Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) medveujonc


medveujonc
csendes tag

Mindenki, aki szereti vagy nem szereti, annak itt a helye!
Ezt a fórumot azért nyitottam, mert szeretném tudni az emberek vélemenyét a Tankcsapdáról!
Én személy szerint imádom őket, mert nagyon király a zenéjük.

medveujonc

(#2) Den válasza medveujonc (#1) üzenetére


Den
veterán

ugye nem akarsz minden kedvenc zenekarodnak külön topicot nyitni?

www.simson4t.hu

(#3) medveujonc


medveujonc
csendes tag

nem

medveujonc

(#4) Sefter válasza medveujonc (#1) üzenetére


Sefter
veterán

akkor itt a helyem :DDD

Psn ID: sefter_hun

(#5) medveujonc


medveujonc
csendes tag

ja sefter

medveujonc

(#6) medveujonc


medveujonc
csendes tag

mi akedvenc dalotok a tankcsapdától?

medveujonc

(#7) ubbconfig válasza Den (#2) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

tegnap regisztrált és meg akarja dönteni az egy nap alatt nyitott topic-ok rekordját :DD

(#8) Agyasima


Agyasima
senior tag

aszittem anulu az, aki indítja! Komolyan. Ő a PH! hivatalos punkja. Csoda h még nincs itt!

A fej is passzol. Na mind1. Pár éve már hallgatom a Tankcsapdát én is. Nekem is bejön. De vagyok még így pár zenekarral.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#9) kymco válasza medveujonc (#1) üzenetére


kymco
veterán

Esetleg a kedvenc fagyid is szóba jöhet topic címként? Ki szereti a Vaniliát, punccsal?

www.refujvaros.hu

(#10) Sanya válasza kymco (#9) üzenetére


Sanya
nagyúr

én, de a tankcsapdát jobban

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#11) Kígyó válasza medveujonc (#6) üzenetére


Kígyó
senior tag

Azt hiszem a R&R rugóját még nem sikerült felümúlniuk!
Hajrá!

(#12) Gery77


Gery77
csendes tag

Na, asszem szólok a haveromnak, aki a menedzserük volt, majd ő fog mondani 1-2 érdekes dolgot róluk. Bár a zenéjükkel neki sincs semmi baja, dehát az a mocskos háttér...

(#13) Den válasza Gery77 (#12) üzenetére


Den
veterán

és biztos vagy benne hogy ez érdekli az ide író rajongóikat?

www.simson4t.hu

(#14) Gery77 válasza Den (#13) üzenetére


Gery77
csendes tag

...véleményeket kértek, ez is az.

(#15) Agyasima válasza Gery77 (#14) üzenetére


Agyasima
senior tag

ÉN nagyon kiváncsi lettem, ugyhogy HAJRÁ!

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#16) KovacsUr válasza Gery77 (#14) üzenetére


KovacsUr
addikt

Nem, ez nem vélemény, hanem pletyi. Próbálkozz a Kiskegyednél. :)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#17) rog válasza Gery77 (#12) üzenetére


rog
addikt

mikor volt a manageruk?

(#18) Agyasima válasza KovacsUr (#16) üzenetére


Agyasima
senior tag

gery77!

Ne halgass KovacsUrra! Én emléxem rá még amikor őstag volt. Már akkor is volt körülötte valami furcsa. :-))))))))

Nyomjad a pletyiket ide, mer szvsz nemcsak engem érdekelne...
A Kisbegyedet úgyse érdekli a Tanksapka!

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#19) Gery77 válasza rog (#17) üzenetére


Gery77
csendes tag

Pont akkor amikor elérték a sikereiket, aztán mikor ez bekövetkezett mehetett a sunyiba... hálás banda. Egyébként 1989-2000.

(#20) Rox válasza Gery77 (#19) üzenetére


Rox
tag

Krémeri Péternek hívják, ha jól emlékszem. Vagy nem?

(#21) KovacsUr válasza Rox (#20) üzenetére


KovacsUr
addikt

Ez beugratós kérdés? ;]

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#22) rog válasza Gery77 (#19) üzenetére


rog
addikt

kemeri peter? szerintem 99 ben lepett.
de az is erdekes megfogalmazas, hogy halatlan banda, mert csak lukacs az allando pont a tobbiek mar kicserelodtek parszor. :))

(#23) Gery77 válasza rog (#22) üzenetére


Gery77
csendes tag

Igen, úgy hívják, és igen Lukács. Dehát vannak olyan emberek, akik megvárják, amíg kialakul a dolog, aztán megszerzik maguknak. Nem ez a Lukács volt az utolsó ilyen ember a történelemben... :D

(#24) rog válasza Gery77 (#23) üzenetére


rog
addikt

mindenesetre meg lennek lepve, ha peter rosszat mondana a csapdarol...

