Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Sony tévét de milyet? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Predator666


Predator666
aktív tag

KV-29CS60
KV-29FQ85
KV-29FX64
KV-29XL70
KV-29XL90

KV-32HQ100
KV-32FX68
KV-32FQ85
KV-32CS75
KV-32CS70

KV-36HQ100

Szerintetek melyiket?
De ne azt mondjátok, hogy a legdrágábbat.
Csak indokot is mondjatok légyszi.
Kösz.

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#2) reddragon


reddragon
aktív tag

Semelyiket.Ez a véleményem a SONY tv-ről.

(#3) nobody123


nobody123
csendes tag

Osztozom a ''semmilyet'' véleményben.

(#4) reddragon válasza Predator666 (#1) üzenetére


reddragon
aktív tag

Ha szarba akarsz nyúlni,azért ne dobj ki ennyi pénzt.

(#5) PapaMaci


PapaMaci
őstag

Nem értem ezezket a hangokat! Szerintem nagyon jok!
Nem tudom a tipusát, de 29'', 100Hz-es sik, amit avettünk a sogornönmek a nyáron nászajándékba. Nagyon örülnek neki, és semmi gond vele. Az ára 130+fa volt akkor.

...mint az közismert...

(#6) DragonR+ válasza Predator666 (#1) üzenetére


DragonR+
aktív tag

A Sony-t sajna nem ismerem. :)
Nekem a Panasonic TX-29PS11-ről van személyes tapasztalatom.

Gyönyörű.
Röviden és egyszerűen. :D
Én ezt ajánlom.


[Szerkesztve]

Ó, de finom a vadkörte, más nevén a vackor…

(#7) reddragon


reddragon
aktív tag

Nekem meg 32PS11-em.A SONY 1sz*r.Nézzetek +1 hibastatisztikát.a haverom sony márkaszervizes,ő mutatta.Majd elájultam,katasztrófa a sony.+mondta:hülye vagyok ha sonyt veszek.Hát nem bántam +.

(#8) Predator666


Predator666
aktív tag

Háát ezt nem tudtam...
Azért jó, hogy megkérdeztelek benneteket!:DD
Mindenki 1bknt aszondja, hogy a sony a legjobb:(
Akkor melyiket lenne érdemes?
Tudnátok vmit linkelni?

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#9) L3zl13 válasza Predator666 (#8) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ne halgass rájuk, bármelyik márkáról van szó, mindig felbukkan valaki akinek az apjának az anyósánat az unokatestvérének a deédunokájának a volt szobatársa épp a márkaszervízben dolgozik, és ő aztán tudja!

A Sony az egyik legjobb ez tény.
Panasonic is jó márka. Annak is megvannak a saját kis nyűgjei.
Ha tetszik akkor vegyél ilyet, ha nem akkor ne.


Mellesleg tényleg meglepő, hogy egy Sony márkaszervizes sok hibás Sony cuccal találkozik! :Y
Nem is értem miért van kevesebb hibás Panasonic a Sony márkaszervizben! :U

Aki hülye, haljon meg!

(#10) Predator666 válasza L3zl13 (#9) üzenetére


Predator666
aktív tag

Háát...
igen.
De nem tudnátok afelsorolt listából vmit ajánlani?
Mert nem értek hozzá aztán úgy meg elég nehéz jót választani:(

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#11) L3zl13 válasza Predator666 (#10) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Felteszem nem egy árkategória, nem ugyanazok az extrák vannak benne, ez alapján dönts. Vagy legalább szűkítsd a kört. Utánna már 1-2 konkrét tipussal kapcsolatos esetleges problémákról már könnybeb infót találni.

Aki hülye, haljon meg!

(#12) burgatshow


burgatshow
veterán

Apámnak van kapcsolata a panasonic-online fejesével, de eu nem lényeg, és egyszer ő mesélte, hogy a Sony-ok hozzájuk jérnak vásárolni! SZVSZ ez mindent elmond!

