Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-09-25 16:28:38

LOGOUT.hu

Üdv! Olvasd el, ha új tag vagy, illetve mielőtt képet osztasz meg!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Mellesleg elsősorban azt akartam mondani, de nem említeted, hogy neked van olyan. Talán azzal egyszerűbb is.

Óóóóóóó fákkkkk!

A reklámok egy számszong galakszi 4 képernyőjére vannak heggesztve a TV-ben! :O

Végső soron, mostmár a Tomit is utálhatom meg a galakszit is együtt! :C

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#302) MartOOn válasza DemonDani (#300) üzenetére


MartOOn
addikt

itt a pont! es a velemeny? dobtam ma fel párat... ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#303) storm4 válasza DemonDani (#300) üzenetére


storm4
aktív tag

Köszönöm,tökéletesen érthető volt. :R
A biciklit tolóhoz már meg voltak az alapok:
[link]

[ Szerkesztve ]

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#304) DemonDani válasza MartOOn (#302) üzenetére


DemonDani
addikt

Nekem túl sok a szerkesztés és túl kevés maga a téma. :)

(#303) storm4
:DDD

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#305) anony.name1 válasza legiaap (#210) üzenetére


anony.name1
tag

Ez még mindig galaxy mini, de szerintem egy szinttel jobb:
(eredeti képek)

Szerintem egy Galaxy Minihez képest kifejezetten jók :D

Redmi Note 4 (mido) - Samsung S5K3L8 sensor

(#306) Wa2x_ válasza anony.name1 (#305) üzenetére


Wa2x_
veterán

Igen, ezek nem lettek rosszak.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#307) DemonDani válasza anony.name1 (#305) üzenetére


DemonDani
addikt

De miért mindig ugyan onnan fotózod a naplementét? :DDD Sírva könyörgöm legközelebb, ha már naplemente legalább mozdulj ki a kertetekből és szép helyről nézd végig :DDD Ahol nem lóg bele minden ház/oszlopok meg anyámkínja.

Azt meg kell értenie minden mobilfotósnak, hogy a témára sokkal nagyobb hangsúlyt kellene fektetni, mint egy jó gép esetében. Attól mert Galaxy Mini még értékelnénk ha egy csillámfaszlámát fotóznál le élőben. Ne fanyalogj hogy rossz képet csinál. Igen, mi is tudjuk. De legalább próbálkozz valami érdekessel akkor már! :)

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#308) Polarstar válasza DemonDani (#307) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Biztos azért nem ment ki onnan, mert nem jött a villamos... ;]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#309) anony.name1 válasza DemonDani (#307) üzenetére


anony.name1
tag

Kétszer tettem ki ugyanazt (sorry), mert legiaap véleményét várom :D
Mellesleg épp most gondoltam kinézve az ablakon hogy elbringázok a folyópartra és megpróbálok ott alkotni valamit, biztos jobb lenne. (Itt a két kép között pár meg csak másodperc van, nem egy nap :) )
Persze, lesz jobb gép. De jelenleg csak csodálkozom, hogy a minim is tud valamit, ezért szeretettem volna megosztani. Semmi komolyabb fotózást nem vártam tőle, gondoltam ti sem, csak nem találtam "nagyon kezdő és nem is fotós de azért néha fotóz valamit sz*r kamerával" topicot :DDD

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 4 (mido) - Samsung S5K3L8 sensor

(#310) Bozek válasza DemonDani (#307) üzenetére


Bozek
nagyúr

Te meg még mindig nem mutattad meg a tökéletes kompozícióid. Miért kell beszólni az embereknek, hogy mit hogyan fotózzanak? Ő így akarta lefényképezni a naplementét, hát így fotózta...