(#25) Den válasza Gery77 (#19) üzenetére


Den
veterán

akkor ebből azt sejtem hogy cseppet sem lesz elfogult a beszámolója ;)

www.simson4t.hu

(#26) Gery77 válasza rog (#24) üzenetére


Gery77
csendes tag

Igen? Ezt miért mondod? Nekem nem ez az álláspontom. Nem is igazából bosszút akar, mert az olyan óvodás dolog, inkább csak egy kis kiterítést, manapság ez úgyis divatos dolog (lásd Árpa Attila műve)

(#27) Gery77 válasza Den (#25) üzenetére


Gery77
csendes tag

Hát igen, biztos lesznek benne dolgok, amit a másik fél nem így látott, dehát minden szentnek maga felé hajlik a keze :)

(#28) KovacsUr válasza Gery77 (#26) üzenetére


KovacsUr
addikt

...Mert az viszont cseppet sem óvodás dolog. Ugyanis pénz ömlik be érte a zsebedbe :P

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#29) Gery77 válasza KovacsUr (#28) üzenetére


Gery77
csendes tag

Ennek igazán örülnék, de ebből én semmit sem látok sajnos :)

(#30) rog válasza Gery77 (#26) üzenetére


rog
addikt

:)
mit akarsz te tulajdonkeppen itt most?

egyre zavarosabb a story-d.. :D

(#31) Gery77 válasza rog (#30) üzenetére


Gery77
csendes tag

Nem akarok én semmit, csak volt egy hozzászólásom és ez lett belőle. Sok kíváncsi ember él kishazánkban :DD

(#32) rog válasza Gery77 (#31) üzenetére


rog
addikt

ja en is erre a ''na majd en szolok a baratomnak aztan az mond majd csodakat'' beszolasra gondolok.
mi volt a celod vele? nem tudsz semmit mondani tankcsapdarol, se jo t se rosszat, de az utobbit nagyon szeretnel.. vagy mi :DD

(#33) Goose-T


Goose-T
veterán

ON!!!! Emberek...
Szerettem a TCS-t, de amit az Ember tervez c. album után csináltak, egyre inkább nem jött be, nem is hallgatom azokat az albumokat. A legjobb lemezük szerintem egyértelmüen a Jönnek a férgek volt, csak a hangzását ne b*szták volna el olyan iszonyat módon.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#34) Gery77 válasza rog (#32) üzenetére


Gery77
csendes tag

Nem akarok én róluk rosszat mondani, mert ismétlem a zenéjükkel semmi bajom. Egyedül a Lukács viselkedése az, ami kicsit szokatlan, bár lehet, hogy a zeneiparban az a módi, hogy megvárom, amíg a menedzserem jól befutatt, aztán kidobom, és csinálom én tovább. Ez nem csak a zenében, hanem az élet minden területén gusztustalan dolog. A Tankspaka rajongókat meg szerintem abszolút nem érdeklik a pletykák, ők a zenéért szeretik a csapatot.

(#35) rog válasza Gery77 (#34) üzenetére


rog
addikt

azert mentegetozni nem kell... :))

(#36) béla12


béla12
tag

Pedig a menyországnál szépen bekövetkezett a fordulat. Onnan már csak a pénz motiválja a srácokat. Ez szépen látszott és látszik a nyilatkozatokon és a koncerteken. (voltam egypáron) Nálam az tette be a kaput, amikor 1 óra 40 percet játszottak háromszori visszahívással együtt. (1 óra 20-nál hagyták abba elsőnek) És még ki is röhögtek minket a szinpadról. Ez az után volt gáz, hogy voltam 3,5-4,5 órás tank koncerteken is. Szerintem az lesz a szitu mint a metallica-nál. Lesznek fix emberek (alapítók), a többi csak statiszta és csak döljön a lé.

Feltelepítettem a Win '98-at. Most cserélem a Reset gombot... elkopott...

