Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Serious sam 2

Hozzászólások

(#301) @Töki15 válasza Pala (#300) üzenetére


@Töki15
tag

ÁÁÁ!
Úgy tudom te már a hardon is túl vagy nem tudom miért de én ezen a fokozaton nem tudom meg csinálni a végét! :O :O :( :( :(
Hihetetlen a főellenség milyen erős!!! :Y

[Szerkesztve]

(#302) Bencus88 válasza @Töki15 (#301) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nekem még a harmadik nehézség is nehéz, de én még nem jutottam el a főellenségig.

(#303) @Töki15 válasza Bencus88 (#302) üzenetére


@Töki15
tag

Ne kezd el harmadikon fokozaton ha nehéznek tartod inkább kezd el lazán és légy kitartó!
Sok sikert! :DD :DD

(#304) Bencus88 válasza @Töki15 (#303) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ebbe legalább van egy kis kihívás.Megcsinálom akkor is :)) :))

(#305) Pala válasza Bencus88 (#304) üzenetére


Pala
veterán

hard az igazi kihívás;]
de normalon is van 1-2 húzós rész
Hardon viszont az utolsó pálya már csak szenvedés, még mindig nem sikerült, de már nem is izgat annyira.:)

(#306) Bencus88 válasza Pala (#305) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ez igaz.De nekem néha gondot okoz egy-két rész normálon is.
Á nem merek belegondolni milyen lehet hardon nekem ez is elég durva :D

(#307) Pala válasza Bencus88 (#306) üzenetére


Pala
veterán

taktikázni kell...én eléggé rambo módra csinálom, de eddig bejött a legtöbb résznél:)
pl. egy zárt teremben ha hullik a nyakamba az ellen, egyszerűen beállok középre, és körbe forgok, shotgun + kézigránát kombóval rendesen lehet így aprítani.. persze ha rakétákkal lőnek, akkor jobb mozogni:)

(#308) @Töki15 válasza Pala (#307) üzenetére


@Töki15
tag

Nekem nagyon tetszett de nagyon nehéz volt már hardon, a havas pálya elöször(Nagyon könnyü fokozaton) nem tudtam miért sérülök és csak utánna jöttem rá hogy az emberke szokott fázni is!
Na nagyon jól meg csinálták ezt a részt! :Y :DD
De sikerült és megoldottam!

(#309) Archer válasza Pala (#307) üzenetére


Archer
őstag

Szerintem hatékonyabb, ha beállsz egy sarokba, ott még forogni sem kell, legfeljebb kicsit ugrálni meg oldalazni, aztán csak osztani kell a népet. :)

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#310) Pala válasza Archer (#309) üzenetére


Pala
veterán

Bizonyos helyeken az is bejön, de ha pl. rakéták elől próbálunk sarokba menekülni, az lehet, hogy egészségkárosodást okoz:)
Érdemes figyelni az egyes epizódokat:a Croteam részletgazdag, ''lélegző'', varázslatos világokat épített fel.

(#311) kiscsávó


kiscsávó
csendes tag

Sziasztok skacok!
Az előbb rossz helyre írtam és rendre lettem utasítva, hozzáteszem jogosan. Előadnám ismét a problémámat:
A segítségeteket szeretném kérni a játékkal kapcsolatban. Leszedtem a warez oldalról már régebben és nem volt hozzá crack. Már nem tom hol, de megtaláltam a No CD/DVD 1.50-es verziót és ezzel ment. Most megint fel raktam a gépre, de nem találom az előbbi crack-et, így nem indúl. Valaki ha tud segítsen!
Előre is kösz: bogos@psnet.hu :R :R

(#312) Archer válasza kiscsávó (#311) üzenetére


Archer
őstag

Itt a PH-n tiltott mindennemű warez tevékenység...

[Szerkesztve]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#313) Bencus88 válasza kiscsávó (#311) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én tudok segíteni:
[link]
Csak sajna ez Xboxra van keress egy Pc-set. :DD

(#314) kiscsávó válasza Archer (#312) üzenetére


kiscsávó
csendes tag

Én téged értelek, de fordítva ez már nem igaz! Senkit nem kértem semmiféle tiltott dologra. A warez oldal mindenütt megvan, legfeljebb nem, vagy csak keveset beszélnek rólla. Azt kértem, hogy ha valakinek onnét van meg és biztos van ilyen, akkor az legyen szives már nekem a crack-jét elküldeni. Ha nem tudsz vagy nem akarsz segíteni nekem mert itt még új vagyok, azt értem, az a te dolgod, azért én még a felvilágosításodat is köszönöm szépen!
Azért ha valaki tud, kérem segítsen!

