! Egyszer már ki is cseréltettem emiatt amit a 3nap csregarancia alatt tejesitettek is,de ugylátszik mindegyik ilyen?
Na nem ugy kell érteni hogy valami hangorkán,de még a régi 400as Codegennél is hangosabb.Mind a kettöben 12centis venti van.Hagytam magam rábeszélni a 450 Chieftecre mert az Deltás! Igaz azota sem tudom miért is jo ez nekem,a hangja miatt biztos nem.
Egyébként lehet másnak ez a hang nem jelentene sokat,de nekem vizhütésem van,eddig max a vinyókat halottam,de azokat elviseltem.Na ez a táp tulszárnyalja a vinyókat és már sehol sincs az a néma gép amiért anno váltottam vizhütésre :((

(#267) Vidori


Vidori
aktív tag

Kodegány 300W élt 1.5 évet, először csak a venti pörgött egyre jobban, majd egyszer csak újraindult és utánna semmi. Rámértem nem volt meg a 12V-os ág. Szerencsére nem vitt magával semmit. Azóta Enermax van három éve, semmi hangja. A cod. olyan könnyű volt ehhez képest mintha üres lett volna a lemezdoboz. A prescott procival az en. is fűtött, de a E2140 meg sem langyosítja!

[ Szerkesztve ]

(#268) obehun válasza Womb (#262) üzenetére


obehun
csendes tag

az igaz, de a legrosszabkor hagyott cserben, meg mi az hogy fél év után?ha hibás haljon meg egyből:)..egyébként szakember keze közé került, megjavította, a PFC szállt el, már visszakaptam, most teszi a dolgát ahogy kell, most már reméljük hosszú évekig némán melozik:)

(#269) obehun válasza Silenzio (#263) üzenetére


obehun
csendes tag

jogos, a "porszívó" már nem is dolgozik a gépben, sikerült egy még hangosabb vga-t kerítenem hozzá: 8800 gt point of wiev :D ..de ez nem igaz, a venti megy ahogy a gyárban beállitották, 1 üra crysis után sem hallom a venti hangját, a gpu pedig max 80 fokos, igaz nincs is huzva a kártya

(#270) pyngi83


pyngi83
csendes tag

JNC 350 W elt 4 evet aztan pakk es megallt. Kihuztam, bedugtam a tapkabelt semmi, megnyom inditogomb: bumm es lon sotetseg az egesz hazban. nem vittt el semmit szerencsere. Azota FSP 400 PNF.

P4 531@3.3 Ghz, Asrock Conroe 1333-D667, 2x1Gb DDR II Dual Channel, Asus Triton 70 cooler, Palit Daytona Geforce 8600GT Sonic+, HDD WD 160 GB SATA II, DVD-RW Asus 1608P, Fortron 400-PNF táp

(#271) Hemi 426/RT


Hemi 426/RT
aktív tag

nekem egy 400 as q-tec döglött meg félig.: volt egy másodperces áram szünet elment vissza is jött csak a gép hult ki menet közben....
ugy kezdöttek a problémák hogy valahogy kihultak a lapbol a sata vezérlök.... vicces mi?
elindult de vincsik sehol biosban nem is szerepelt a két vincsi!
de jó! mondom kezdö kis zsurpubi e.t. voltam és egyböl szerviz bios friss és lám van vinyo a gépben amit lát is!
de még nincs vége a karikának!
gép asztalon fent reggel öt mennék dolgozni oldala lent mert milyen szép is az a sok kábel.....
iszom a kávét és az összes ventillor mozdul egy kicsit (proci vidkari aktiv alaplapi plussz a ledes házventik stroboszkopot játszanak)egy negyedet csak ugy fél percenként 5 perc után már butolt a windows! hihetetlen mi?
haha de jó is volt azóta van szünetmentes....

