Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3251) FoxiestFox válasza grabber (#3250) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Köszi..

(#3252) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ez a rész eléggé scifi volt, annak minden értelmében, nem?

Megint alig bírom kivárni a folytatást, és most a köv. rész sneakpeakjéből sem derült ki semmi. :N

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3253) Dr Smoke válasza CPT.Pirk (#3252) üzenetére


Dr Smoke
aktív tag

Így van, ez nagyon is rendben volt. Nekem az egész sorozat tetszik. :C
Mondjuk az nem derült ki, hogy ezzel mi volt a céljuk a kis gnómoknak, vagy csak nekem nem jött le... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3254) CPT.Pirk válasza Dr Smoke (#3253) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Még találkozunk velük, az tuti.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3255) Rive


Rive
veterán

Tegnap volt szerencsém az utolsó részhez. Kezd nekik leesni, hogy mi mindent lehet csinálni, ha karakterekkel operálnak, amúgy BSG-módra, sötéten... Javul, javul :K

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#3256) wiggen123


wiggen123
aktív tag

Nekem eddig is tetszett, volt pár unalmasabb rész, de a mostanin szinte végig felállt a szőr a hátamon, nagyon bejött :)
Remélem megtartják és lesz 3. évad.
Hallottam hogy készülőben egy másik SG sorozat is... remélem nem áldozzák fel érte a Universe-t.

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#3257) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ez a mai rész nem volt gyenge! :N

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3258) grabber


grabber
addikt

Azt a leborult szivarvégit :Y Nem tudom mi történt,de ez az évad már méltó a Csillagkapuhoz :C

(#3259) brownus válasza CPT.Pirk (#3257) üzenetére


brownus
veterán

az utolsó két rész király volt! :K

olvastam valahol, hogy kasza lesz az sgu??! ki mit tud erről?
remélem nem!

(#3260) CPT.Pirk válasza brownus (#3259) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nyomát sem találtam szerencsére kaszálásra való utalásnak.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3261) brownus válasza CPT.Pirk (#3260) üzenetére


brownus
veterán

hálisten! :) gondoltam megkérdem:)

(#3262) Psych0


Psych0
őstag

Beszarok, hogy megölték a kiscsajt. Aranyos volt, szép, illett eli hoz. Pedig a csajszi lehetett volna az sgu tealc-je vagy ronanje. :O :O :O :O :O

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#3263) Kvazár válasza Psych0 (#3262) üzenetére


Kvazár
őstag

Igen, kár érte! Aranyos volt nagyon. :O

Eladó cuccaim: -

(#3264) Rive


Rive
veterán

Vazze! Mostmeg tényleg Battlestar Voyager, mindenből a legrosszabb :O

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#3265) CPT.Pirk válasza Rive (#3264) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Köze nincs hozzá.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3266) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Dzsízusz Krájszt, nem akármilyen lett az évzáró rész! :Y

Mi a frászt csinálunk tavaszig?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3267) Dr Smoke válasza CPT.Pirk (#3266) üzenetére


Dr Smoke
aktív tag

Az utolsó pár rész tényleg remek volt, ez meg egyenesen... nem találok szavakat. Volt pár rész, amikor azt mondtam, hogy ez egy vicc. Az a szenvedés Scott-tal, na ott kész voltam, aztán a végén a transzfúzió, könyörgöm, ahhoz vércsoport összeférhetőség szükséges, fogtam is a fejem rendesen. Na de mindegy, mikor folytatják, lehet tudni? Nem találtam róla semmi információt.

(#3268) xuldar válasza Dr Smoke (#3267) üzenetére


xuldar
őstag

A vércsoportosdi azért nem áll, mert valószínűleg Chloé vére is átalakult (illetve az szállíthatja az idegen DNS-t a test többi részébe, pl. az agyába), lehet, hogy semmi emberit nem is tartalmaz már. Így aztán választhattak a biztos halál, vagy Chloé vérének mérgezése okozta halál között. Az utóbbinál még mindig volt esély, hogy életben marad.
Folytatás április eleje környékén. Olyankor szokták.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#3269) Dr Smoke válasza xuldar (#3268) üzenetére


Dr Smoke
aktív tag

Így végiggondolva a dolgot igazad van! Biológia szakos vagyok és csöppet szúrta a szemem a dolog. :DDD Egyébként ez volt az a rész, aminek totál semmi értelmét nem láttam. :(

(#3270) remington2


remington2
senior tag

Ekkora ********* még láttam még életemben. Még sokkal rosszabb, mint amikor abbahagytam. Azért ehhez már tehetség kell.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#3271) brownus válasza CPT.Pirk (#3266) üzenetére


brownus
veterán

jaja, kurva jó lett:)

(#3272) Rive


Rive
veterán

Némi hírek szállingóznak, hogy évadzáró után kasza... :(

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#3273) xuldar válasza Rive (#3272) üzenetére


xuldar
őstag

Linket tudsz adni?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#3274) Rive válasza xuldar (#3273) üzenetére


Rive
veterán

[link]
:(
Pedig épp kezdtek belejönni.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#3275) wiggen123 válasza Rive (#3274) üzenetére


wiggen123
aktív tag

Én is most olvastam. Hát szomorú vagyok... mit ne mondjak :(

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#3276) joshua7


joshua7
veterán

Én csak azt sajnálom, h emaitt ki tudja mennyi időre annyi az SG franchise-nak. :(

Semper Fi

(#3277) Viktor77


Viktor77
titán

Mondtam én.