(#315) kiscsávó válasza Bencus88 (#313) üzenetére


kiscsávó
csendes tag

Köszönöm ez nekem valóban nem jó és egyébként is elég lenne csak a crack-je.
Azért tényleg kösz! :R

(#316) Bencus88 válasza kiscsávó (#315) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Vegyél fel msnre megnézem mit tehetek... :DD

(#317) Archer válasza kiscsávó (#314) üzenetére


Archer
őstag

Semmi gondom sincs azzal, hogy új vagy, nekem teljesen mindegy, hogy a nicknév alá milyen ''rang'' van írva. Csupán arra céloztam, hogy a moderátorok nem nagyon szeretik a warezzal kapcsolatos dolgokat.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#318) kiscsávó válasza Archer (#317) üzenetére


kiscsávó
csendes tag

Megnyugtattál, legalább mostmár tudok aludni. Ha a moderátoroknak probléma az amit írtam, akkor ők fognak szólni, de persze azt is elfogadom, hát meg ezt is!

(#319) kiscsávó válasza Archer (#317) üzenetére


kiscsávó
csendes tag

Időközben megoldódott az én kis problémám, amiért hálás köszönet. A kisfiam máris elkezdte a játékot kivesézni!
Archer!
Ha egy kicsit nyersebb lettem volna mint az lehet elnézést kérek, de azt megelőzően, hogy ide írtam, már legalább 1,5 napot ennek a keresésével b...tam el. Bocs. :R

(#320) Archer válasza kiscsávó (#319) üzenetére


Archer
őstag

Semmi gond. Amúgy csak óvatosan a játékkal, mert vannak benne nagyon beteg részek :DDD

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#321) bandiras2


bandiras2
senior tag

Nekem nincs mág meg a game, de csinálna nekem valaki néhány speciáli screenshotot? gondolok itt a beteg battle plan-ekre, pl sárkány kontra Sam: balra Sam, puskával. Jobboldalt Cecil a dragon. Következő kép: fegyverből BANG, Cecil pusztul :D :O :DDD

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#322) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Megérkezett a legfrissebb patch a Serious Sam 2-höz. Hogy pontosabbak legyünk, egyenesen kettő. Az egyik a boltban vásárolt verziókhoz, a másik pedig a digitálisan kifizetett és letöltött változathoz érkezett. Előbbiért [link] katt, utóbbiért pedig [link]. Mindkét linken olvasható a changelog.

(#323) Dilikutya válasza Bencus88 (#322) üzenetére


Dilikutya
félisten

Forrás: [link]:).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#324) Bencus88 válasza Dilikutya (#323) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen igen :DD :D :D

(#325) Dilikutya válasza Bencus88 (#324) üzenetére


Dilikutya
félisten

Csakhogy tudjuk, hogy nem te fogalmazol ilyen szépen ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#326) Bencus88 válasza Dilikutya (#325) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ennél sokkal szebben fogalmazok :P
:B

[Szerkesztve]

(#327) Dj Sügi


Dj Sügi
őstag

Szerintem tök jó a game!!! Valaki megtudta csinálni serious fokozaton?Mert én igen és nem olyan nehéz!!! :B :DDD Meg van melette 500 mentés! ;] LOL :)

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#328) Bencus88 válasza Dj Sügi (#327) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Serious fokozaton???Ott szinta képtelenség megcsinálni.Csak a legnagyobb prok képesek rá.

(#329) Dj Sügi válasza Bencus88 (#328) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Nem hiszed el?Dobjak róla képet? :P Semmi kódot nem használok vagy ilyesmi ez a játék csak tetcik és nagyon jól tudom tolni ezek szerint! :B :DDD

[Szerkesztve]

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#330) Bencus88 válasza Dj Sügi (#329) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Akkor te a legnagyobb prok közé tartozól:D

(#331) Dj Sügi válasza Bencus88 (#330) üzenetére


Dj Sügi
őstag

De tényleg!Most feldobok egy képet még nincs 100% kész a game de szerintem holnapra megcsinálom!!!Itt tartok: [link] Az ocsmány pirosat nézd meg!!! :D szerintem ez a serious fokozat!??? :F

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#332) Dj Sügi válasza Bencus88 (#330) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Egyépként kösz!!! ;) :DDD

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#333) Bencus88 válasza Dj Sügi (#331) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Több mint 11 órája viszed grat.
Ja és szivesen:D:D

(#334) @Töki15 válasza Dj Sügi (#331) üzenetére


@Töki15
tag

Én még a hard fokozatot is nagyon keservesen vittem végig!
A hard-nál egyensesen képtelenségnek tartottam hogy végig viszem!
De azért probálkozok!
Most épp annál a résznél vok amikor tél van!

(#335) Dj Sügi


Dj Sügi
őstag

ÉS SIKERÜLT!!!Vélemény:nem nagyképűségből de viszonylag könnyű volt csak az Utcsó főellenség volt Quva nehéz: [link][link][link]Mindenkinek csak gratulálni tudok aki végigvitte, és a többieknek meg nagyon ajánlom, mert nagyon jó ez a game!!!Sok sikert hozzá! :B ;) :)

[Szerkesztve]

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#336) Bencus88 válasza Dj Sügi (#335) üzenetére


Bencus88
nagyúr

GRAT :R

(#337) Dj Sügi válasza Bencus88 (#336) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Kössz szépen!!!Nem sokan vannak itt elég kihalt a topik már mindenki kijátcotta serious fokozaton? :F :DDD

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#338) Bencus88 válasza Dj Sügi (#337) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Serious fokozaton szerintem nem sokan játszották ki.Nekem még a hard elötti is nehéz volt.

