Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eami

    Topikgazda

    válasz Akos96 #72103 üzenetére

    amúgy én vettem még úgy játékot steamen hogy az akkori EULA szerint az enyém lett és ha mielőtt kikapcsolás az utolsó szervert is kötelesek 90 nap időt és eszközt hagyni a backupra :)

  • pigster

    senior tag

    válasz Akos96 #72103 üzenetére

    Jó sok mindent írtál, csak az elejét olvastam. Lehetséges, hogy a "Szerződésben" valamit kipipáltam.
    Attól még ugye eszembe juthat, hogy az nekem nem tetszik?
    Attól még ugye gondolhatom, hogy a "családi megosztás" nem az, mert nem tudom akkép használni?
    A mostani felállásban meg tudom osztani a teljes könyvtáramat egyszerre egy másik fiókkal, miközben én magam nem tudom használni azt. Még azt sem állíthatom be, hogy csak bizonyos játékok legyenek megosztva. Mégis mi a francnak tennék ilyet?
    Ha már úgysem tudom használni, akkor kilépek, és családon belül belépek egy másik gépen ugyanarra a fiókra. Közben persze morgok.
    A példáid rengeteg alkalommal nem állják meg a helyüket, más is írta már. Androidra pl. egyszer megveszel egy alkalmazást és az összes készülékeden használhatod (nagyon kevés kivétel van), akár egyszerre is.
    Szóval a jelenlegi megoldás nem családi megosztás, csak annak hívják. Pont arra jó, hogy "vadidegenekkel" megoszd a könvtáradat - mert nekik ugye azért csak nem adnád oda a fiókod jelszavát?!

    (#72111) mate3553 válasza ollie (#72110) üzenetére:
    Igen, de steam-en nem. Ott a könyvespolcról ha levesz valaki egy könyvet, akkor a másik nem olvashatja a többit
    Végre valaki, aki a probléma lényegét látja

    [ Szerkesztve ]

    FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés