Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Silent hunter 3

Hozzászólások

(#1) fasyrt


fasyrt
őstag

Nos.
Még nem láttam evvel kapcsolatos topikot, bár szvsz megérdemel 1-et. Aki ismeri az 1-2 -t tudja, hogy miről van szó. Szimulátorról van szó. Tengeralattjárós-torpedós-vizbefúlós. :))
Weboldalak:
hivatalos: Bővebben: link (angol)
Bővebben: link (magyar)
[L]http://www.pcdome.hu/review.php?id=952
[kép]


[Szerkesztve]

(#2) Atlantis válasza fasyrt (#1) üzenetére


Atlantis
veterán

Korai még, sajna még nem jelent meg, de én is nagyon várom.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3) fasyrt válasza Atlantis (#2) üzenetére


fasyrt
őstag

Korai, gondolod? 1 hónapon belül jelenik meg. De addig is már lehet nézelődni, nagyon jónak tűnik. Remélem nem lesz elb@xott magas ára, mert ezt még meg is venném eredetiben. Remélem, hogy inkább a SH1-es vonalat viszik tovább, nem a SH2-est, mert az... :( Nagyon várakozom már...

(#4) Atlantis válasza fasyrt (#3) üzenetére


Atlantis
veterán

Pedig aszem az SH2-re fog hasonlítani. Én nem bánom különösebben. Egyébként 40$ lesz a külföldi ár.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5) fasyrt válasza Atlantis (#4) üzenetére


fasyrt
őstag

Elfogadható ár - remélem képesek tengeralattjárós- mélyvízibombás fííílinget megteremteni :)

(#6) Atlantis válasza fasyrt (#5) üzenetére


Atlantis
veterán

Szerintem azt már az SH2-ben megteremtették.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#7) fasyrt válasza Atlantis (#6) üzenetére


fasyrt
őstag

Hát... :U
Inkább az 1 volt ami jó volt..

(#8) fasyrt


fasyrt
őstag

Más nem komálja a ww2-es tengeralattjárós játék(oka)t? :F

(#9) fasyrt


fasyrt
őstag

Éljenek az U-bootok! :)
Torpedókat élesíteni! :)

(#10) Zol33


Zol33
tag

Ahogy nézem a képeket a grafikával nem lesz gond. Végre vannak emberek az U-Boot-on! Remélem a küldetéseket is jól kidolgozzák. Már nagyon várom, hogy végre ismét alámerülhessek és jól széttorpedózhassam a gaz ellent :DD

[Szerkesztve]

(#11) fasyrt válasza Zol33 (#10) üzenetére


fasyrt
őstag

Ez a beszéd!
Legyezőt indíts!
Mikor jelenik meg Mo-n? :F

(#12) Zol33 válasza fasyrt (#11) üzenetére


Zol33
tag

A megjelenés várható időpontja 2005. március 17. :C

(#13) fasyrt válasza Zol33 (#12) üzenetére


fasyrt
őstag

Mo-n vagy az U-bootok által szelt tenger túlpartján? :)
Jaa :) 8 pénz egy pöppet sokk, de ha óccsó lesz tuti megveszem.. addig meg biztonsági másolat :)

[Szerkesztve]

(#14) Allien


Allien
veterán

Lessz multis része is?:B Mert az nagyon khircsi lenne!:)) Csak a kezdő ára elég brutális, 50 ojró.:(

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#15) Zol33


Zol33
tag

A márc 17. a tengerentúli megjelenés dátuma. Reméljük hozzánk is gyorsan ideér.

Alien: Igen lesz multiplayer rész benne :))

(#16) fasyrt válasza Allien (#14) üzenetére


fasyrt
őstag

lól Mindenki IXC-vel írtja egymást, séa Földközi-tenger bugyborékol már a sok sűtített levegős szivartól! :C:D

Igen érdekes multija lehet...
Talán eselteg Farkasfalka vs. konvoj, de tutkó érdekes lesz. :)

(#17) Allien válasza fasyrt (#16) üzenetére


Allien
veterán

Hát, egy kicsit már elkezdtem gyakorolni, bár, a kettő nem ugyan az. Van egy olyan játék, hogy Battlefield 1942 (LOL). Nem is gondolnátok, de a kiegészitőjeiben (mod-ok, nem hivatalos), mint pl. Desert Combat, DC Final, és társaikban vannak tengeri eszközök is, mint atommeghajátsu tengeralattjáró, cirkáló, anyahajó, romboló. Igaz, árkádos irányitással, de azért mivel multis a game, ezért van egy jó nagy feeling-je annak ellenére, hogy az eredeti műfaj ugye FPS!:)) Igaz, vannak repülők, és helikopterek is benne, de azért a kedvenceim a tengeri ''szörnyek''.:B például, némelyik hajón több ''hely'' is van, tehát az egyik katona pl irányítja a ladikot, a másik 2-3 pedig bőszen ágyúzgat. Némelyiken légvédelmi ágyu is van, bár, a repcsiket nehéz leszedni velük, de nem lehetettlen.DDD Ja, a sekély parton tuti a megfeneklés.

