Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sebaj


sebaj
tag

Sziasztok!

Szerintetek ramegy? Van valakinek tapasztalata ezzel? amit vennek: spire whisperrockIII vagy falconrock. A parametereik ugyanolyanok: 80*80*69 (utobbi borda+venti)

Fontos volna, mert nem akarom potyara megvenni.

kosz

(#2) sebaj válasza sebaj (#1) üzenetére


sebaj
tag

vki valaszoljon ra pliz:)

HA nem lett volna egyertelmu a kerdes lenyegeben az, hogy a kondik zavarjak-e a fent emlitett ventiket? Azt tudom, hogy a titan d5tb nem megy ra.

thnx.

(#3) MrSummer válasza sebaj (#2) üzenetére


MrSummer
aktív tag

Sl 75 drv5 lapra a whisperrock rámegy ez tuti nemtom mi a különbség a kettő között azért remélem segítettem

Anulu Öhö-ö-ö-ö

(#4) sebaj válasza MrSummer (#3) üzenetére


sebaj
tag

koszi, ahogy neztem a honlapon kb ugyanolyan messze vannak a kondik. whisperrock3 a tipus vagy sima whisperrock? (az nemtom milyen:))

(#5) MrSummer válasza sebaj (#4) üzenetére


MrSummer
aktív tag

whisperrock 2 :))

Anulu Öhö-ö-ö-ö

(#6) JanoXP válasza sebaj (#4) üzenetére


JanoXP
aktív tag

Nekem korábban volt egy DRV4-es deszkám, amire a nagyobb bordák nem mentek rá, mert a kondi belógott a képbe. Azóta a lap (is) lecserélésre került... :)

(#7) Biaggio válasza JanoXP (#6) üzenetére


Biaggio
őstag

Soltek 75 drv4 lapra a titan d5tb ráment :) A kondik szorosan vannak, sok időbe telt, de stabilan sikerült rögzíteni. Nem jó ez a többi helyett?

(#8) JanoXP válasza Biaggio (#7) üzenetére


JanoXP
aktív tag

Én inkább egy kisebb bordával oldottam meg a gondot (Spire SuperRock). Nem mertem bántani a kondikat (nálam az ördög 24 órás készenlétet tart!) :D

(#9) Hacked_4178


Hacked_4178
csendes tag

Nekem éppen Soltek SL75DRV2 -es lapom van és Titan D5TB-t használok.
Bár nyomja az egyik kondinak az oldalát, de nem vészes. Ha óvatosan hajlítasz egy kicsit a kondin (amenyire a lába engedi), akko OK lesz. Ezen kívűl az sem fontos, hogy a borda éppen középen legyen. (kicsit biztosan tolhatsz rajta a másik irányba)

Inkább arra vigyázz, hogy a proci épp maradjon.

Még egy tanács:

Ne használj lesarkazásvédő rézlemezt. (CPU spacer)
Ez a lemez nagyon könnyen meggörbül, talán már akkor görbe lesz, mire megveszed a boltban, és így feltartja a hűtőbordát. Kiegyengetni pedig szinte lehetetlen.

A procin már úgyis ott van a négy gumibak és az elég.

Az a lényeg, hogy egyik kezeddel nyomd le a bordát, középen és a másikkal akazd be a rögzítőlemezt.

Persze, ha nem csináltál még ilyet, akkor inkább kérj meg valakit.

Egyébként milyen proci van benne?

A november 24-én történt hackertámadás miatt elvesztek az adataim...

(#10) sebaj válasza Hacked_4178 (#9) üzenetére


sebaj
tag

hi

hat ha nekem szolt:): 1700-as xp. A titan haveromnal nem ment ra (ugyanilyen lap), aztan kiforrasztotta a kondit meg aztan visszabuveszkedte vhogy. Ezt en el szeretnem kerulni mindenkeppen. Spire falconrockot vettem ultra quiet a honlap szerint. bizom benne ramegy:) Lesarkazas gatlom meg nincsen, vigyazok a procira.

(#11) Dzsuda


Dzsuda
csendes tag

Üdv mindenkinek
Nekem is SOLTEK SL-75DRV4 alaplapom van. Coolink U2L típusú hűtőbordát használok rajta (8cm-es ventillátor van rajta, rézbetétes hűtő) és minden gond nélkül rámegy az alplapra. AMD XP 1900+ CPU-t hűt, a hűtőborda és a processzor koözött nincs lesarkazásvédő (nem is ajánlom), ezüst alapú hűtőpaszta van közte (csak az érintkező felületek között).

Üdv Dzsuda

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.