Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Silent hunter 3

Hozzászólások

(#151) AMD Power


AMD Power
titán

Nagyon kemény játék! Mondjuk én amúgy is imádom ezt a műfajt!:C

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#152) ÁDI válasza Zol33 (#150) üzenetére


ÁDI
aktív tag

Akkor gáz van nálam...
Mit kell ki/be kapcsolni/állítani??? :Y SOS, SOS, SOS

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#153) Viszi


Viszi
tag

Hi! Ha valakinek sikerült feltenni nem eredeti játékra akármelyik patchet és fut is utána a game lécci irja meg hogy kell!! Köszi srácok!

(#154) ÁDI válasza Viszi (#153) üzenetére


ÁDI
aktív tag

húha...

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#155) capafog23 válasza Viszi (#153) üzenetére


capafog23
őstag

A nem eredeti játékről utalva ez warez kérdés ami itt nem megengedett!
Javaslom az Alapelvek elolvasását!

(#156) ÁDI válasza capafog23 (#155) üzenetére


ÁDI
aktív tag

Én is erre utaltam.

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#157) Jozsó


Jozsó
tag

Harcosok!

Létezik vkinek kipróbált taktikája rombolók, hadihajók ellen? Torpedóval eltalálni elég kicsi az esélye. Még, ha szép zöld vagyok is, akkor is meglátják, és elfordulnak (vagy csak kicsit gyorsít - lassít, és márisz szevasz a torpedónak). Ha viszont feljövök, és elkezdem lőni, akkor 50-50% az esély, hogy ő győz, vagy én.

Esetleg szemből - hátulról? De úgy meg nem robban a torpedó? Ha jól tudom ezeknek szonárjuk is van, tehát víz alatt sem tudok lelécelni, ráfordulni (nem is beszélve arról, hogy víz alatt én megyek 8 csomót, ő meg a felszínen 17-et, vagy még többet)

És még csak a játék elején vagyok, ahol egy konvojt csak 1 hadi hajó véd. Mi lesz itt később?

(#158) Atlantis válasza AMD Power (#151) üzenetére


Atlantis
veterán

Laptopod elviszi?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#159) ÁDI válasza Jozsó (#157) üzenetére


ÁDI
aktív tag

Esetleg menj a szállító hajók mögé/alá... Hátha elvesztik a nyomodat.

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#160) ÁDI


ÁDI
aktív tag

upimupi

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#161) ÁDI


ÁDI
aktív tag

még egy upimupi

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#162) Gaben001


Gaben001
tag

Hello!
Az én taktikám:közepes ivben a elékerülök,megállok a várhato haladási irányára merölegesen és állo motorokkal a periszkópot épphogy viz fölé ersztve várok.Aztán mikor 5-600 m-re van tölem zöld lesz a célzo akkor egy elektromos torpit neki.Általában bejön,ha nem akkor periszkop le és ujra.....Nem kell aggodni,hogy nem marad a tehrhajokra mert a tankereknek elég néhány fedélzetre ivelt gyujtobomba és már jöhet is a szalonna....:C ja az ágyúikat szedd le elöször mert belövik a helyzeted és akkor bugy-bugy
Bementem Doverbe de töküres volt.Valaki látott már állo hajot ellenséges kikötöben?

(#163) ESP


ESP
senior tag

Srácok!

Imádom a stílust és ez a játék szuper...
Bár csak tegnap kaptam kölcsön, de már meg is rendeltem!!!

A kérdésem a következő:
A gyakorló lüldinél a második pont, amikor a hajókat kell szétlőni a fedélzeti ágyúval...
Célzok, lövök(nem manuális célzással), időt gyorsítok, s mikor elsüllyed a hajó megyek a következőre és a harmadik után eltűnnek a többiek (a statisztikáimnál pedig minden ''incompleted'')
Mi lehet a baj?

Persze tudom, hogy nem lenne fontos a gyakorlás, de ki akarom vesézni ezt a progit, mielőtt belevágok a közepébe!!!

Ui.: ...merülésnél a hangok...gyerekek ez valami brutál!!!

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#164) ESP


ESP
senior tag

Na mi a ...

Meghótt a topic???

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#165) ESP


ESP
senior tag

Ennyire jó a játék???

Mindenki, aki kipróbálta a rabja lett és képtelen beírni egy betűt is???

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#166) ssolitude válasza Gaben001 (#162) üzenetére


ssolitude
őstag

Mi van vazze... már fórumozol is?:C

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#167) ESP


ESP
senior tag

A problémám változott...
A gyakorló küldetésben kinyúvasztok minden hajót és???

Nem tudok kilépni úgy, hogy ne kellene újra kezdenem az egészet...

Mondjatok már valamit!!!

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#168) ÁDI válasza ESP (#167) üzenetére


ÁDI
aktív tag

Passz..., nekem se sikerült az a gyakorlós rész rendesen.
Szerintem kihagyhatod.

