Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Superman hihetetlen kalandjai (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Superman


Superman
nagyúr

Itt a hihetetlen kalandjaimat olvashatjátok. nem mondom, hogy gyakra fogom frissíteni, de minden szigorúan bizalmas, ezért nem is publikus minden részlet. Tulajdonképpen egy folytatásos regényt olvashattok itt, ha úgy tetszik. Bizonyára sok mindenre rá fogtok ismerni, ami nem a véletlen műve, de az érintettek mindent tagadnának, ha kiderülne.

Szóval...akkor vágjunk bele.

Valamikor az egyetemi években kezdtem el dolgozni a titkosszolgálatnak. A részleget ALIAS-nak hívták, mára más neve van. Akkor kaptam a fedőnevemet is a Superman-t. Egyik nap behívatott a részlegvezető, hogy egy fontos munkát bízzon rám, de én még nem éreztem elég felkészültnek magam, ezért megpróbáltam elhárítani a melót.

Sup: -Uram, azt hiszem ez nem nekem való....
Részlegvezető: -Ugyan már kérem. Nem mindenkiből lesz késdobáló, bokszbajnok, pilóta, hegymászó, autóversenyző és komputerzseni egy személyben. Maga pedig éppen ilyen személy.
Sup: - Ha maga mondja...
Részlegvezető: -Itt vannak a hitelkártyái és az engedélyei: bálna- és embervadászatra. A feladata, hogy Kongóba utazva megbuktassa a kormányt.
Sup:-És azt hogy csináljam uram???
Részlegvezető: -Az a maga feladata. Ja és mielőtt elmenne, el kell mondanom, hogy mivel maga csak megbízási szerződésel van nálunk, ezért...hmmm...a visszautat nem tudjuk fedezni magának. Nincs rá keret.

Megkaptam életem első megbízását. Már csak a malacperselyt kellett feltörnöm, hogy a visszaútra is legyen pénzem és nekivághattam a nagy ismeretlennek.


(to be continued)

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Superman hihetetlen kalandjai (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.