Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Skizo blogja

Hozzászólások

(#1) Skizz


Skizz
addikt

A többiek blogját olvasgatva kedvet kaptam én is egy kis írogatáshoz...

(#2) Skizz


Skizz
addikt

Naszóval... elegem van. fél 3kor végeztem a suliban, de tesi volt, én meg rohantam öltözni meg összepakolni, go vonathoz de természetesen utsó pillanatban értünk oda... telitorokból üvöltöttünk hogy áljááá meg köcsög..., kb. 50 métert futottunk a vonat mellett aztán megállt. ok, második tesióra is megvolt, gondoltam. pár perc múlva megállt a vonat, leszálltam, ballagtam haza, közben 2 helyen csinálták a járdát és a kis utcát teljesen elfoglalta a sok szar gép meg kamion. na mondom fasza, azért járok arra mert nyugi van... mindegy, hazaérek, egész nap egy kávét ittam és nem ettem semmit, benézek a hűtőbe, há' nem üres?! ...

miután tudomásul vettem hogy éhen fogok halni a 21. században, beültem a gép elé és lacuna coil-t hallgatok és próbálok erőt venni magamon, mert tanulnom kéne. mostanság beszedten angolóból 1-2 karót, matekból meg egyenesen szarul állok. másfél hónap és itt a félév nekem meg van 1 karóm házira... kiváló, hogy 2 és fél hónap alatt kemény 1 jegyet tudtam matekból szerezni... nyomorék tanar.

közben bámulom az időjárás jelentést, már két hete esőt igérnek, de itt konkrétan egy gramm se esett... én meg imádom a "rosszidőt". amit viszont nagyon utálok az a tv2-ős időjárás jelentés, ahol kivakolt cicababa nyálasan vigyorogva mondja hogy ismét gyönyörűűűű szééép napos időnk lesz meg fogunk dögleni a melegben és bele fog rohadni a lábunk a cipőbe. jó ez most konkrétan nem így őszre vonatkozik, de mindig ezt csinálja...
1. ebbe mi a szép, hogy patakokban folyik rólam a víz és majd meg sülök?
2. miért pont ez a jóidő? azt had döntsem már el én, hogy nekem mi a jó és mi a rossz... :W egyrészt utálom a napsütést meg a kánikulát, másrészt épp tegnap dumáltuk meg a rajz tanárral, hogy november közepén ez kurvára nem normális, hogy nyóc ágra süt a nap és némelyik nap konkrétan pólóban melege van az embernek, az összes kecseg bogár átvészeli a telet és a fák lerohadnak, mert tele szívják magukat vízzel, mert azt hiszik hogy tavasz van... ennyit erről a kibaszott jóidőről, döntse el mindenki hogy jó e vagy rossz...

na megyek is tanulni, holnap megpróbálok szerezni egy 5-öst angolból meg a matekba is bele kell húzzak. ha ez a 2 összejön akkor én leszek a legboldogabb ember a világon...

üdv nektek

[ Szerkesztve ]

(#3) Skizz


Skizz
addikt

belenéztem a trailerbe, és hihetetlen jó zene megy alatta. egyre jobban kezd előjönni a depim, de valahogy nem tud izgatni... meghallgatom mér párszor aztán kimegyek a kutyámhoz. mostanság az egyetlen élőlény aki megért...

(#4) Skizz


Skizz
addikt

szerda... hulla vagyok, most jöttem haza. a kajámat természetesen itthon felejtettem úgyhogy tegnap délut. óta semmit nem ettem és csak egy kávét ittam, nővérem csinál valami kaját épp...
angolból sikerült megszerezni azt a javítós 5-öst, de itt még nem adom fel, holnap is kezdeményezek, valami hülyeséget megtanulok még pluszba... matekból egyelőre maradt minden a régiben, bár az anyagot értem, remélem valamit majd sikerül összehozni abból is.

vazze, német tanárom macskája tökig belemászott a táskámba... megtalálta a tegnapelőtti kajám maradékát és úgy kellett kicibálni a pofájából. természetesen végigkarmolt vagy három helyen, úgyhogy ő is kapott rendest... mi lett volna, ha azt a kaját rágja meg amit ma vittem volna el? :U fájt volna neki.

(#5) Skizz


Skizz
addikt

Ahh, kaja!! végre. ilyen fusszilis brokkolis izé, imádom.

(#6) Skizz


Skizz
addikt

nahh,megkajáltam, most kómásan ücsörgök a székemben. kicsit lfs-ezek, aztán nekiállok a tanulásnak, de ma nem viszem túlzásba... holnap elég könnyű napom lesz, lesz tesi is.
amúgy tök jó idő volt ma, bár elég hideg, amit szeretek csak nem 1 szál pulcsiban. eddig minden nap felment délut. a hőmérséklet 17-18 fokra, sose fáztam, ma 8-9 fok volt délután, majd meg fagytam. holnap téli dzsekit viszek, remélem hamarosan találok valami fasza bőrdzsekit mert nem szeretem annyira ezeket a bumszli kabátokat.

