Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Smcwusb-g usb adapter probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) aattiss


aattiss
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap vettem ezt az usb-s cuccot.
[link]

Az installálásnál (a leírást a sorrendnek megfelelően hajtottam végre) a következő probléma lépett fel:

[link]

Mikor kérte, hogy csatlakoztassam egy foglalathoz, elkezdte feltenni a adapter meghajtóját, majd a fent jelzett hibával leállt. A hozzá adott progiban nem jelenik meg a kártya, így nem is tudom normálisan beállítani. :(

A weboldalon nincs újabb driver.

A neten kerestem erre megoldást, de lehetséges, hogy rossz kulcsszavakat használtam, mert nem találtam használható linket.

Ha tudtok, kérlek segítsetek.

Köszönettel:
Attila

(#2) ATM_automata válasza aattiss (#1) üzenetére


ATM_automata
őstag

Nekem ennek az újabb változata van, az SMCUSBT-G2. Eddig még nem kellett telepítenem, mert nem volt szükségem rá. Vezetékkel megy a net. Csak annyi jutott eszembe, hogy először ugye telepíted a szoftvert, és csak amikor szól, akkor dugod be a kütyüt a gépbe?

A másik, hogy milyen oprendszer van a gépedem? Xp prof SP2? Ha nem az van, akkor az okozhat gondot a wi-finek. Ha régi telepítésű a géped, akkor lehet, hogy egy újratelepítés megoldhatja a gondot. Lehet, hogy valami az oprendszeredben kuszálódott össze.

[Szerkesztve]

What else?

(#3) aattiss válasza ATM_automata (#2) üzenetére


aattiss
csendes tag

A gépen az SP2-es XP van.
Igen, csak akkor dugom be az adaptert, mikor kéri.
Háááát lehet, hogy régi telepítésű a gépem (asszem az elöző év végén tettem fel utoljára), de nem akarok azzal szüttyögni.
Még elmegyek, megnézem, hogy tesóm gépére felmegy-e?

(#4) aattiss


aattiss
csendes tag

Megnéztük testvéremnél, s ott minden gond nélkül felment, úgyhogy valami nálam nem jó, vagy ütközik valamivel. :(
Most nekiállok kideríteni, s ha továbbra sem megy, akkor újratelepítés (bár remélem meg tudom oldani e nélkül is).

(#5) ATM_automata válasza aattiss (#4) üzenetére


ATM_automata
őstag

Szerintem újratelepítés lesz a vége. Megpróbálkozhatsz driverek frissítésével, hátha valamelyikkel akad. Ha újratelepíted akkor is tegyél fel mindenhez friss drivert.

What else?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Smcwusb-g usb adapter probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.