Új nézőket egy ilyen sokadik bőrrel nem lehet szerezni. Az SG fanok meg nem ezt várták, nem erre kiváncsiak. Ergó csökken a nézettség. Várható volt. És ha jobban belegondolok, nem is kár érte.

Részemről például az utóbbi időben többször volt, hogy csak csütörtökön-pénteken-még késöbb jutott eszembe, hogy hoppá, van új rész, meg kéne nézni.
Míg régebben szinte óránként kattintgattam Cicmax oldalára, hogy kész van-e a felirat, nézni akarom.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3278) remington2


remington2
senior tag

Valaki említette is a 10 évad - 5 évad - 2,5 évad ciklust, úgy tűnik, bejött.

Majd legközelebb meggondolják, hogy ilyen ostobaságot elkövessenek. Ha jó tanulságokat vonnak le, akkor a jövőben várhatóan lesz egy jó stargate sorozat is.

Ki tudja, lehet, hogy reboot lesz a vége új mozifilmmel, ami majd talán egy sorozatot is felvezet, mint a star trek esetén.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#3279) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Már csak azt remélem, hogy mindenki meghal az utolsó részben, a végzet felrobban, az illene ilyen gyors lelövéshez.

Én nagyon megszerettem, jobban vártam ennek a részeit, mint a többi, always happy sorozatnak.

remington2: a rebootnak nem nagyon örülnék, azt mindig nehéz megetetni a rajongókkal, valamint olyankor a filmesek szeretnek mindent átalakítani...
Egyszerűen csak nem lesz több SG sorozat szerintem, valamint örülhetünk, ha valaha megcsinálják az Atlantiszt lezáró filmet.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3280) Rive válasza Viktor77 (#3277) üzenetére


Rive
veterán

Új nézőket egy ilyen sokadik bőrrel nem lehet szerezni.
Éppenséggel van egy rakat scifi-rajongó, aki számára a 'régi' SG tkp. sose nőtte ki a 'bugyuta tündérmese űrhajókkal' kategóriát.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#3281) Rive válasza Rive (#3280) üzenetére


Rive
veterán

Meg akkor ehhez széljegyzetként: össze lehet hasonlítani a trek/TOS és DS9 stílusát - ott lehetett új rajongókat szerezni, itt ne lehetett volna?

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#3282) Viktor77 válasza Rive (#3280) üzenetére


Viktor77
titán

Csak éppen az SG mindig is a "bugyuta tündérmese űrhajókkal"-ról szólt. Ennek gyökeresen az ellentétjét csinálni, eleve bukásra ítélés volt. Meg is történt.

MOD: Ja, most kezdtem el nézni harmadszorra az eredeti sorozatot.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3283) Fryskitt válasza CPT.Pirk (#3279) üzenetére


Fryskitt
addikt

Én szerettem a happy sorozatokat... Annyi szar van a világban, hogy jó kicist kikapcsolni, és a tv-ben nem ugyanazt látni. Meg aztán legalább annyira lelkizős volt, mint egy brazil szappanopera, a sci-fi sokszor háttérbe került. Ettől függetlenül néztem, mert legalább SG, de megértem, hogy a népnek nem kell.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#3284) Brutális eb


Brutális eb
addikt

A két évadból összesen volt 6 nézhető rész.
A többi nyivákolós szenvedés.
Megérdemelné a darálót. :(

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3285) ngabor2


ngabor2
nagyúr

a 2. évadba pedig már kezdtek belejönni. a 2x10-et még nem láttam, de hamarosan megnézem. kár érte, 10 rész alatt akár egy új sorozat alapjait is megteremthetnék. vannak még ötletek.

nagyon nem ide tartozik, de azt sajnálom, hogy egyéb filmekből, amik sorozatért kiáltanak, nem lesz sorozat, amiből meg hajánál fogva kell előrángatni a sorozatot, abból csinálnak, aztán bebuknak vele. lost room sorozatot akarook :D

(#3286) remington2 válasza ngabor2 (#3285) üzenetére


remington2
senior tag

"10 rész alatt akár egy új sorozat alapjait is megteremthetnék. vannak még ötletek."

A megmaradt részeket már leforgatták, nem? Tudtommal (a sorozatok alkotói úgy általában) mindig jóval előrébb járnak, mint a sugárzott részek, szóval amikor ilyenkor (évad közepén) kap egy banánt, akkor már veszett fejsze nyele, mert már a vége is elkészült. Vagy nem?