(#311) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Babarózsa
Moha

Készült ZTE KIS Plus készülékemmel makro módban (nem a legjobb minőség :) )

Üdv. Johnny

(#312) Wa2x_ válasza jonnyjoker01 (#311) üzenetére


Wa2x_
veterán

Azért nem lettek tőle rosszak, főleg a moha, egy kicsit több fény nem ártott volna a témáknak.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#313) DemonDani válasza Bozek (#310) üzenetére


DemonDani
addikt

Ez a baj ezzel a topikkal... A jóképre írja mindenki hogy jó, a rosszra meg nem érkezik válasz. Az alany abból tudta meg hogy rossz a képe, hogy senki nem kommentálja. Hát zseniális, tényleg én vagyok maga az ördög mert a rosszat is kommentálom és elmondom mitől lenne jobb... ;]

Mellesleg rakat képet tettem fel ide is oda is (mobilfotós) összesen, lehet engem is szidni nyugodtan. Valamint amúgy meg hozzád a kutya nem szólt.

(#311) jonnyjoker01
Csak ismételni tudom Wax2_-t a fényhiány a gond, de tudom nincs vakud, így ezen segíteni sem igazán lehet. Próbálj a fényben keresgélni :(

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#314) Bozek válasza DemonDani (#313) üzenetére


Bozek
nagyúr

Tavalyi képed volt az utolsó. Most felraktál kettőt, amiből a fekete-fehér képről meg is írtam a véleményem. Amúgy ez a topic nem arról szól, hogy ki mennyire ért a fotózáshoz, hanem arról, hogy a mobil mit tud. A kompozíció cseppet sem ez utóbbihoz tartozik, pedig Te állandóan azzal jössz, hogy csinálhatná jobban is.

(#315) DemonDani válasza Bozek (#314) üzenetére


DemonDani
addikt

Tavalyit is kommentelheted nyugodt szívvel semmi nem változott azóta, de elárulom hogy nem kettőt tettem fel.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#316) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Bele se kezdjetek itt srácok légyszi. Mindenki elmondhatja a véleményét és Dani tényleg csak segíteni akar a sajátos stílusában, de attól még nem fikázni akar. :) Úgyhogy ne vitázzatok, mert meddő.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#317) jonnyjoker01 válasza Wa2x_ (#312) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

OK, akkor legközelebb világos helyeken fotózok köszi a tippet. :)

Üdv. Johnny

(#318) DemonDani


DemonDani
addikt

Pitypang ellen
Ésközelről

facebookról eltévedtek :B :P

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#319) wardemi válasza DemonDani (#318) üzenetére


wardemi
senior tag

Bad link :D
Fura másodjára behozta semmi :)

A közeli jól néz ki bár ha nem láttam volna távolról akkor nem tudnám mit néznék :)

[ Szerkesztve ]

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#320) MR007RM


MR007RM
addikt

Akkor ide is pár fotó tőlem először :)

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#321) Wa2x_ válasza MR007RM (#320) üzenetére


Wa2x_
veterán

Jók lettek nagyon, a többit leírtam a másik topicba. :)

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#322) MR007RM válasza Wa2x_ (#321) üzenetére


MR007RM
addikt

:R

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#323) MartOOn válasza Wa2x_ (#316) üzenetére


MartOOn
addikt

+1 jaja! no veszekedes! Dani velemenye is kell. azert rakjuk ide a kepeinket. es nem csak a mobil tudasa szamit... arra van masik topik. itt szerintem igenis a fenykepezesrol van szo leginkabb. fontos a tema fontos a szerkesztes fontos hogy mennyire es hogy nyulsz bele... ezek meg mar messze nem a gep tudasat tukrozik. arra ott vana masik topic amit szetalaznak a sok 808 keppel... mas mar fel se mer oda tolteni semmit... :)

szoval Dani IS es mindenki! nyugodtan johetnek a velemenyek! es a javaslatok es az epito jellegu kritikak!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#324) MartOOn válasza MartOOn (#323) üzenetére


MartOOn
addikt

bocs lejart a szerkesztesi ido mire ezt osszetakoltam... szo szerint szana meg szejjel szerkesztettem mire egy centivel sem lett jobb mint az eredeti... :)