(#339) Pala


Pala
veterán

Hardon nekem is sikerült, bár a beleimet is kiizzadtam:)
Seriouson nekiállok sztem, de itt már a full koncentráláshoz sztem minimum grafon+nagyon felbontáson kell nyomni, hogy ne ''zavarjon'' a textúrák élessége és a tengernyi effekt a célzásban és a pontosságban.
Így is akadtak már hardon számomra szinte megoldhatatlan helyzetek és csaták, amiken csak szenvedve jutottam tovább...ha valaki még emellett a secretek felkutatásával és a pálya végigvitelének gyorsasága révén kapható pluszpontok megszerzésével nehezítette és oldotta meg a feladatot, azelőtt le a kalappal:)

(#340) Dj Sügi válasza Pala (#339) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Nem tudom akkor csak nekem volt ilyen könnyű Serious fokozaton?De a képekről amiket linkeltem azon az áll hogy serious fokozaton játcottam ugye? :F :B

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#341) Pala válasza Dj Sügi (#340) üzenetére


Pala
veterán

Jah, az a Serious asszem.
De még ha nagyon hardcore fps-játékos is vagy, azért biztos nem volt annyira könnyű:) Úgy értem, elhalálozás nélkül gondolom nem ment:) Én hardot is úgy vittem végig, hogy néhány nehezebb részt 5-6-szor is meg kellett próbálnom..mondjuk én nem vagyok ''tehetésg'':)

(#342) Dj Sügi válasza Pala (#341) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Az elhalálozást hogy gondolod?Mert olyan nem volt hogy elfogyott az összes kis bábúcska ott a bal fenti sarokba,csak olyan hogy az életcsíkom ment le!Engem csak az ucsó főellenség akasztott meg kicsit, de aztán legyűrtem!!!Egyépként a legutolsó pályán 16 élete szereztem összesen!Gondolom az nem nagy baj ha valaki ment játék közbe? :F Azért rakták bele azt az opciót vagy nem? :DDD Én bevallom van egy csomó mentésem!!!volt amikor minden másodpercbe szinte mentettem de ez így logikus! ;) :)

[Szerkesztve]

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#343) Pala válasza Dj Sügi (#342) üzenetére


Pala
veterán

Szvsz ez normális ilyen nehézségen...én anno Deus Exben, legnehezebb fokozaton csináltam ezt...leguggoltam a sarok mellé, mentettem....kinéztem a sarok mögül, mentettem :) kb. ilyen gyakorisággal történt, lett is vagy fél giga mentésem:)

Serious Sam 2-ben nekem ott akadtak gondok, mikor nagy és hosszú csaták voltak...mert csaták közben is szoktam néha menteni, ha jól állok hp-ügyileg, de sokszor éppen mielőtt vége lenne, meghalok. Arról meg mindig megfeledkezem, hogy több életem van:)
Mondjuk azért az sem árt, ha van legalább 50fps a legdurvább jeleneteknél is, mert elég sok múlhat rajta, ha csak egy kicsit is berezzen.
Meg hát az ellenségek sem egyformák, nekem pl. azok a pályák (első epizódban) hardon néha gondot jelentettek, amikor a puskás zombik + azok a piros rakétás monstrumok ömlöttek a nyakamba, mert szinte folyamatosan ment le az életem, a söréteket alig lehet kikerülni, a raksik meg nyílzáporként zúdulnak rám, és mindez egyszerre:)
Szal van egy-két húzos rész.
De majd nekiállok Seriouson is:)

(#344) Dj Sügi válasza Pala (#343) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Nekem simán megvan az 50 fps szerintem még több is!Nerm olyan nagy gépigényű a játék :F ha jól gondolom!!!Sok szerencsét a serious fokozaton :R

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#345) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

A Mental Institution-t hogy lehet elintézni?
Amikor kinyílik középen a zsilip, és kirepülnek azok a szarok, akkor meg lehet sebezni, de nagyon picit..:F

(#346) Dj Sügi válasza _Volkovy_ (#345) üzenetére


Dj Sügi
őstag

az az utolsó főellenség?Középre kell lőni azt a kristályt !Csak vigyázz a repülőkkel! ;)

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#347) _Volkovy_ válasza Dj Sügi (#346) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

középre kell lőni?
azt meg hogy.:)

(#348) Dj Sügi válasza _Volkovy_ (#347) üzenetére


Dj Sügi
őstag

nincs egy képed róla?Mert már elég régen vittem és nincs már fent a gépen![link] nem ez az?

[Szerkesztve]

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#349) _Volkovy_ válasza Dj Sügi (#348) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

de.
ezt lehetetlen legyőzni..
állandóan kapsz valamit a fejedre a levegőből, amit nem lehet elkerülni. tűzgolyók, ágyúgolyók, mikor mi.
keresek valami csítet.

(#350) Dj Sügi válasza _Volkovy_ (#349) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Milyen fokozaton vagy?Egyépként ez az én képem és serious fokozaton vittem végig! :B ;) De megoldjuk!

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Serious sam 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.