Csere érdekel komoly cucokra? Mik azok a Cucok?? "a cucoknak két alfaja van. Az egyik komolytalan mindenhol megtalálható. a másik alfaja a komoly(cucokusz komolyikusz) na ez van neki ez sokkal ritkább" By:5teve

(#272) -xXx- válasza C4mp3r (#117) üzenetére


-xXx-
tag

hello, épp bluestorm 2 -t 400wt akarnák venni, és hallom h neked meghalt 1 ...
vajon mitől ?! :( v csak hibás volt s azé ?

[ Szerkesztve ]

(#273) gael


gael
tag

Aerocool Aeropower 550W hagyott cserben.
Nem halt meg teljesen ,de fagyott tőle a gép.... még jó ,hogy semmit nem vitt magával.
Eredmény: :(((

[ Szerkesztve ]

(#274) -xXx- válasza gael (#273) üzenetére


-xXx-
tag

ohh my goodness :(

(#275) RoyalFlush válasza gael (#273) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Tyűha, ez nem semmi :( Nekem lekopogom eddig nem ment tönkre csak egy Vargáné és Társa tápom anno, elfüstölt .. :D Most az egyik gépben egy 350W-os FSP BlueStorm II van a másikban egy ugyanilyen 400W-os változatban.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#276) ubuntuu_


ubuntuu_
csendes tag

Nekem szintén a vadászmezőkre küldött egy Codegányista táp ami "ujabb 400as "volt, egy teljes 478 as gépezetet de tökig.Aztán vettem mercurit 450W -osat ami 3 nap után azt mondta nem adok több ampit! nem szabad ezzel spórolni rájöttem. :C :R

"a hülyék okoskodnak,az okosak hülyéskednek......."

(#277) RoyalFlush válasza ubuntuu_ (#276) üzenetére


RoyalFlush
őstag

nem szabad ezzel spórolni rájöttem

Nekem is azt javasolták anno, hogy ne ezen spóroljak. Megfogadtam :)

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#278) gael válasza RoyalFlush (#275) üzenetére


gael
tag

Ilyenkor kezdem megérteni a hardvergyártókat ,hogy egyes csatolóikhoz (VGA) szükséges táp teljesítményt felülparaméterezik. Ehhez a nem is olyan noname aerocool táphoz pusztán egy 320-as 8800gts került a konfigba ,és pár hét után letérdelt. Az akkori konfigom összteljesítménye nem haladta meg a 270w-ot és mégsem bírt megbírkózni a feladattal az 550 wattos csoda.
Mellesleg 16K-t buktam mert már lejárt a táp garija.

(#279) Hemi 426/RT


Hemi 426/RT
aktív tag

Mi után kihult a q tec 400 ami lentebb volt olvasható vettem az az kaptam egy szünet mentest egy apc gr350 est valami lyesmit és jó is volt meg praktikus mert ugy nézett ki mint egy nagyra nött elhizott elosztó!
aztán volt egy nagyon baró vihar kellö széllel meghintve!
de csak annyira hogy képes volt átfujni az esövizet két ablak alatt ami gyönyörüen belefolyt a falhoz állitott szünetmentesbe és az szikrázva füstölögve elhult de igy is megvédte a gépet ami éppen kikapcsolás közben a windows leláll stádiumban járt!

Csere érdekel komoly cucokra? Mik azok a Cucok?? "a cucoknak két alfaja van. Az egyik komolytalan mindenhol megtalálható. a másik alfaja a komoly(cucokusz komolyikusz) na ez van neki ez sokkal ritkább" By:5teve

(#280) Daemon09


Daemon09
őstag

Hali all!
Én már láttam meghalni 300w-os mercury-t, ami vitte a lapot a vga-t mag a cpu-t is. 400w-os codegen-t, compaq-t.
mod : sztem nem éri meg a táppal spórolni. :(
jah és a compaq-val éppen egy gépet telepítettünk és kigyulladt meg durrogott. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#281) Hemi 426/RT válasza Daemon09 (#280) üzenetére


Hemi 426/RT
aktív tag

Az gyönyörü!
az az igazi szobai tüzijáték hangal tiszta agusztus 20.!

