Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Supaplex rebot (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Ezt a játékot szerintem sokan ismerik játszottak vele a 90-es években, most újra fel lesz támasztva ez a nagyszerű játék, van egy ismerősöm, és vele megcsináljuk az új részt úgy hogy mai gépeken is elmenjen, és tudjon játszani mindenki újra vele.
Az első lépés az lesz, hogy kirakjuk a kicksterre vagy hogy kell írni:D:D, meg még egy helyre lesz.
A pályák száma az 1000 lesz.
Aki szeretné segíteni a munkát, és tud programozni is az nyugodtan jöhet várom szeretettel.
Az első két részből a Youtubon találtok videókat, és a második részét elküldhetem akinek kell, ugyanis az úgy lett megcsinálva, hogy sehol sem lehet megvenni mivel nem hivatalos a játék.

(#2) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Tudja mindenki miről van szó?

(#3) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Ki tud segíteni? Kérném a jelentkezőket a játékhoz.

(#4) Lenry válasza Heroes fan (#3) üzenetére


Lenry
félisten

nem sikerült leírni sem a reboot szót a címben, sem a kickstarter nevét, ahonnan a pénzt várod, de igazából a nyitó hozzászólást sem sikerült összeszedni.
csoda, hogy senki sem jelentkezik?

pontosan kit kerestek? mit kellene pontosan csinálnia a programozónak? mit csináltok ti? mi lenne az ellentételezés? (mert kétlem, hogy pusziért fog bárki programozni) milyen platformra csinálnátok? ki a célközönség?

csak így pár lényegtelen infó, amit akár meg is oszthatsz ;)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) Heroes fan válasza Lenry (#4) üzenetére


Heroes fan
őstag

Olyan embereket akik tudnak c++-ban programozni, meg egy crye engine 3-as motorral tud tevékenykedni.
Nekünk már lenne elképzelésünk a játékkal kapcsolatban, azt privátban tudnám csak megmondani az illetőnek.
De az lenne végül is röviden, hogy mai grafikára ezzel a motorral felturbózná a játékot.
Elsősorban a pc lenne a cél most, hogy az új operációs rendszereken mint pl. Vista, 7, és a 8-as rendszereken is lehessen játszani vele.
Ezzel már meg is válaszoltam a célközönséget is, hogy a PC-s társadalom lenne elsősorban aztán a későbbieket majd látnánk ha sikerül.

(#6) M.Úr


M.Úr
tag

A nyári szünet kevés lesz erre...

Társakat (akik valóban tudnak segíteni) talán akkor kezdj el keresni, amikor már az ötleten kívül valami konkrétumot is fel tudsz mutatni. Támogatókat (Kickstarter) pedig akkor, amikor már legalább 80%-ban kész a program.
És mindkét esetben megkönnyíti a dolgod, ha nem úgy írsz, mint egy 16 éves.

(#7) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Nem is most akartam, csak annyit, hogy találni fejlesztőket elsőnek.
Mi a bajod az írásommal?, nem értem. Ha tudnék programozni akkor nem keresnék embereket hozzá, akkor elkezdtem volna csinálni rég.
Van hozzá progim, de a c meghajtóra telepíti, és nem lehet felrakni, mivel megváltoztatni a visual studio 2010 ultimate programnak a helyét nem lehet ezzel csak ez az egy baj van.

(#8) M.Úr válasza Heroes fan (#7) üzenetére


M.Úr
tag

Nos, akkor te mit is tudsz hozzáadni a projekthez?

(#9) FehérHolló válasza Heroes fan (#7) üzenetére


FehérHolló
veterán

Meg sem próbáltad felrakni, különben nem írnál ilyen zöldséget.

Arról nem is beszélve, hogy attól még, hogy van (eredeti) photoshopom, nem leszek sem grafikus, sem designer.

Úgy látszik, még megvalósítási terved sincs, csak egy ötleted, amiről még azt sem tudod, hogy hogyan kellene kivitelezni, vagy nekikezdeni. Ezzel nem fogsz sokra menni. Az most teljesen mellékes, hogy nem vagy programozó.

Nagyon halkan megjegyezném, hogy az academic licenszű Visual Studiot csak te használhatod, nem adhatod kölcsön a most keresett programozó(k)nak, a létrehozott programot meg nem árulhatod kereskedelmi forgalomban. Szóval inkább ne gyűjts hozzá támogatókat se kickstarteren. Bocs a feltételezésért, de nem hinném, hogy egy többmilliós fejlesztői eszközt vásároltál volna, amikor lövésed sincs a programozásról.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#10) FehérHolló válasza FehérHolló (#9) üzenetére


FehérHolló
veterán

Az utolsó bekezdésem a CryEngine 3-ra is igaz.

Skynet is real. It's called Google.

(#11) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Jó hát ki a francnak van annyi pénze hogy csak úgy megvegye a progit.
A motor az ingyenesen elérhető már egy éve kb.

Egyébként meg felraktam egyszer, csak el akartam rakni a d meghajtóra a progit, és egy fontosat kitöröltem a windowsnak a programjából, azt tönkrement lehetett újrarakni a windowst.

[ Szerkesztve ]

(#12) M.Úr válasza Heroes fan (#11) üzenetére


M.Úr
tag

Jó hát ki a francnak van annyi pénze hogy csak úgy megvegye a progit.

Majd én is ezt mondom, amikor letöltöm a torrentről a Supaplex "rebot"-odat. Valamikor 2030 táján...

[ Szerkesztve ]

(#13) FehérHolló válasza Heroes fan (#11) üzenetére


FehérHolló
veterán

Mint írtam, nem üzleti felhasználásra mind a Visu, mind a CryEngine ingyenesen elérhető.
Te azonban üzleti célra akarod használni őket, ráadásul mindenféle lelkiismeret furdalás nélkül.

Jól értem, hogy át akartad másolni a Visu-t egy másik meghajtóra, ez nem sikerült, ezért szerinted nem is lehet másik meghajtóra installálni? :(

Skynet is real. It's called Google.

(#14) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

A lelkes hozzáállás nem elég egy ilyen vállalkozáshoz....
Nézz utána a jogi háttérnek, a programozás része a projektnek úgy látom nem a Te feladatod lenne... Egy ötlet nem feltétlenül elég a sikerhez.
Konkrét engedélyek birtokában átgondolt feltételekkel szabad ilyen topikot nyitni itt.
Ezt most itt zárom.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Supaplex rebot (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.