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#18) fasyrt válasza Allien (#17) üzenetére


fasyrt
őstag

Na az király! Sok sikert!
De mondjuk egy amcsi Los Angeles típusú kacat nem olyan, mint egy IX C :)
Mondjuk 1942... :C

Tudod a légvédelm ágyú az csak arra való, ha már nem tudzs merülni. Anno nem hiába volt Flügger Alarm a tengeralattjárókon :)

(#19) Allien válasza fasyrt (#18) üzenetére


Allien
veterán

Igen, de ez ugye (BF1942), mint írtam, árkádossan kezeli a dolgokat, tehát nincsen vészmerülés. Nem is lehet 1-2 lövéssel elsűlyeszteni egy hajót sem, kivéve a csónakokat.:B Tehát, relative van idő merülni, és pl. a támadó hajókon sem kell a mélységi bombán mélységet állítani.:DDD Maga a feeling a lényeg, hogy megyünk egy csapatban, és összedolgozunk a repülősökkel is, sőt, a szárazföldi egységekkel is, néha sikerül. Volt olyan viszont, hogy a saját bugyuta cirkálón lévő bajtársam ágyújától purcantam ki, mert bementem az ellenség területére, az meg ész nélkül lövöldözött.:( Nekem, az lenne az igazi játék, ha egybe lehettne mindent tenni (szimulátor szinten), tehát aki ilyen Silent Hunter-es játékkal nyomul, és pl. van egy másik csapat, aki repszimmel, mint pl. IL-2, és egy harmadik csapat pedig a battlefield 2-vel nyomul, tehát egy játékban, segítve egymást, mint a tényleges WWII-ben, ugye.:B


[Szerkesztve]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#20) fasyrt válasza Allien (#19) üzenetére


fasyrt
őstag

a támadó hajókon sem kell a mélységi bombán mélységet állítani ;]
saját bugyuta cirkálón lévő bajtársam ágyújától purcantam ki ;];]

Viszont a multi mikéntje még mindig nem világos számomra. Fel nem tudom fogni, hogy 10 fős (tengeralattjárós :D) csapatok hogy nyomulnak egymás ellen.

(#21) Allien válasza fasyrt (#20) üzenetére


Allien
veterán

Hát, speciel a tengeralattjáró sajna egyszemélyes, mint írtam, a hajókon van több legénység.:B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#22) fasyrt válasza Allien (#21) üzenetére


fasyrt
őstag

Mármit nem a tengeralattjáróra gondoltam, hanem a csapatokra:
egyikben 10 német szivar, másikban 10 amcsi repülőgépanyahajó... :)

(#23) Allien válasza fasyrt (#22) üzenetére


Allien
veterán

Ja, hát, sajna, nem annyira jó, mint esettleg lehet a SH 3, ha tényleg úgy lesz, ahogy Mi, halandóak szeretnénk, tehát tengeralattjáró hordánk betámad egy konvojt, és lehetőleg ne 3-4 emberből álljon a multis rész. A BF1942 DC-ben max 1-1 anyahajó, és tengeralattjáró volt eddig, meg 1-2 kisebb hajó, fajtánként. Minnél kisebb, annál több, mivel azért ezekhez a járművekhez hely is kell, és alapban a BF ugye fps, tehát aránylag kicsik a térképek nagy hadi csatákhoz, már, ha sokan vannak bent.:))

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#24) fasyrt válasza Allien (#23) üzenetére


fasyrt
őstag

Tolatóradar az anyahajón. :DDD
itt tuti nem lesznek gondok a pálya méreteivel :)

(#25) fant0mi


fant0mi
addikt

Mai hir:

Silent Hunter III has gone Gold.

:C

(#26) Zol33


Zol33
tag

Merülés periszkópmélységre! Vetőcsöveket elárasztani! :DD

(#27) fasyrt válasza fant0mi (#25) üzenetére


fasyrt
őstag

Arannyá érett? Vagy mi? Remélem nem aranyárban lesz... :)

(#28) fasyrt válasza Zol33 (#26) üzenetére


fasyrt
őstag

Zéró giroszkóp... távolság 3000 méter! ;)

(#29) Raymond


Raymond
félisten

A legjobb viz amit jatekban eddig lattam:
Bővebben: link

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#30) fasyrt válasza Raymond (#29) üzenetére


fasyrt
őstag

Bizony! Nekem csak a járművek kidolgozásával vannak gondjaim... Olyan ''elavult''?:F

(#31) Zol33 válasza fasyrt (#30) üzenetére


Zol33
tag

Mit értesz az alatt, hogy elavult? Szerintem a hajók elég jól néznek ki. :U Meg élesben azért csak máshogy fog kinézni, mint egy videón :))

(#32) fasyrt válasza Zol33 (#31) üzenetére


fasyrt
őstag

Hát... van egy hosszű doboz, azon egypár másik doboz, 1-2 henger mint cső...
De nagyon várom már...
Ha vki tud vmi ''egyáltalánnemhivatalos'' helyet, ahonan megjelenés előtt letölthető, emilben megköszönném... Persze megveszem, de soká ér ide... :(

(#33) .:InnoMan:.