Csere érdekel komoly cucokra? Mik azok a Cucok?? "a cucoknak két alfaja van. Az egyik komolytalan mindenhol megtalálható. a másik alfaja a komoly(cucokusz komolyikusz) na ez van neki ez sokkal ritkább" By:5teve

(#282) Daemon09 válasza Hemi 426/RT (#281) üzenetére


Daemon09
őstag

Azaz, csak kár, hogy decemberben volt. :DDD
Majd mondok még márkákat, mert havernál van vagy 5db halott táp.

(#283) Oracle


Oracle
senior tag

Nálam egy Gembird :DDD halt meg, azóta BS2 400 semmi gond vele :)

(#284) RoyalFlush válasza Daemon09 (#282) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Akkor szilveszteri tüzijáték :D

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#285) 14adam


14adam
addikt

nekem egyszer a p2 esemnél elvitte a táp(codegen ) a vinyot(40 es maxtor) .és fontos adatok voltak rajta :D

(#286) zoo8800


zoo8800
veterán

Alattam egy FSP 250-es szolgál, semmi baja. :R Közel lehet a maxhoz, mert egy Intel D820 proci és egy 8800 GTS van a gépemben :DDD

rip and tear, until it is done

(#287) leho88


leho88
csendes tag

Hy!

Olyan gondom lenne, h sürgősen szükségem van vmi olcsó tápra. Gépet bővítettem, és a régi nem jó, mert csak 300W. Olvasgattam a fórumot, és nem tudom, h az olcsók közül melyik lenne a leginkább megbízható, addig míg nem lesz pénzem egy márkásabbra (pár hónap). :F

A mostani konfig AMD Athlon 64 X2 4200+ ; ASRock alaplap, 1GB DDR2 800MHz (egyelőre), 80GB vinyó, és újabb bővítésig az alap, integrált videókártya.

Melyik a kisebbik rossz? És mekkora teljesítmény kéne hozzá?
A mercury-n és a codegenen kívül, még M-tech, Dana, meg vmi Sinan ami jelenleg számomra elérhető.

Előre is kösz a segítséget! :B

[ Szerkesztve ]

(#288) !Overdose! válasza leho88 (#287) üzenetére


!Overdose!
őstag

Nagyon rossz helyen vagy!

Ez a te topikod!

De hogy válaszoljak is: bőven elég a gépednek a 300W!

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#289) Skizz válasza leho88 (#287) üzenetére


Skizz
addikt

A felsoroltak közül az összes ipari hulladék.
Ha ki akarod nyírni a gépet, hát rajta.
300-as FSP PNF körülbelül 5k környékén van.

(#290) ANT válasza leho88 (#287) üzenetére


ANT
őstag

Te aztán szeretsz veszélyesen élni! :DDD :R
Vazze, ez utóbbiaknak még a nevét se hallottam soha!

Kicsit komolyabban: sztem akkor inkább böjtöld ki azt a pár hónapot, amíg meglesz a pénzed, és addig ne is kapcsold be a géped. :Y

[ Szerkesztve ]

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#291) Szten Márs válasza leho88 (#287) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

[link] - ez a te tápod. Az általad felsorolt tápokról NE üzemeltesd a géped.

(#292) leho88


leho88
csendes tag

Megfogadtam a tanácsotokat, és vettem egy 360W-os Chieftec-et 5500-ért.
FSP-t nem sikerült kapnom.
Remélem ezzel nem lesz semmi gond egy jódarabig!

Kösz a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#293) Skizz


Skizz
addikt

Kb. 2 éve megy egy 400-as (8cm fan) Codegen egy durva fogyasztású gépben... /2800-as Sempron, 1 HDD, 1 ODD, FX5500 VGA, semmi más.../
A gép már kb. naponta 3-4x lefagy, simán letöltés közben, de van, hogy el sem akar indulni huzamosabb terhelés (majd kikapcsolás) után. Elvileg holnap, vagy holnapután megérkezik a PNF (ebbe a gépbe meg a 400-as BS2, vehee :D ), aztán majd dobok fel egy pár képet a Codegen belsejéről, amire egyébként én is kiváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#294) _ATi_1 válasza Calibos (#50) üzenetére


_ATi_1
senior tag

semmi :DD
elnéztem

[ Szerkesztve ]

(#295) Weaver válasza _ATi_1 (#294) üzenetére


Weaver
senior tag

elmúlt napokban cseréltem ki a számgépház belét. gondoltam a táp csak 3 éves, 400W-os , ami még elég...szal jójezmég. :)

kapcsolom vissza az elosztót, dől a füst a tápból, ennyi, vége!