1ébként nekem sincsenek ''jó'' élményeim a Sony cuccokkal!

(#13) zetecR


zetecR
addikt

Semmi konkrétum, csak jó kis hangulatkeltés...

(#14) L3zl13 válasza burgatshow (#12) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Persze, jó duma, biztos így van mikor a Sony alkalmazottja (nem a takarítónénire gondolok) gondolom jóformán ingyen kapják a saját termékeket... :U

Optikai meghajtóban, és audiótechnikában nem vennék Sony-t, de a többi cuccban ott vannak az élen.

Aki hülye, haljon meg!

(#15) burgatshow válasza L3zl13 (#14) üzenetére


burgatshow
veterán

Mint mondtam a második fele magánvélemény, a első részét meg bizonyitani nem tudom de apám még sose hazudott!

(#16) L3zl13 válasza burgatshow (#15) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Elhiszem, csak:

1. Lefogadom, hogy a Sonyéknál is van aki hasonló sztorikat tud mesálni a Panásokról.
2. Ebben egy olyan dolog is benne van, hogy egy Sony szervizes mondjuk nagyon jól tisztában van a Sony cuccok különböző nyűgjeivel, és ezért azt mondja, hogy szar a Sony, míg a Pana termékek nyűgjeit nem ismeri, ezért azt hiszi, hogy az jobb...

Aki hülye, haljon meg!

(#17) csika


csika
tag

Hát igen ... Ne hallgass olyanokra akik csak azt mondják hogy azt hallottam hogy rosszak ... de még nem láttak egymás mellett 2 TV-t ...

Én nem értek hozzá, de tény hogy a Sony-k drágábbák mint a Pana, Samsung és társaik. Bevásárlóközpontokba se lehet őket megvenni kilóra. Ez alapján nem lehet rossz. Bár hogy műszakilag mi van mögötte az egy másik dolog. Sajnos ahol sok TV ki van rakva egymás mellé, ott meg rossz a kép mindegyiken alapban, tehát az alapján se döntenék ... Talán a techinai adatok alapján ...

Tény ha vennék TV-t az csak Sony lenne. Egy jó kis álvánnyal a helyiség dísze lenne. Nem tudom mikor akarod megvenni, de szvsz karácsony előtt lesz árzuhanás rendesen ... S amiket felsoroltál típusokat tényleg nem egy árkategória.

Láttam nem is olyan régen 55-ös Sansungot 40E-rét, 72-est 80E-ért. Síkképcsövesek voltak ... de akkor is Sony szavazok. Nálunk otthon csak egy 55-ös Sony van, mellete nincs másik, tehát igazán véleményt nem tudok róla mondani ... érdemit.

Magyarok! Férfiak és asszonyok! Hallgassátok csika vezért!

(#18) Lala6


Lala6
őstag

Samsung!
Nekem Sony KV29FX30 van, de nem venném meg mégegyszer.

(#19) L3zl13 válasza Lala6 (#18) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ez Sonyban az alsó árkategória. Nincs vele tapasztalatom, könnyen lehet, hogy ebben a kategóriában már túl sokat spóroltak ki a képminőség rovására.

Egyébként FX66E-m van. Már legalább 2 éves, de nincs vele gond. Más márkákkal összehasonlítva nagyon jó a képe, menüje is sokkal jobb mint amiket eddig láttam. (Panát nem ismerem. Szóval azzal nem tudom összevetni.)

[Szerkesztve]

Aki hülye, haljon meg!

(#20) Predator666


Predator666
aktív tag

Most igazából a képminőség a nyerő.
Én télleg egy kukkot nem tudok hozzászólni, ezért lécci mondjátok, naggyából, hogy melyik a legjobb a legsz@rabb felé.
Melyikkel 1általán nem érdemes foglalkozni.
Most van fater épp tévé vásárlásnál és ide adta ezt a lsitát, hogy mondjam meg, hoyg melyikkel nem érdemes foglalkozni. Tehát egyelőre nem az a kérdés, hogy mennyibe kerül...egyelőre.