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#169) FRIZ 22 válasza ÁDI (#168) üzenetére


FRIZ 22
senior tag

Kevés a hely a vinyón.
Uninstall kolléga, vagy inkább format c: :DDD

(#170) ÁDI válasza FRIZ 22 (#169) üzenetére


ÁDI
aktív tag

Ne süketelj itt minden félét :(((,
inkább tennéd fel te is:Y

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#171) tkesy


tkesy
őstag

Tudtok magyar nyelvű netes leírást a progihoz? Navigáció, torpedóvetés, és még jónéhány dolog nme megy, igaz még csak 1-2 órát ültem előtte...

Amúgy a progaval az a nagy baj, hogy valami iszonyúan szép, és állandóan leragadok nézelődni, ahelyett, hogy a hajómat írányitanám... :DD

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#172) Zol33 válasza tkesy (#171) üzenetére


Zol33
tag

(#173) ÁDI válasza Zol33 (#172) üzenetére


ÁDI
aktív tag

VÉGRE!
VALAKI...!
:R:R:R

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#174) tkesy válasza Zol33 (#172) üzenetére


tkesy
őstag

Köszönöm :)

Szerk:
Nálam nme müxik... :(

[Szerkesztve]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#175) Zol33 válasza tkesy (#174) üzenetére


Zol33
tag

Nálam működik, csak egy kicsit lassan jön be. Próbáld meg többször, hátha bejön. :))

(#176) tkesy válasza Zol33 (#175) üzenetére


tkesy
őstag

Sokadjára bejött.. :))

Kérdés: (nagyon amatőr :D még csak most tartok a kiképzésnél...)

Ki hogy ereszti el a halacskáit? (a célzás folyamatára gondolok)

Mert én az esetek 90%-ban nme találom el őket (möge meg pár, de tényleg csak pár méterrel.. :( )
Modszer: periszkóp ki, cél rögzítése, WO-s tisztnek kiadom a parancsot, azonosítás, bemérés.. közben kiválasztom a csövet, kinyitom a nyilást, és tiszt közli az adatokat, és FIRE...
De valamiért mindig mögémegy... :(
( Előfordult már olyan is, hogy a hajócsavart találtam el, ami szét is ment... pechemre 2 volt belőle azom a rohadt tankeren... :D )

Ja, és a realisztikusághoz kapcsolodó beállítások menűje merre van?

[Szerkesztve]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#177) tkesy válasza tkesy (#176) üzenetére


tkesy
őstag

Még valami...

Arra van valami okosság, hogy a berakott mp3-ak normálisan játsza le? Jelenleg van pár szám amit mindig lecserél kb 30 mp játszási idő után... (ha kézzel léptetem oda-vissza, akkor is... :(( )

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#178) tkesy válasza tkesy (#177) üzenetére


tkesy
őstag

+1 kérdés:

Miért van az, hogy egyes hajóknál (kiképzés még mindig :B) becsapódik a torpedó, de nme robban fel, hanme nemes egyszerűséggel lesüllyed a tengerfenékre....:F
A beesési szög 85-95 fok között van...

Volt olyan, hogy mind a 3 torpedó amit kilőttem a hajóra, a tenger fenekén végezte, míg egy másik hajó esetében, az uo. módszerrel kilőtt torpedóval, 1 lővésből a tenger fenekére küldtem...

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#179) ÁDI válasza tkesy (#178) üzenetére


ÁDI
aktív tag

Ezek szerint mégse jó a becsapódási szög:F
Próbáld meg a másik fajta, mágneses kivitelű torpedóval... Hátha....

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#180) ÁDI


ÁDI
aktív tag

up :C

SC: Avenger/P72, JG G3-SG1, 370;SRC MP5-AF 350, CM030 200; Jó Szerencsét, RC 1:18/1:12/1:10 Land Rover

(#181) petygrinder


petygrinder
tag

Na ja a dud torpedoes elég idegesítő tud lenni....még akkor is, ha nincs kipipálva...

A realistic menu mindig a mission kezdése előtt 1 ablakkal van.

Nekem is volt kurva sok problémám a trainingel, nekem ugyanis folyamatosan kilépétt, de végül vinfost ujrainstalltam, és a dvd-t nem tettem be ugy jo volt :)

Ezek a kibaszott patrolok meg a karierre elején télleg retek idegesítők, nem tud vki egy normál mission-t, mikor lesz????

1. Flottile, Admiral Karl Dönitz, Wilhemshaven a bázisom.

Nekem a mission befejezéssel sem volt problémám, escape+exit patrol/mission, ha már minden objectives completed.

Torpedózásnál pedig télleg a waffenoffizier a legjobb, ziel indentifizieren --> lösung ON MAP!! --> feuer frei!!!

condom is the devil's instrument

(#182) petygrinder


petygrinder
tag

Egyébként én sem tudok lemondani a játékról, pedig másfél hét és ókortöri szigorlat..... :o)

Az irányítás meg nemis olyan nehéz és szokatlan.Poén, hogy ki lehet tüntetni a tisztjeimet!