(#7) Skizz


Skizz
addikt

csak egy egyszerű dal... ehhez van hangulatom épp. megcsináltam az angol házi felét, a többi házim készen van... megyek megnézem ezt a jóban rosszban c. hülyeséget (olyan mint a cigi, nem tudok leszokni róla), aztán elmegyek sétálok egyet, cigi, zene... jöhetne még valaki. dp a cél (Duna part)

[ Szerkesztve ]

(#8) Skizz


Skizz
addikt

dp megvolt... most még tanulok egy pöppet meg várok doktor hauzra. belenéztem ebbe a celeb vagyok című szarba... omfg... most ebbe mi a jó?? annyit vettem le az egészből, hogy valami uszószemcsis csaj egy másfélxmásfeles területen taposta a fényeket, közben a fejére öntöttek fél kiló tojást meg lisztet, mindenféle trutyit meg csótányokat meg madártollat. OMG!!!

1. ki az a nyomoronc állat, aki (akár több milláért is) ilyet bevállal, hogy ország-világ előtt megalázzák és ehhez még vigyorognia is kell???
2. hogyazistenbe lehet ekkora hülyeséget kitalálni? erre vagyunk képesek? erre? ezt tudja a média produkálni?? felháborító igazából... áhh. shit.

(#9) Skizz


Skizz
addikt

egész tűrhető volt a mai nap, bár rendesen elfáradtam... apum Pakson van 4 napig még nemtom kivel, horgásznak meg iszogatnak... de jó nekik! én meg épp most kajáltam, lassan neki kéne állnom a rendrakásnak... aztán tanulok, aztán dp...
amúgy azon gondolkoztam épp hogy lassan le kéne szoknom... =) osztálytársamnak már sikerült, rajtam a sor. nahh ez legyen az én gondom. hallgassatok józenét.

(#10) Skizz


Skizz
addikt

amúgy tök jó idő volt ma is, bár sajnos az eső nem esett. majd legközelebb... tanulva a hibáimból már nem csak egy pulcsiba mentem, bár tegnap hűvösebb volt.

(#11) Skizz


Skizz
addikt

kedd este... tömöm az agyam, offspringet hallgatok, undercovert fikázok és a showder utóhatásain próbálom túétenni magam. :D a negyedik szízön talán legjobb része volt a tegnapi... ráadásul arány-ügyben is jól jön. :DDD

(#12) Skizz


Skizz
addikt

aaaa utsó nap, hazajövök és kőkemény döglés lesz itten. prostreetet is lehúztam, nem egy ötcsillagos játék de az uc-nél fényévekkel jobb... lesz program a hétvégére.

(#13) Skizz


Skizz
addikt

nyahh, betömtem egy jónagyadag grillcsirkét, most meg pihi... rám fér már. közben .flac pendulum számok mennek z-5500-on, hát nem találok szavakat. :D

(#14) Skizz


Skizz
addikt

kellemes szombat délután... jóidő, .flac pendulum, süti, world of warcraft install... :) ismét elkezdek wowozni, tavaly nyáron rengeteget nyomta, 2db 70-es karival gazdagodott az accom, de befejeztem mert rabolta az időmet, később a szeró is megszűnt ahol voltam. most szabályzom majd magam elég rendesen, hétköznap napi 1-2 óra, hétvége 3-4 azt annyi. taurira megyek asszem...

(#15) Skizz


Skizz
addikt

aztaqrva... elkezdett szakadni a hó és minusz van. tiszta durva... :U

(#16) Skizz


Skizz
addikt

reggelt!
9 óta wowozok, de egy kurva boss kifogott rajtam.. megyek máshova hentelni hogy fejlődjek aztán visszatérek hozzá. egyébként egy fél órája ismételten szakad itt a hó, nagyon durván.

(#17) Skizz


Skizz
addikt

human pala lvl21... tankot nevelek belőle. ;] ennyit mára. majd holnap folytatom délut. valamikor. lassan megyek aludni, jóéjt mindenkinek.

(#18) Skizz


Skizz
addikt

szakadó a hó, jólmegy a wow, 4-es lett az egyik angol tz-m, kell ennél több? :D

(#19) Skizz


Skizz
addikt

azóta is esik a hó, átmentünk minuszba úgyhogy korrekt mennyiség rakódott már le az utakra... ha így folytatja holnap reggel járhatatlan lesz a járda is. remélem késnek majd egy pár órát a vonatok.

(#20) Skizz


Skizz
addikt

de rég írtam ide wazeg... :N

tök jó volt ez a nap... suli után elmentünk vedelni, mert mi mást lehet csinálni csütörtök délután. :D megittam két málnapáleszt meg egy pár sört, biliárdoztunk, elvoltunk. :D remélem hamarosan megismételjük.

[ Szerkesztve ]

(#21) Skizz


Skizz
addikt

zsír, ma elmaradt az uccsó óránk. vonathoz rohanva még megittunk egy sört hogy tisztességesen zárjuk ezt a hetet. :D lassan megyek gta4-ezni aztán pihenni. holnap go shoppin... -.- viszont jövő héten máv sztrájk... nemhiszem, hogy sok órára bemegyek majd.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Skizo blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.