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#21) Lala6 válasza L3zl13 (#19) üzenetére


Lala6
őstag

Szép a képe, nincs vele semmi gond, csak volt alkalmat tesztelgetni egy samsungot, az is hasonló kategória volt, de valahogy jobban tetszett.

(#22) Hypp


Hypp
tag

Itthon én is egy FX66E-t nézek. (Innentől kezdve minden személyes vélemény:) ) A hangja nagyon jó, a képe tiszta, a menü meg (, ahogy előbb is írva volt) valóban könnyen kezelhető. Mi mást várhat el az ember egy tévétől??

Amúgy nem hiszem, hogy az esetlegesen sok extra, amit egy tévé tudhat (15millió oldalas txt, pip, meg még fene tudja micsoda) megér annyi plusz pénzt, amennyit elkérnek ezekért, holott a kép- és a hangminőség valójában ugyanott van. Ahogy nő a feature-list, úgy romlik az ár/érték...

Bite my shiny metal ass!

(#23) Mugen


Mugen
csendes tag

Tény, hogy a Sony tévék a legjobbak közé tartoznak. Eddig két Sonym is volt és a kép minősége felülmúlhatatlan, valamint az elmúlt évben az áruk is sokat zuhant szerencsére. Sajnos én bevásároltam 2 évvel ezelőtt egy philips tévével. A képe zöldes árnyalatban úszik és rendkívül zavaró. Garanciálisan elvittem a márkaszervízbe és közölték velem, hogy ez nem,egyedi hiba, hanem a képcső minősége gyenge ebben a szériában. Azóta ahányszor bekapcsolom, fáj a szívem , hogy miért voltam annyira eszetlen, hogy a jól bevált Sony helyett Philipset vettem. Persze akkor vonzó volt az 50ezer forintos árkülönbözet a philips javára, de ez jó tanuló pénz is. idén karácsonyra egy kv-29CS60-ast néztem ki magamnak, amit valószínülek meg is fogok venni. Phiips híveknek üzenem, hogy mostanság sokat fejlődtek a tévék minőségét illetően, de az ár-érték arány most is jobb a Sony esetében.

ui: megjegyzem, nem vagyok sony mániás, csak a tévék terén vagyok elfogult

egyszer már ráfaragtam..többé nem teszem. ''Ne hagyd el a járt utat a járatlanért''

(#24) Mugen


Mugen
csendes tag

Tény, hogy a Sony tévék a legjobbak közé tartoznak. Eddig két Sonym is volt és a kép minősége felülmúlhatatlan, valamint az elmúlt évben az áruk is sokat zuhant szerencsére. Sajnos én bevásároltam 2 évvel ezelőtt egy philips tévével. A képe zöldes árnyalatban úszik és rendkívül zavaró. Garanciálisan elvittem a márkaszervízbe és közölték velem, hogy ez nem,egyedi hiba, hanem a képcső minősége gyenge ebben a szériában. Azóta ahányszor bekapcsolom, fáj a szívem , hogy miért voltam annyira eszetlen, hogy a jól bevált Sony helyett Philipset vettem. Persze akkor vonzó volt az 50ezer forintos árkülönbözet a philips javára, de ez jó tanuló pénz is. idén karácsonyra egy kv-29CS60-ast néztem ki magamnak, amit valószínülek meg is fogok venni. Phiips híveknek üzenem, hogy mostanság sokat fejlődtek a tévék minőségét illetően, de az ár-érték arány most is jobb a Sony esetében.

ui: megjegyzem, nem vagyok sony mániás, csak a tévék terén vagyok elfogult

egyszer már ráfaragtam..többé nem teszem. ''Ne hagyd el a járt utat a járatlanért''