Apropó mp3-akat hova kell beletenni?

condom is the devil's instrument

(#183) petygrinder


petygrinder
tag

Hja igen, és egy kérdés:
Először fölinstalálltam, akkor az introk tök korrektül mentek, viszont a játék lépett ki állandóan (vindóz), aztán wininstall -->game install, de wmplayer 9 codecek nélkül-->intro szarakodott, játék működött.
Az introt már láttam normálisan, de gondoltam reinstallom-->semmi, majd uninstall, reinstall, codecek kipipálva, gameshadow is fölinstallva, hogy örüljön--> semmi változás!!!

Nem tudtok megoldást, hogy a játék intrója jól működjön???

condom is the devil's instrument

(#184) petygrinder


petygrinder
tag

A küldetés leírása



Ez az a rész, ami a legtöbb bosszúságra ad okot, ugyanis egyféle küldetés létezik: menj xy helyre és legyél ott 24 órán keresztül. Sajnos egy történelmi csatát nem tettek bele, ezeket csak a küldetésekben tudod megcsinálni.
Ez nagy hiba volt a készítőktől.

Forrás: Magyar Silent Hunter III FAQ



EZ UGYE NEM IGAZ, MONDJÁTOK, HOGY EZ NEM ÍGY VAN????!!!!:Y

condom is the devil's instrument

(#185) petygrinder


petygrinder
tag

ez az ''ez az a rész'' --> a mission objective fülecskére vonatkozik a játékban.

condom is the devil's instrument

(#186) Hellfire válasza petygrinder (#184) üzenetére


Hellfire
tag

De, így van. ;]

Gyerekkorában mindent megengedtek neki csak a gázcsapot nem.

(#187) petygrinder


petygrinder
tag

aszondod igy van akkor mi értelme a karriernek?

condom is the devil's instrument

(#188) petygrinder


petygrinder
tag

Mármint persze, hangulatos viharban hajókázni, de a patrol area-ban sincs egy ellenséges hajó sem!!!

condom is the devil's instrument

(#189) Hellfire válasza petygrinder (#188) üzenetére


Hellfire
tag

Ja, és a kikötőkben sincsennek. ;]

Gyerekkorában mindent megengedtek neki csak a gázcsapot nem.

(#190) AMD-s


AMD-s
tag

Honosítás van hozzá,mert én nem találtam?Egy kicsit bonyolult az irányítás ,de bízok a magyarításban,hogy azzal könnyebb lesz!:C

"A vadászat vadűzés és erdőzúgás,de még több erdőzúgás."

(#191) petygrinder


petygrinder
tag

van hozzá, azon a silent hunter iii faq oldalon, linket lásd előbb!

Nem tudjátok, hogy az external reserve torpedokat hogyan kell betölteni? Azt tudom, hogy csak a felszínen lehet, de nekem ott sem engedte, pedig voltak emberek a fedélzeten, de hiába fogtam meg a torpedót, és vonszoltam bele az első csőbe, vagy az első csövek reserve részlegébe, nem volt hajlandó be tenni!

Segítsetek légyszi!

condom is the devil's instrument

(#192) Hellfire válasza petygrinder (#191) üzenetére


Hellfire
tag

Na erre én is kiváncsi lennék.:F

Gyerekkorában mindent megengedtek neki csak a gázcsapot nem.

(#193) petygrinder


petygrinder
tag

Nagyon pangik ám a fórum, ennyire jó a játék?:C

condom is the devil's instrument

(#194) petygrinder


petygrinder
tag

Meg akkor ezekszerint végtelen a játék karrierje, és végig ilyen patrolok vannak?:(((
Ne már!

condom is the devil's instrument

(#195) s_knight


s_knight
tag

Hm... ezért kiadni 10eFtot... nem éri meg. Pedig már rajta voltam, hogy megvegyem a dolgot. De ezek után.... szerintem maradok a GTAnál! :) :U

MSI EX700-020, 2GB, T5450

(#196) petygrinder válasza s_knight (#195) üzenetére


petygrinder
tag

A gta is egy jó játék, de ez is kurva jó, ennek ellenére egyiket sem érdemes megvenni, elég, ha letöltöd mindkettőt (kölcsönveszed), annyira nem jók;)

condom is the devil's instrument

(#197) s_knight válasza petygrinder (#196) üzenetére


s_knight
tag

Igazad van! :) DE az a baj, hogy nem találtam még okosságot az 1.3as verzióhoz.... Mármint a SH 3hoz.... Te tudsz?

MSI EX700-020, 2GB, T5450

(#198) petygrinder válasza s_knight (#197) üzenetére


petygrinder
tag

Nem, az a baj sajna, hogy még nincs kint sehol, a GameCopyWorld-ön sem. :(

[Szerkesztve]

condom is the devil's instrument

(#199) Hellfire válasza petygrinder (#198) üzenetére


Hellfire
tag

Szerintem ezt ne itt beszéljétek meg! ;)

Gyerekkorában mindent megengedtek neki csak a gázcsapot nem.

(#200) petygrinder válasza Hellfire (#199) üzenetére


petygrinder
tag

Jajaja.....az alapelvek. :(

condom is the devil's instrument

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Silent hunter 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.