.:InnoMan:.
senior tag

Szerintem sz@r gamme lesz... ;]
Upppppppppp



[Szerkesztve]

(#34) Zol33 válasza .:InnoMan:. (#33) üzenetére


Zol33
tag

De jó lesz :D Elég csak elolvasni azok beszámolóit a hivatalos oldalon, akik már voltak olyan szerencsések és kipróbálhatták. :C

(#35) Zol33


Zol33
tag

:Y Megjelent a Silent Hunter 3! :Y :C

[Szerkesztve]

(#36) Viszi


Viszi
tag

Tényleg már kijött?

(#37) Zol33 válasza Viszi (#36) üzenetére


Zol33
tag

Igen, legalábbis hcgameren ezt irták. :U

(#38) fant0mi válasza Zol33 (#37) üzenetére


fant0mi
addikt

HCgamerrol idezek:

A híres-neves UbiSoft közzétette 2005-2006-ban megjelenő kincseit. A repertoárban nem akármilyen jóságok terpeszkednek. Íme a lista megjelenési sorrendben, nézzétek csak!

...
Silent Hunter 4
...

(#39) fasyrt


fasyrt
őstag

Holnaptól lesz kapható a CD galaxisban!!! Árat még nemtudtak mondani :(

(#40) Zol33 válasza fasyrt (#39) üzenetére


Zol33
tag

Én igen :D 9990 Ft (1 DVDs)

(#41) fasyrt


fasyrt
őstag

Bizony!
1 DVD-re van kiírva gyárilag, ára 10k itt: Bővebben: link
Gépigény: :O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O
Minimális CPU: 1,4 GHz
Minimális RAM: 512 MB
HDD helyigény: 2 GB
Videokártya: 64 MB - Directx 9 komp.
Oprendszer: Windows 2000/XP

Soha a büdös életbe nem tudom felhúzni a 850-es cerkámat 1,4-re! :(:O:(

(#42) fasyrt válasza fasyrt (#41) üzenetére


fasyrt
őstag

Meg kell próbálni elérni az elérhetetlent: a 168-as FSB-t léghűtéssel... Akkor kijön a 1,4 GHz :( Csak gáz, hogy a coppermine vége ~1,2 GHz... :O

(#43) Sanyo válasza fasyrt (#42) üzenetére


Sanyo
senior tag

Nos, nem hinném hogy -200MHz akkora katasztrófa lenne nálad. :) Biztos ki fogja írni az install, hogy: ''nincs meg az 1.4GHz? akkor nem játszol...'' :)

(#44) fasyrt válasza Sanyo (#43) üzenetére


fasyrt
őstag

Hát nálad tuti nem... Elő kell vennem azt a mocsok DC-t, és letölteni, és DaemonTools-t használni, merthogy DVD-m sincs...:( Szal gondolod elmegy a -200 MHz-n is? Most sima fsb:mem:pci szorzó piszkálásával van 133-as FSBn 1133-on, sima ügy neki... innen jön a haddeladd a maradék erő kicsavarása... Komoly 70 MHz-t :) De gondolom táppal baj nem lesz, a 400-as FSP megállja a helyét! :DD
A Te gépeddel semmi baja nem lenne! :P

[Szerkesztve]

(#45) hurricanes


hurricanes
tag

Olvastam, h LAN-on lehet vele játszani. Kérdésem pedig, h ahány gép annyi példányt kell venni, vagy lehetőség van 1 példánnyal 2(több) gépen játszani?

(#46) fasyrt válasza hurricanes (#45) üzenetére


fasyrt
őstag

LAN-ra ua. vonatkozik mint a netre: :(
Mindegyik gépben kell pörögnie egy CD-nek...

(#47) Zol33


Zol33
tag

Megvan már valakinek? Ha igen akkor feltétlen írjon a tapasztalatokról :D

(#48) fasyrt válasza Zol33 (#47) üzenetére


fasyrt
őstag

Vagy feltétlen szóljon, ha látja vmelyik alacsony korlátos DC hubon, mert letölteném, és kihúznám a gépből a szuszt, hogy menjen :)
Aztán ha megy, ofkórz megveszem.

(#49) Atlantis válasza fasyrt (#48) üzenetére


Atlantis
veterán

Torrenten már láttam...De ez a téma nem illik a PH! keretei közé. Tessék boltba menni és megvenni.:)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#50) fasyrt válasza Atlantis (#49) üzenetére


fasyrt
őstag

Ismerősöm is látta itt-ott, csak számolni kell, hány napos reg kell... :)
Ha totál tele a korong (4,36 GB), akkor max letöltésen is minimum 14 óra...
Oszt a másik baj a dvd olvasó hiánya a gépben.:(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Silent hunter 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.