(#25) Mugen


Mugen
csendes tag

Tény, hogy a Sony tévék a legjobbak közé tartoznak. Eddig két Sonym is volt és a kép minősége felülmúlhatatlan, valamint az elmúlt évben az áruk is sokat zuhant szerencsére. Sajnos én bevásároltam 2 évvel ezelőtt egy philips tévével. A képe zöldes árnyalatban úszik és rendkívül zavaró. Garanciálisan elvittem a márkaszervízbe és közölték velem, hogy ez nem,egyedi hiba, hanem a képcső minősége gyenge ebben a szériában. Azóta ahányszor bekapcsolom, fáj a szívem , hogy miért voltam annyira eszetlen, hogy a jól bevált Sony helyett Philipset vettem. Persze akkor vonzó volt az 50ezer forintos árkülönbözet a philips javára, de ez jó tanuló pénz is. idén karácsonyra egy kv-29CS60-ast néztem ki magamnak, amit valószínülek meg is fogok venni. Phiips híveknek üzenem, hogy mostanság sokat fejlődtek a tévék minőségét illetően, de az ár-érték arány most is jobb a Sony esetében.

ui: megjegyzem, nem vagyok sony mániás, csak a tévék terén vagyok elfogult

egyszer már ráfaragtam..többé nem teszem. ''Ne hagyd el a járt utat a járatlanért''

(#26) Mugen


Mugen
csendes tag

Tény, hogy a Sony tévék a legjobbak közé tartoznak. Eddig két Sonym is volt és a kép minősége felülmúlhatatlan, valamint az elmúlt évben az áruk is sokat zuhant szerencsére. Sajnos én bevásároltam 2 évvel ezelőtt egy philips tévével. A képe zöldes árnyalatban úszik és rendkívül zavaró. Garanciálisan elvittem a márkaszervízbe és közölték velem, hogy ez nem,egyedi hiba, hanem a képcső minősége gyenge ebben a szériában. Azóta ahányszor bekapcsolom, fáj a szívem , hogy miért voltam annyira eszetlen, hogy a jól bevált Sony helyett Philipset vettem. Persze akkor vonzó volt az 50ezer forintos árkülönbözet a philips javára, de ez jó tanuló pénz is. idén karácsonyra egy kv-29CS60-ast néztem ki magamnak, amit valószínülek meg is fogok venni. Phiips híveknek üzenem, hogy mostanság sokat fejlődtek a tévék minőségét illetően, de az ár-érték arány most is jobb a Sony esetében.

ui: megjegyzem, nem vagyok sony mániás, csak a tévék terén vagyok elfogult

egyszer már ráfaragtam..többé nem teszem. ''Ne hagyd el a járt utat a járatlanért''

(#27) Mugen


Mugen
csendes tag

örömmel jegyzem meg, hogy teljesen beértük az EU-s árakat a Sony termékeknél. az említett tv. 600-605 euro között mozog más tagországokban. A bibi csak annyi, hogy tőlünk nyugatabbra 1-2 heti keresetből , míg nálunk 1-2 haviból jön össze az ára :(

egyszer már ráfaragtam..többé nem teszem. ''Ne hagyd el a járt utat a járatlanért''

(#28) chilly


chilly
csendes tag

Sziasztok, nem tudom, azt mondani, hogy érdemes ma már Sonyt venni...
Én régóta Sony-mániás voltam, bár annakidején a videom Pana volt. A TV-m régebbi (8-10 éves) Sony, és ma szólt a TV-szerelő, hogy gyakorlatilag kuka a tv, mert annyiba kerülne a javítása, amiből vehetek egy új TV-t.
A szervizes gyakorlati tapasztalata az volt, hogy ma a legproblémásabb tv a Sony-é, mert az alkatrészei felületszerelt egybe-paneleken helyezkednek el, amelyeket csak egyben lehet kicserélni, mindezt persze horror-áron. A szervízben a legtöbb hibás fajta, a Sony-é volt. Sajnos!
Mert szerettem.
A képminősége szerintem is verhetetlen (volt)... amig láttam :o(