[link]

az eredeti hdr volt es szepen csillogot a homok az arnyekomban... ;)

[eredeti]

n4

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#325) Tuninger


Tuninger
addikt

Egyre jobban fejlődik az élesítési technikám

iPhone 5

eredeti

[ Szerkesztve ]

(#326) anony.name1 válasza MartOOn (#323) üzenetére


anony.name1
tag

+1

Redmi Note 4 (mido) - Samsung S5K3L8 sensor

(#327) DemonDani válasza Tuninger (#325) üzenetére


DemonDani
addikt

Jó lett, bár nem kellett volna belevágni, illetve eleve jól kellett volna fotózni.
Ugyan némileg csökkent a dinamikatartomány, néhány árnyékosabb helyen sötét lett, de ez a kicsit megdolgozott kontraszt miatt alakult így, ami kihozta a jobb textúrát a köveken szóval teljesen jó :K

(#324) MartOOn
Kicsit erős lett a HDR, látjuk az aurádat :DDD De ha már eleve ez volt a cél akkor rendben van. Bár nekem ez már sok - nagyon. ;] De az mind1 lényegében, hiszen kinek mi ez a szerkesztős topic

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#328) MartOOn válasza DemonDani (#327) üzenetére


MartOOn
addikt

nem is volt rajtam áurá! :)))

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#329) MR007RM válasza Tuninger (#325) üzenetére


MR007RM
addikt

Ugyanakkora méretben szívesebben nézném meg az említett élesítési technikát. Vagyis a változást, mert így számomra nem nagyon jön le mire utalsz. :R

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#330) Bozek válasza DemonDani (#318) üzenetére


Bozek
nagyúr

A közelinél elég sokat ront az összképen a vaku. De különben nem lenne rossz.

(#331) MR007RM válasza Bozek (#330) üzenetére


MR007RM
addikt

A vaku általában olyan biztonság a fotó élessége, tisztasága szempontjából, ugyanakkor öli a színeket. A rovaros fotóknál tapasztaltam ha használom. Beégést is okoz gyakran. Mondjuk nálam az általad utalt fotóknál rendben van.

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#332) DemonDani válasza MR007RM (#331) üzenetére


DemonDani
addikt

Nálam pont ellenkezőleg. Szinte csak vakuval lehet rendes fotókat csinálni, vagy napnyugta üzemmódban (ahol meg tiltott a vaku). Minden más esetben a gyári kamerával nagyon rosszak (hidegek) a színek. Különleges esetben ideális csak. De lényegében amúgy igazad van, csak hozzáteszem, hogy nálam a szineket is rendbe teszi, bármilyen furcsa is.

Amúgy nem furcsa, egész egyszerűen meleg a vakumnak a színhőmérséklete, ennyi a trükkje.

(#330) Bozek
Az közelinél a legnagyobb gond hogy ellenfényem sem volt sajnos, de vaku nélkül az kivitelezhetetlen volt. :( (tudom mert nekifutottam kismillió+1szer)

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#333) MC Pite


MC Pite
veterán

Pár kép főként N8-al.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#334) wardemi


wardemi
senior tag

Egy két kép Hannibálról :).

Kép1
Kép2
Kép3
Kép5

Semmi exra sima maxro nincs szerkesztve (most még :) )

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#335) Wa2x_ válasza MC Pite (#333) üzenetére


Wa2x_
veterán

Remek témák és csodás helyek, szerencsés vagy. Ja és a képek is nagyon jók persze. :K

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#336) Apika válasza HuMarc (#25) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Akkor kezdd el gyakorolni! Gyakorlat teszi a mestert...