400W TriStar táp volt, élt 3 évet.

havernak a szomszédban is nemrég volt tápcsere, ott a 450W-os csúcsmárkás Mercury gondolta úgy, hogy elég volt.

magamnak vettem egy 580W-os HKC-t, remélem jó sokáig húzza majd.

(#296) kisninja


kisninja
őstag

Nekem van egy 7 éves acorpom :D sokáig P3 ment róla majd egy amd k7.... persze minden gépemet teleraktam mindenszarral. p3 nál halk volt hideget fújt K7-nél izzot :D dölt a meleg kibelőle gondoltam a gef 6800 amat már nem kötöm rá. lett helyette Qtec. Jelenleg egy chifi 550 es van.
Acorpom él és virul és nagyon halk imádom is, még nem is kellet kondikat cseréljek benne.

Nekem egy gagyi táp sem halt be, de nem bizom bennük már.
Jah acorpomba van rövidzár védelem is kis szikra azt teljes áramtalamitás után indul csak el.
Egyik ismerösöm egy laza géphez vett egy truszt 650w os tápot.... mondom azonnal cseréld ki de biztos ami biztos beüzemeltem :D Nagyon halk pukk és annyi :D csak qtec volt a boltban de akkor is inkább azt.

Kis acorpomon még magyarul is van ráirva az info. kihagytam qtecen olyan szar a csatlakozo hogy rendszeressen elég az atx tápcsati most egy kiherélt tápét raktam rá azzal ugy néz ki megy, bezzeg ezt az acorp jol birta.
Nah nem magasztalom ezt a szart tovább :D

mod: Gyorsan megnéztem pupos e már egy kondi is de nem.... annyi tuningot csináltam rajta hogy a hűző lamellákat széthúztam mert a k7 már nagyon megdolgoztatta.

[ Szerkesztve ]

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#297) ANT válasza kisninja (#296) üzenetére


ANT
őstag

Végén még kedvet csinálsz a gagyikhoz! :C

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#298) kisninja válasza ANT (#297) üzenetére


kisninja
őstag

Tényleg nem halt meg még egy szar sem :D
Eléggé sok hibát hagytam a szövegben 2x-i átolvasásra megérthető :B

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#299) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Hétfőn halt meg egy TriStar 400W-os csoda a húgom kezei közt. :D Azt még nem tudom, hogy vitt-e magával valamit, mert nem vagyok hajlandó a Corsair-t rádugdosni arra a ratyi gépre. :U

Rendeltem egy 400W-os FSP PNF-et, az jó lesz neki. :K

A halálról magáról néhány keresetlen szót szólnék: Kb. 18 órája nem volt már bekapcsolva a gép, amikor is fincsi, égett műanyag szag ütötte meg kiccsaládom orrát. Szag után menve megállapítotam, hogy az bízony a kishúgom ámítógépéből jön. Szétszerelés után, megérintettem a tápot, mely annak ellenére, hogy nem volt bekapcsolva nem kevés ideje, langyosnak bizonyult. Szal ebből arra következtettem, hogy valszeg ő lesz a szag és minden vele járó kellemetlenság okozója. Ügyes vagyok, nem? :B

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#300) morzsa


morzsa
aktív tag

Hiper Type-r 480W. Mindent vitt lap proci memória. Csoda, hogy a vinyó túlélte. Persze az eladó épp akkor szívódott fel hetekre a fórumról (az esettől függetlenül, ezért is nem írom ide a nevét).

https://linktr.ee/wbteam21

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.