(#29) gyufa


gyufa
tag

nekem van 1 daewoo tévém, ja bocs sevrolé

(#30) reddragon válasza gyufa (#29) üzenetére


reddragon
aktív tag

Már az is jobb mint a sony.Nekem csak nyúlketrecnek kéne a sony

(#31) Den válasza chilly (#28) üzenetére


Den
veterán

''A szervizes gyakorlati tapasztalata az volt, hogy ma a legproblémásabb tv a Sony-é, mert az alkatrészei felületszerelt egybe-paneleken helyezkednek el, amelyeket csak egyben lehet kicserélni''

te most viccelsz? már a 15-éve gyártott videoton tv-nkben is így volt, ha rossz volt csak panelcsrével lehetett javítani, és 3 éve azért cseréltük le (sony-ra) merzt már nem érte meg javítani...

Eredetileg nem sonyt akartiunlk helyette egy csomó márka tipusát kiírtukdesonyt nem, aztán elm entünk mewgvenni és hosszú nézelődés után meg kellett állapítanunk hogy a sony-knak a legjobb a képe, márpedoig egy tv-nél ez a lényeg nem a jól hangzó rövidítések így végülis azt vettünk.

azóta sem bántuk meg iszonyat jó képe van, különösen a kontrasztaránya megdöbbentő a másik után.

katódsugárcsöves tv-ben sztem csak sonyt érdemes venni, a többi az futottak még...

www.simson4t.hu

(#32) Viktor77 válasza Den (#31) üzenetére


Viktor77
titán

Vagy nem, de nem hiszem, hogy meggyőzzük egymást.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#33) Den válasza Mugen (#26) üzenetére


Den
veterán

któdsugárcsöves tv-k terén egyetértek vceled, de plazmában nagyon ott van a philips, én plazmából valszeg philipset vennék

www.simson4t.hu

(#34) g@bo válasza reddragon (#30) üzenetére


g@bo
nagyúr

van egy 14 éves sony-m, 51 centis. kurvasokat ment, és megy. nem látott ( kop kop kop ) szerelőt.

lehet hogy a mostaniak sajna, már szarok. sony is a nevét fizetteti már meg.

(#35) reddragon válasza g@bo (#34) üzenetére


reddragon
aktív tag

Ez így van.

(#36) Mugen


Mugen
csendes tag

Manapság a tv szervízek is szakosodnak bizonyos típusokra. Vannak kifejezetten Sony márkaszervízek is. Nehezen tudnám elképzelni, hogy egy Sony szervízben egy Samsung tévé állna a javításra váró készülékek polcán. Valszínűbb, hogy csak Sony tv-ket találnék ott. Ezek után le kellene vonnom a következtetéseket, hogy csak a Sony-k romlanak el?! Hmmm. Elképzelhetőnek tartom, hogy irreálisan magas az alkatrész ár, de ha az ember egy Ferrarit vesz, valószínűleg nem Daewoo áron szervízelik majd. Megnéztem egy-két Panasonic tv-t is és be kell látnom, tökéletes készülékeket gyártanak ők is. Egyéb márkákkal annyi a probléma, hogy vannak olcsó és rossz minőségű készülékeik a drága és tökéletesek mellett. Ilyen pl a Phillips is. A Panasonic vagy a Sony nem kínál kompromisszumot. Náluk minden tökéletes, viszont nincs olcsó termék.

egyszer már ráfaragtam..többé nem teszem. ''Ne hagyd el a járt utat a járatlanért''

