Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) steve@prhw válasza bagira69 (#1) üzenetére


steve@prhw
őstag

Üdv! Előző melóhelyemen egy Epson AcuLaser C900-at nyúztam közel egy évig.

Ár: az induló színes tonerek 1500 laposak (/szín, elviekben 5%-os fedettségnél), egy tanulmányi versenyt szerveztünk, és oda rengeteg színes anyag ki lett nyomva (egész oldalas képek is!), és sztem simán többet kibírt (a tonerkifogyási üzenet letiltható, ilyenkor még simán elmegy jónéhányszáz lapot). Viszont 45e br HUF egy új színes toner, 135e összesen a három szín... Igaz, ezek 4500 laposak, szvsz egy ideig elfelejtheted a boltbajárást.

Minőség: nagy, egyszínű felületeken lézerekre jellemző foltosodás, de pl. fényképeken, színátmeneteknél egész jó.

Egyéb: a fixáló 45e lapos hivatalosan, de arról valahogy elfelejtettek szólni (OK, tul.képpen logikus), hogy egy színes lap 4-nek számít... 27 br HUF volt, 18.000 példánynál halt el. (9000 fekete, 9000 színes a státusz lap szerint, de a színesekhez ugye még hozzájön a 3 * 9000, azaz kijött a 45e pld). Ja, és ugye, amin egy színes fejléc/logócska van, az is ugyanúgy számít ilyenkor, mint a full oldalas fénykép.

Összegezve: személy szerint meg voltam vele elégedve, gyorsan és viszonylag szépen dolgozott. A választás ugye attól függ, hogy mekkora tételben és mire fogod használni... Azért a feketét olcsóbban nyomja, mint egy tintás... (sztem a színeset is..)

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.