Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Soltek lapok (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Kazy


Kazy
csendes tag

Hello All!!!

A véleményetekre lennék kíváncsi a SOLTEK SL KT600R, VIA KT600, 400FSB, 8X AGP, SATA-RAID lappal kapcsolatban.

-megbízhatóság
-tuning
-hatrányok
-előnyök
-stb.

Szóval minden érdekelne, de nem csak erről a típusról, hanem általába véve a Soltek lapokról

Előre is thx all.


Előző életemben sem hittem a lélekvándorlásban!!

(#2) XeeN válasza Kazy (#1) üzenetére


XeeN
senior tag

A Soltek lapokról általában:

Megbízható, stabil, tuningolható lapok. Most is azt nyúznék, ha kaptam volna amikor szükségem volt rá.

Ha nem akarsz feltétlenül tuningolni, tökéletesen meg fog felelni ez a lap, ha viszont többet akarsz, válaszd az SL75FRN2RL-t :)

(#3) fLeSs


fLeSs
nagyúr

[L]http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=20&id=267[/L]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#4) launcser


launcser
senior tag

én a soltek lapokról megállapítottam saját tapasztalataim alapján:
általában véve jó, megbízható lapok 2 következő hibával
- nem csinálnak hozzájuk bios frissítést nagyon, kt266A-s lapuk pl nem támogatja thoroughbed procikat (én itt mondtam hogy kész nem veszek solteket)
az ő piacpolitikájuk az hogy ezzel cserére akarnak kényszeríteni, szerintem ez nem jó
- régebben p1-es korszakban szerettek különcködni, ps2 csatlakozójuk az alaplapon olyan elvetemült volt hogy na, lehetett lábakat kötögetni..

kt600-as lappal ilyen gond már nem lesz, ujabb proci socket-a-ra nem jön már ki, meg nem kell már alaplapi kivezetéseket nagyon kötögetni max a pluszusb-t :)

tütüü

(#5) Bass


Bass
addikt

Nemrég vettem Soltek KT600-r lapot és csupa jót tudok mondani róla gyors,stabil jó elrendezésü lap marha igényes kivitelezésü dobozban ,IDE kábel,2 satakábel sata áramkábel 2 cd az egyiken a meghajtók a másikon 5 teljes util progi(virusirtó,particion magic 6.0se stb) ja és a biosmegoldásai nagyon ötletesek,19400ft volt 2 év garival.(2500+ barton van benne)

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#6) Docci válasza launcser (#4) üzenetére


Docci
senior tag

Ja a kt266A soltek lapokba csak palomino megy bele 1900+-ig.

Egyébként tényleg jo minőségüek a soltek lapok találkoztam már amd-s és inteles soltekkel is ée mind kifogastalan volt.

Erőt s erényt!

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Soltek lapok (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.