(#37) Mugen


Mugen
csendes tag

Manapság a tv szervízek is szakosodnak bizonyos típusokra. Vannak kifejezetten Sony márkaszervízek is. Nehezen tudnám elképzelni, hogy egy Sony szervízben egy Samsung tévé állna a javításra váró készülékek polcán. Valszínűbb, hogy csak Sony tv-ket találnék ott. Ezek után le kellene vonnom a következtetéseket, hogy csak a Sony-k romlanak el?! Hmmm. Elképzelhetőnek tartom, hogy irreálisan magas az alkatrész ár, de ha az ember egy Ferrarit vesz, valószínűleg nem Daewoo áron szervízelik majd. Megnéztem egy-két Panasonic tv-t is és be kell látnom, tökéletes készülékeket gyártanak ők is. Egyéb márkákkal annyi a probléma, hogy vannak olcsó és rossz minőségű készülékeik a drága és tökéletesek mellett. Ilyen pl a Phillips is. A Panasonic vagy a Sony nem kínál kompromisszumot. Náluk minden tökéletes, viszont nincs olcsó termék.

egyszer már ráfaragtam..többé nem teszem. ''Ne hagyd el a járt utat a járatlanért''

(#38) Mugen


Mugen
csendes tag

valaki mondja már meg, hogy miért jelenik meg 2x 3x a hozzászólásom, ha egyszer küldöm csak el ? thx és sorry (nem direkt csinálom) :U

egyszer már ráfaragtam..többé nem teszem. ''Ne hagyd el a járt utat a járatlanért''

(#39) klepto válasza Mugen (#37) üzenetére


klepto
addikt

Amit mondtál azzal kicsit vitáznék ;)
''A Panasonic vagy a Sony nem kínál kompromisszumot. Náluk minden tökéletes, viszont nincs olcsó termék.''
Láttam már olyan 72cm-s Sony TV-t 100K alatt, és most a Panának is van egy 72cm-s tipusa, ami 90K :Y Ha nem ez az olcsó kategória, akkor mi :F 72-cm-s TV-t még kommersz márkában sem láttam sokkal olcsóbban. Bár én ha veszek, mert lassan kezd halódni az 5 éves Thomsonom (1x volt már szervízben is), akkor én Panát fogok venni, mert mindenem Pana és, hogy jól mutasson a többi készülék fölött ;] Viszont az már nem biztos, hogy a következő TV-m is CRT-s lesz :U

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#40) klepto válasza Mugen (#38) üzenetére


klepto
addikt

Mert valszeg lassú a neted, és azt hiszed, hogy lefagyott, vagy nem ment el, és többször nyomod meg az ''OK'' gombot. Ezért megy át egy üzi többször. Régen, még az ADSL előtt újonc koromban én is sokszor jártam így :b

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#41) Mugen


Mugen
csendes tag

Majd elfelejtettem! A Sony KV29cs60 125.000 a Media Marktban, de nem dőltem be neki, mert érdeklődtem a 11.-én nyíló saturn-ban (media markt leányvállalata szórakoztató elektronikára kihegyezve) közölték velem, hogy a nyitási akciónál, a mostani médiás-akciós ár alá fognak menni! Ez jó hír nagyon, csak úgy is legyen! :)) szoal találkozunk 11.-én reggel 7-kor a főbejáratnál és aki gyorsabban fut nálam, azt elgáncsolom ;]

egyszer már ráfaragtam..többé nem teszem. ''Ne hagyd el a járt utat a járatlanért''

(#42) Mugen válasza klepto (#39) üzenetére


Mugen
csendes tag

lehet hogy tényleg lassú a netem, most csak 1x nyomtam és 1x jelent meg. Köszi a tippet

egyszer már ráfaragtam..többé nem teszem. ''Ne hagyd el a járt utat a járatlanért''

(#43) klepto válasza Mugen (#42) üzenetére


klepto
addikt

Nincs mit ;)

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#44) Tithian válasza Predator666 (#1) üzenetére


Tithian
őstag

Ha tudsz angolul, próbáld meg itt:
Bővebben: link
vagy itt:
Bővebben: link
is feltenni a kérdést, az avsforum-on igen tapasztalt embereket, az agoraquest-en pedig Sony tulajokat lelhetsz.