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#3287) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az évad már le van forgatva. És pont ez a gond, mert az utolsó rész cliffhangerrel ér majd véget, csak folytatás nem lesz majd. :(

Live-Die-Respawn

(#3288) remington2 válasza oriic (#3287) üzenetére


remington2
senior tag

Mint a másik 10000, csonka véget ért (kaszált) sorozatnál . . . kár. Esetleg - ha a sztori jellege engedi - egy befejezőfilmet csinálhatnak, nem hiszem, hogy arra ne lenne elég pénz (sokkal kisebb firefly-nál is volt).

(#3279) CPT.Pirk

Egy jó reboot csodákra képes. Igaz, a jelenlegi "idővonal" lezárásra kerülne, viszont akár az egészet elkezdhetnék újraforgatni, más alapokra építve. Kezdve a goauldoktól, átgondolt, modern formában, szuper grafikával, lövöldözés és planet-of-the-week megközelítés helyett több drámával, stb. Én legalább egy évadot szívesen megnéznék. Anno a Star Trekben is a TNG lényegében egy újragondolt, modernebb, nagyobb formátumban elkészített TOS volt, és működött. Valami ilyesmit képzelnék el, de mindenképpen az alapoktól, tehát nem a jelenlegi "vonalra" építkezve. Rebootként.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#3289) CPT.Pirk válasza remington2 (#3288) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Viszont ha már reboot, menjenek vissza az alap film történetéhez, és olyan bolygókat alkossanak, ahol nem beszél mindenki perfekt angolul. Trekben még meg van magyarázva, hogy hogyan értenek szót idegen fajokkal, sosem látott népekkel, de itt semmi sincs. Az Abidoson bezzeg nem beszéltek angolul. :U

Valami olyan irányba is elmehetnének a sztorival, mint a film könyvbéli folytatásai.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3290) Brown ügynök


Brown ügynök
senior tag

Nekem az eredeti sorozat tetszett az eredeti karakterekkel: Hamond, Teal'c , O'neill, Daniel Jackson, Carter őrnagy.
A sztori és a karakterek is valahogy teljes egészet alkottak. Sajnos nem láttam végig a sorozatot (a tv2 levette :O ) így nem tudom hogy a szemét orájékat végül hogy kapták szét.

[ Szerkesztve ]

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#3291) CPT.Pirk válasza Brown ügynök (#3290) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A sorozatban még nem jutnak el az Ori kinyírásáig, az az igazság ládája (The Ark of Truth) filmben történik meg. Egyébként ha ismered a DC++ jellegű letöltő progikat, akkor tudok mondani forrást, ahonnan letöltheted az összes SG sorozatot magyar szinkronnal.
(mielőtt valaki furcsállná, Magyarországon jelenleg sorozatot letölteni legális)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3292) alitak válasza CPT.Pirk (#3291) üzenetére


alitak
senior tag

[SPOILER]

A sorozatban eljutnak a Ori kinyírásáig, ha jól emlékszem. Mikor Merlin letöltötte a tudását Jacksonba, akkor megépített egy szerkezetet, amit átküldtek az Ori galaxisba.
Az Ark of truth-ban csak az "emberi" papokat kellett megváltoztatni. Arra szolgált a szerkezet.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#3293) brutom


brutom
csendes tag

Spoiler!

Hi

Pontosan melyik részben küldték át a szerkezetet?

http://www.felajanlasok.hu/index.php

(#3294) CPT.Pirk válasza brutom (#3293) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Elvileg az S10e14-ben.

alitak: így van, én a teljes legyőzésükre gondoltam.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3295) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

És ha jól emlékszem akkor az Ark of Truth-ban mondta az Adria hogy sikeres volt a terv és elpusztult az Ori.

Amúgy meg akik itthon nézik: jó hír, februárban Continuum a AXN műsorán. :)

Live-Die-Respawn

(#3296) grabber


grabber
addikt

Universe folytatódik?
08-Mar-2011 02:00 Stargate Universe

(#3297) Fryskitt válasza grabber (#3296) üzenetére


Fryskitt
addikt

Igen, itt van. Sajnos, továbbra sem tetszik ez a sorozat, és bármennyire is "művészibbnek és realistábbnak" tűnik az előző kettőnél, úgy tűnik a tévénézők nagy többségének sem tetszett, ha leállítják.
Az előző kettőt nagyon szerettem.... :(

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#3298) grabber válasza Fryskitt (#3297) üzenetére


grabber
addikt

Pedig az utolsó 5-6 rész tuti jó volt.Az már ilyen Atlantisos stílusa volt.

(#3299) kovsol válasza grabber (#3298) üzenetére


kovsol
titán

egyre jobbak a részek, de tény nem volt nehéz az elején tapasztalt szintről javulni
én mondjuk nagy SG rajongó vagyok minimum 3x láttam minden részt SG-1, SG atlantis, szóval ez akármilyen is nézem, max nem fogom ezeket is 3x végignézni

amúgy épp most töltöm a Stargate_Universe_S02E11_HDTV_XviD -t angol felirat is van hozzá, amint leért nézem is :K

May the Force be with you!

(#3300) grabber válasza kovsol (#3299) üzenetére


grabber
addikt

Nem előzhetsz meg :DDD Bár én megvárom a magyar feliratot,mert annyira nem jó az angol tudásom.
Amúgy ugyan az a véleményem Indeed :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.