(#334) wardemi: Nagyon jók lettek! :K

[ Szerkesztve ]

(#337) MC Pite válasza Wa2x_ (#335) üzenetére


MC Pite
veterán

A fele helyszínen munka miatt voltam - de tény, legalább annyi előnyük van hogy oda is eljutottam. :R

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#338) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

[Gaz]
[Gaz szerkesztve]
[Virág]
[Lila virág]
[Lila virág 2]
ZTE kis plus makroban

Kritikákat kérek! :DD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#339) Wa2x_ válasza jonnyjoker01 (#338) üzenetére


Wa2x_
veterán

Nagyon jók lettek, le a kalappal, nagyon szép az a lila virág. :)

Én meg verebekre vadásztam ma, de kevés sikerrel... :( vagy 30 képből kettő talán értékelhető.

1 | 2

Ace 2

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#340) jonnyjoker01 válasza Wa2x_ (#339) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Köszönöm :)
Tetszik az első veréb, gondolom már menni akart. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#341) DemonDani válasza jonnyjoker01 (#338) üzenetére


DemonDani
addikt

A lila nagyon jó beállított, szépek lettek, le a kalappal a Kis előtt is
A fehéreknél túl sok lett a fény :DDD oda elkelt volna -0,5 EV talán -1 is, de ezt látni kell.

(#339) Wa2x_ galád szótolvaj ;]

btw hol ennyire emberközeliek a verebek? :)) Nem semmi, hogy mennyire odaengednek magukhoz. Ezek lencsések? Jól sikerültek, a 30 nem is sok, vagy 20at lőttem a multkori üvegről is ami nem is mozog :DDD Villámvadászaton meg 100+-ból született 4-5 amin volt is valami...

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#342) Wa2x_ válasza DemonDani (#341) üzenetére


Wa2x_
veterán

Dehogy lencsés, sima AF képek. :D

@Szombathely, Főtér. Etetni kell őket ;] de amúgy így is kivágott képek.

Épület | csak az ablak miatt, amúgy halál zajos lett az ég.

Ace 2

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#343) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Szerk. időt meghosszabbíthatnák
A mágneses lencsét valószínűleg minden mobilra fel lehet majd tenni, nem? Kíváncsian várom a tesztet.

Üdv. Johnny

(#344) DemonDani válasza Wa2x_ (#342) üzenetére


DemonDani
addikt

A kivágás zavart meg ;)

Nincs azzal az épülettel semmi gond, ennyiben feketefehéren a zaj nem zavaró. Egy kicsi kontraszt mehetett volna rá, esetleg piros szín kiemeléssel második megnézés után visszaszívom :P

(#343) jonnyjoker01
Fel, érdemes hozzá venni egy tokot, és arra tenni az alapot, amire a mágnes tapad, különben elcsúnyítja a mobilt. De amúgy vannak már csipeszes megoldások is.

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#345) Bozek válasza DemonDani (#332) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem azért írtam, mert rossz lenne a kép. Csak jobb lett volna, ha nem csillan meg a fény az üvegen. Amúgy nem rossz.

(#343) jonnyjoker01: Én múltkor láttam olyan képet ebay-en, hogy van hozzá egy kör alakú cucc, amit rá tudsz ragasztani(?) a telefonra, ha esetleg nem fémből van. Ez mágneses, tehát a lencse ehhez csatlakozik. Persze fémházas telefonnál nincs ilyen gond.

[ Szerkesztve ]

(#347) Wa2x_ válasza hacki87 (#346) üzenetére


Wa2x_
veterán

Az első és az utolsó az :R

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#348) DemonDani válasza hacki87 (#346) üzenetére


DemonDani
addikt

A [link]-nél vakut kellett volna kapcsolni. A fehérvirág lett a legjobb, kicsit mehettél volna közelebb meg kicsit jobbra tartani a telefont, és teljesen korrekt lenne.

A képek minőségileg megfelelőek, nincs kínos zaj, jó a mélységélesség.

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#349) storm4


storm4
aktív tag

Ha nem baj,akkor csatolnék még egy kis virágot.
gyöngyvirág
gyöngyvirág2

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#350) DemonDani válasza storm4 (#349) üzenetére


DemonDani
addikt

Ezek már frissebbek, avagy még a múltkori eresztés maradékai?

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.