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#45) Márk válasza Predator666 (#1) üzenetére


Márk
senior tag

A KV-36HQ100-at válasz mert:

1. Ennek a legnagyobb a képernyője

2. 16:9 képarányú

3. Ennek a legszebb a képe az összes többi felsorolt modell közül

Egyébként a Sony tv-k specifikációi és árai megtekinthetől a következő oldalon:
Bővebben: link

2009.08.: LG 42LH4000 ---> 2011.08.: PANASONIC TX-P42G20E ---> 2014.05.: PANASONIC TX-P50UT50E ---> 2017.05.: PIONEER 9G KURO PDP-LX5090 tuned by janos666

(#46) reddragon válasza Mugen (#36) üzenetére


reddragon
aktív tag

Hát ez nem így van.A haverom sony márkaszervizes,de komoly gondolatai vannak,hogy visszaadja.Mutatta a hibastatisztikákat.A sony mindenhol vezet,a tévéknél kiemelkedően.Magyarul 1szar.Ráadásul csak sony által leküldött alkatrészt(pl.ellenállást) akar a cég belerakatni,csak a gond az,hogy a boltban 30ft,a sony+600-ért adja.Most + valami köcsög közgazdász lett a vezér és ő akarja +mondani mennyiből kell +csinálni 1 tv-t.Azért én is műszerész vagyok és tudom,a sony szar és nem is 2forint a javítása.Szerintem az anyukájának mondja +.Szomorú,hogy a sony itt tart.1közgazdásszal akarják a szarokat helyrehozni.Na hagyjuk,mert ez csak rosszabb lesz.

(#47) iguana


iguana
őstag

jajj, ez a sok urban legend...mindig jókat mosolygok rajta. :)

a topic indítónak:
nekem egy KV-32FQ70K-m van. (igen, itt van a szobámban, és nem pedig hallottam olyan emberről, aki már látott ilyet)
amiket felsoroltál a 29-eseket kapásból kihúznám márkától függetlenül, mert szerintem kicsik. a 36-osak árban szabad szemmel jól látható összeggel prezentálják magukat, viszont igen kellemesek. én eredetileg ekkorát akartam, de be kellett látnom, hogy a nappalim mérete, és elrendezése miatt már túl nagy lett volna. így ha csak ezeket a szempontokat nézzük (ár, és mekkora helységben fog világítani) az arany középút a 32-es.aztán ugye ott van a 4:3 vs. 16:9 dilemma. ez is kellően megosztja az embereket. pro és kontra mennek viták erről (is) én speciel 16:9 párti vagyok, és nem is bántam meg. valszeg nem is lesz több 4:3-as tv-m. egy régi topic, amit annak idején nyitottam: Bővebben: link
ha szerencséd van, benéz neduddki kolléga is. érdemes tőle kérdezősködni, elég szagértő a témában :)

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#48) Sardaukar


Sardaukar
csendes tag

Nos, én is láttam már pár mai sony és pana tv-t és az utóbbit tudnám javasolni. A képminőségükben túl nagy különbség nincs, de az ár és a megbízhatóság már nem egyezik. Mondjuk nekem 1 picit jobban bejön a pana képe, de ez szubjektív, meg típus függő.
Ja és sztem kicsit ciki is olyan márkájú dobozt otthon tartani, mint a Sony...:P

Peace is not an option.

(#49) iguana válasza Sardaukar (#48) üzenetére


iguana
őstag

Ja és sztem kicsit ciki is olyan márkájú dobozt otthon tartani, mint a Sony...
jajj nekem...hát ettől már leesett a hajam. mi jöhet még? :(

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#50) I_Am válasza iguana (#49) üzenetére


I_Am
veterán

Például, hogy a távirányítót folpack-ba csomagolni meg trendi dolog. ;] :DDD

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Sony tévét de milyet? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.