Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elder troll

    senior tag

    válasz Dare2Live #38636 üzenetére

    A benchmark és az online között lehet némi eltérés szerintem.
    Mikrolag miatt teszteltem virtuális memória nélkül a játékot, 8GB-nál kivágott elfogyott ram hibával, 12GB-nál nem csinált ilyet, és ez sok éve volt. Ahogy írtam a swap file használatát is érdemes nézni, de a hajam befonom a youtube-os benchmark-októl. Felőlem játszhatsz a benchmark-kal, de valaki online játszik (vagy játszott évekig, és tesztelte a gépet mellette).
    Valamelyik linkelt youtube videóban is 8GB-ot használt, ilyenkor azért megdolgoztatja a vinyót is rossz esetben (ha nem ssd-n van a swap file), és durván le tud esni az fps a töltés miatt. Valaki egyszer meg akarta magyarázni, hogy a hdd miatt nem eshet le az fps, amikor swap-pelés miatt megállt konkrétan a kép. Mindent elhiszek, de valaki tapasztalatból írja azt amit.

    Inkább kiszállok a történetből, mindenki mindig is okosabb mindenkinél, a szakmai témába meg csak hülyék járnak, és hülyék írják az összefoglalót is.

    K-s procit 4000 mhz miatt nem feltétlenül éri meg vásárolni, azt jó eséllyel szétfeszelve hajtotta valamelyik vérpisti. 3800 mhz-re húzható a K nélküli 2500 is, 5% különbség miatt nem érné meg a rizikót (4000 mhz vs 3800 mhz).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés