Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-01 09:16:38

LOGOUT.hu

Üdv a SkyShowtime Topikjában! Használd az Összefoglalót! Jó filmnézést!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2801) Pro Koryak válasza skroy (#2800) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Az lenne a stream egyik előnye, reklám nélkül csak a film, sorozat, koncert ...stb. Ezért is fizettél elő rá és így is volt beharangozva!

(#2802) l.skywalker válasza zseko (#2799) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Te gondolom nem tévéztél az elmúlt 30 évben :D

Ott is pont ugyanígy kezdődött. Eleinte nem volt semmi reklám, most már 5 percenként van 10 perc reklám. Minden ebbe az irányba fog alakulni és mindig lesz egy épp exkluzívabb szolgáltatás, ahol nem lesz reklám

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2803) l.skywalker válasza Pro Koryak (#2801) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az inkább lassan a virágbolt előnye lesz :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2804) zseko válasza skroy (#2800) üzenetére


zseko
veterán

Annyira unalmas már hogy mindenki ezzel jön aki nem tud érdemben érveket felhozni.

HR24.hu

(#2805) zseko válasza l.skywalker (#2802) üzenetére


zseko
veterán

Valóban, az elmúlt ~16 évben már szinte egyáltalán nem tévéztem, 2010 óta már tévém sem volt, de már előtte is, mikor normálisabb netem lett (~2005), már hanyagoltam a tévét és csak elvétve néztem bele :)

HR24.hu

(#2806) skroy válasza zseko (#2804) üzenetére


skroy
senior tag

Félreértettél, magamra értettem a lemondást. Ha akarom, lemondom. Ha sokan lemondják, azzal lehet üzenni, hogy nem jó az irány. Gyanítom, nem olvassák a hasonló fórumokat a döntéshozók. :D

(#2807) n@p@lm válasza zseko (#2795) üzenetére


n@p@lm
őstag

És valóban :) (most elindítottam egy filmet próbából).
Ez szerintem nem is reklám, inkább ajánló a saját műsoraiból (5-10 mp).
Nekem ez még belefér de ha valamilyen mosogatószer reklám lenne azt már neheztelném.

(#2808) Suineg válasza lm83 (#2791) üzenetére


Suineg
senior tag

Ezek ugye itt érhetők el?

(#2809) l.skywalker válasza zseko (#2805) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, de sajnos a streaming nem a film/sorozatnézés Jézusa, hanem csak egy fiatalabb kiadása a tévének. Ezt is utolérte már a reklám, ahogy az online videókat, live streamingeket mindent. Ez sajnos egy trend lett.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2810) Suineg válasza 4Grider (#2787) üzenetére


Suineg
senior tag

Szerintem 800x480 -as felbontás lehet a kijelző. A Disney+ pl. jól müködik rajta.

(#2811) Chris0321


Chris0321
addikt

Hello.
Én is megnéztem mit ír nálam az előfizetésre az oldal. Ugyanaz volt, mint amit más linklet/írt. Alul a hamarosan fizetendőnél is ott van a standard csomag és alatta külön a reklámmentes rész is ingyen, így szerintem maradt a reklámmentesség csak hülyén fogalmaznak és valamiért külön van szedve a csomagtól.

(#2812) negyven2


negyven2
veterán

Ami viszont érdekes, hogy nem akkor most mégsem emelkedik a havi díj?

Amúgy a csomagváltás lehetősége az annyi, hogy kéred-e vagy nem kéred-e a reklámmentes "Plusz opciót"...

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#2813) negyven2 válasza l.skywalker (#2809) üzenetére


negyven2
veterán

De ott is volt olyan (max nem itt), hogy a kezdetektől fogva volt reklámos opció és nem reklámos is. Sőt, manapság a "hanyatló nyugaton" sok olyan gyorsan növekő streaming szolgáltató van aminél nem csak annyi az üzleti model, hogy reklámokkal ingyen nézhető, de emellett még lineárisan is adják a streaming adást. Tehát olyan mint egy hagyományos kereskedelmi TV (van műsor újság, hogy az adott film/sorozat mikor megy).

És jelenleg bizonyos szinten ezek jelentik odakint a legnagyobb veszélyt a hagyományos streaming piac nagyjaira. Nemhiába indít sok nagy szolgáltató odakint ilyen "FAST" szolgáltatást is. Volt egy tanulmány is, ami azt mutatta be, hogy azok az USA-ban lévő streaming szolgáltatók, akik indulásuk óta adnak olcsóbb, reklámos csomagot, és drágább reklám nélkülit is (pl. Hulu), azoknál az előfizetői megoszlás 80%+ reklámos csomagot használja. De Netflix, Disney+, MAX esetén is az új előfizetők nagytöbbsége a reklámos olcsóbba opciót választja inkább.

Vagyis ez nem trend, hanem egy nagyon régóta meglévő dolog. Lényegében a kereskedelmi TV-k (vagyis nem csak a műsorok között, de közben is), kb. egyidősek a televíziósossal (50-es évek).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#2814) lm83 válasza Suineg (#2810) üzenetére


lm83
őstag

Ha tévés kell akkor igen. Nálam 1.13.36. van fire sticken ami jól működik.
Én mindig nodpi-t választok mindenből, telóra is, az a biztos.

(#2815) Marc22


Marc22
csendes tag

Üdv!

Nálam standard csomag 999.-és alatta külön a reklámmentes rész is ingyen. Meg még azt írja a bal sarokba hogy "nézz sky showtime műsorokat" és rá lehet kattintani.
De van a filmek indulása előtt 10 másodperces filmajánló.
Ez a reklám vagy ez más még?
Vagy még állítgatnak?

(#2816) zseko válasza skroy (#2806) üzenetére


zseko
veterán

Akkor elnézést kérek, félreértettelek :B

HR24.hu

(#2817) zseko válasza n@p@lm (#2807) üzenetére


zseko
veterán

Igazság szerint én erre azt mondom, hogy nem, nekem nem fér bele. Nem ezért fizetek. Persze az ára miatt (egyelőre) nem különösebben balhézok miatta, de lehet fogok ha átmegy olyan pofátlan átbaszásba mint az HBO, ahol az öt fiókos 4K-s csomagból átraknak majd 2 fiókos FHD csomagba, drágábban, a 4K-s csomag árát pedig a 2.5x-esére emelik (az 'örökéletes' -33% kedvezményhez számolva az árakat természetesen).

HR24.hu

(#2818) Mr K válasza zseko (#2817) üzenetére


Mr K
senior tag

Használati feltételek (tegnap frissült): "A SkyShowtime előfizetési csomagjaink és tartalmaink promóciós trailereket és – a csomag típusától függően – reklámot, szponzorálást és termékelhelyezést tartalmazhatnak."

Ha a magyar nyelv szokásos értelmezéséből indulok ki, akkor ez azt jelenti, hogy "promóciós trailerek" minden csomagban előfordulhatnak, a reklámmentesekben is.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#2819) negyven2 válasza Mr K (#2818) üzenetére


negyven2
veterán

De a promóciós (saját tartalmaikat hirdető) reklámokról eddig is tudtunk, hogy jönni fognak, a reklámmentes csomagba is. Vagyis ebben újdonság nincs nagyon. Amúgy ha jól emlékszem, az Apple TV+ esetén is vannak ilyen "reklámok", amik a saját, Apple TV+-os műsoraikat ajánlják.

Ami viszont érdekes még mindig az az, hogy reklámmentes plusz opciót teljesen ingyenesnek mutatja, esetemben 2101. április 8-ig. A Standard előfizetést meg fél áron, 999,50 Ft-ért adja.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#2820) Mr K válasza negyven2 (#2819) üzenetére


Mr K
senior tag

Tudni tudtuk, de fentiek alapján annyira még sincs a köztudatban...

Ami a "reklámmentes opciót" illeti, láthatólag a régi előfizetőket (vagy legalábbis a "félárúakat") nem (mégsem?) a standard plusz-ba rakták át, hanem csak a standard-ba. Ezzel alaposan visszanyesték a szolgáltatást (csak egy eszköz, nincs letöltés), viszont a reklámmentességet mégis megkapjuk ezzel a kiegészítő szolgáltatással (ha már megígérték?).

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#2821) negyven2 válasza Mr K (#2820) üzenetére


negyven2
veterán

Lényegében ez (ennyi) a csomagválasztási opció:

Ez alapján, mindenki Standard-ban van! És a Standard plusz az lényegében egy opcionálisan megrendelhető csomag. Ami talán jó hír, hogy ha jön majd a 4k csomag, mert lehet az is csak egy pluszban megrendelhető opció lesz!

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#2822) AMD Power válasza Mr K (#2818) üzenetére


AMD Power
titán

Túl fogom élni....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2823) Marc22


Marc22
csendes tag

Nálam ezt írja most:

Standard
„Nézd fél áron egész életedben”-ajánlat a Standard előfizetés reklámokkal csomaghoz Ft 1,999.00 Ft helyett 999.50/hó
Plusz opció (reklámmentes)
Fél áron egész életedben
Az ajánlat ekkor ér véget: 14/02/2101
Ft 800.00Ft helyett 0.00/hó

HAMAROSAN FIZETENDŐ

Standard: 999.50 Ft Következő fizetés: 14/05/2024
Plusz opció: (reklámmentes) 0.00 Ft Következő fizetés: 14/05/2024

(#2824) TrollBalint válasza negyven2 (#2819) üzenetére


TrollBalint
addikt

De minek kell reklámozni a saját tartalmakat? :F
Ha felmegyek bármire (Netflix, HBO, akármi) az elején ott van egy ajánló mindig a kategóriák felett, ahol X mennyiségű műsort ajánl. Ha nem tudom mit nézzek, akkor végignézem ezt is. Ha pontosan tudom mit (miket) akarok nézni, akkor nekem ne ajánlgasson, főleg ne, ha már elindítottam a filmet.
Netflix legalább a film után szokott ajánlani, azt is jobban el tudom fogadni, mint előtte.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#2825) zseko válasza TrollBalint (#2824) üzenetére


zseko
veterán

Pontosan ezt gondolom én is. A Netflix féle film utáni ajánló az nekem még tetszik is, azt általában végig is szoktam pörgetni legtöbbször, pedig ott több tartalom van mint tíz másodperc.

HR24.hu

(#2826) Mr K válasza negyven2 (#2821) üzenetére


Mr K
senior tag

Ugyanakkor a címlapon meg ez:

És bejelentkezés után nekem ír egy ilyet is:
"2024. április 23-ától új, hirdetésekkel támogatott előfizetési csomagot vezetünk be Standard előfizetés reklámokkal néven. Ha már eleve tag vagy, április 23-án nincsen további teendőd. Az előfizetési csomagod ugyanaz marad, csak a márkanév változik Standard Pluszra. További információért látogass el a www.skyshowtime.com oldalra."

Esetleg ha van itt valaki, aki nem "féláron" fizet elő, az elmesélhetné, hogy ő mit lát, milyen csomagba került (mert ha jól nézem, mindenki "féláron" fizet elő, aki eddig megnyilatkozott).

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#2827) negyven2 válasza Mr K (#2826) üzenetére


negyven2
veterán

Szerintem aki itt most 0-ról a Standard Plusz-ra fizet elő, azoknak is úgy fog kinézni a csomagrészletezőjük, mint nekünk, csak nekik nem lesz kedvezmény feltüntetve.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#2828) Mr K válasza negyven2 (#2827) üzenetére


Mr K
senior tag

Akkor nagyon jól jártunk, mert a plusz opciót nem féláron kaptuk (ahogy arról eredetileg szó volt), hanem ajándékként. :)

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.