(#37) maniac


maniac
senior tag

Mikor volt dedikalas! Na en azon buktam ki! 2-3 eve volt az agyarorszag premierjen a dedikalas. Lukacstol teljesen kiakadtam akkor, azelotti evekben ha vki rajongo odament hogy hu de kiraly voltatok, akkor kezet fogtak vele, dedikalas, beke pipa stb. Akkor meg lenezo flegma stilusban eloadtak, hogy ok a vagesz csakok. Aztan nemreg adtak riportot azzal kapcsolatban, hogy mit szolnak ahhoz, hogy az arab terroristakat az amcsik Metallicaval kinozzak. Lukacs asszondta, hogy van nehany magyar banda amelyeket o sem birna huzamosabb ideig - nyalbandak. Csak az a gaz, hogy Lukacs is mar kezd folyni a nyaltol, a penz utan :(

(#38) medveujonc


medveujonc
csendes tag

szerintem a cd-i nagyrésze jól sikerült...az újrólmég mondjuk nem sokat tudok de tankcsapda 4 ever!!

medveujonc

(#39) maniac válasza medveujonc (#38) üzenetére


maniac
senior tag

Hány éves vagy? 15-16 egyebkent? Csak amiatt mert elegge szubjektiven nezed ezeket a dolgokat! Itt vannak a birkak! :D

(#40) Jaq


Jaq
tag

Elmes topic.
De sajnos keves olyan ember van a ''rajongok'' kozott, aki igazan aterezne, mirol is szolt ez a zene anno... amikor meg lemez se volt, csak fustos pincekben jatszottak a sracok nehany tucat elvetemult arcnak.

Ehh...

(#41) rog válasza Jaq (#40) üzenetére


rog
addikt

3 eve is jatszottak fustos kocsmaban, nehany tucat elvetemult arcnak..

(#42) Apika válasza medveujonc (#6) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Ha jól tudom a ''Mennyország Tourist'' az ő számuk?! Na az kimondottan tetszett! ;)

(#43) neduddki


neduddki
nagyúr

HJI!

a tanksapkarol nekem mindig csak az gyun eszembe! Jonnek a szambol a fergek....
de az mas teszta:-)))))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#44) béla12 válasza rog (#41) üzenetére


béla12
tag

Bizony-bizony. És azok még igazi bulik voltak, még volt lelkesedés. Volt olyan, hogy azért hagyták abba majdnem 4 óra után (volt a félidőben 10 perc pihi) mert a Lukácsnak elment már a hangja és csak suttogni tudott. Azóta csak a pénzre mennek és az egész patikamérlegen van kimérve.

Feltelepítettem a Win '98-at. Most cserélem a Reset gombot... elkopott...

(#45) béla12 válasza Apika (#42) üzenetére


béla12
tag

Igen az ővék. Na azóta van elcseszve az egész. Az emlegetett számból nekem főleg a disco-s változat tetszik, szép duc-duc alapritmussal. :O És hogy azt megcsinálhassák, kellett ám az együttes beleegyezése is. Hát erre nem lennék büszke, főleg ha mi vagyunk Magyarország legjobb punk-rock bandája.

Feltelepítettem a Win '98-at. Most cserélem a Reset gombot... elkopott...

(#46) rog válasza béla12 (#44) üzenetére


rog
addikt

en nem latok kulonbseget a tavalyi es a 7 evvel ezelotti koncert kozott.
talan aki a legtobbet valtozott ezido alatt az nem a Lukacs, hanem en. csak altam ott, es neztem a 12-16 eves sracokat. ahogy nekik is ugyanazt jelenti a baj van, vagy az egyszeru dal, amit nekem jelentett ennyi idosen. es ereztem hogy ez volt az utolso koncertem...
de a dolog mukodik meg mindig. lelkesedes is ugyanakkora. es nem szall be a mikrobuszba, ha ket sraccal kell beszelgetni ejjel 1-kor.

(#47) béla12 válasza rog (#46) üzenetére


béla12
tag

Akkor talán jó helyen voltál, jó időben. És amit írtam azt több különböző ember is hasonlóan élte meg.

Feltelepítettem a Win '98-at. Most cserélem a Reset gombot... elkopott...

(#48) KovacsUr válasza béla12 (#45) üzenetére


KovacsUr
addikt

(Csak megjegyzem, hogy a remix nem duc-duc alapritmusra ment... Más kérdés, hogy egy gyatra remix)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#49) Phantom Lord


Phantom Lord
aktív tag

Sokáig nagyon szerettem a TCS-t de az agyarország utáni albumaik szerintem nagyon sz@rok :(

(#50) peltar válasza Phantom Lord (#49) üzenetére


peltar
tag

Agyarország utáni albumaik??
Miről beszélsz te, ember??
Az Agyarország kiadása óta nem jelent meg új albumuk.
A '89-es ''Baj van!'' demó újrafelvett dalait és egy maxit adtak ki azóta, az új album még most ősszel várható.
Vagy a jövőbe látsz? Mert akkor remélem nincs igazad.

Peltar#21369

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.