Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cyberslider


Cyberslider
őstag

Nyilván ez nem melexik annyira.
Nem lesz húzva,stb.

Egy halk hűtőt szeretnék,alacsony fordulaton,ami azért persze elég, és nem haladja meg a 3e Ft-ot.
Emlékeim szerint jó hűtő a Spire whisperrock IV? Talán? 2.500 körül lehet kapni. Más alternatívát nemnagyon tudok. Segítsetek kicsit :)

Kéne még házventi 8cm-es olyan ami 1xxx fordulatos,és olyan 20dB. Tehát ez is legyen halk, de max. 2 rugó.

Milyet ajánlotok? :)

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#2) atosz válasza Cyberslider (#1) üzenetére


atosz
őstag

A Whisp IV jo lesz neked. 21dBes venti van rajta.
Hazhutonek meg vegyel Silent Bladet (olyan 1500 penz, 19dB, kb2000 fordulat), ennel egy picit olcsobb a Coolink ventije (21dB), illetve a Zalman csuszocsapagyas ventije, ami a hozzaadaott ellenallassal 20dB. A duplagolyosoknak lehet egy kicsit mormogo hangja, a Zalmannak nincsen. Sztem barmelyik jo lehet. De vannak TT, es Enermax entik, illetve Papst, Panaflo ventik is, de ezek mar inkabb a premium kategoriaba tartoznak. Esetleg meg erdemes lehet az YS-Tech ventiknek utananezni, TTS forumtarsunknal lehet megvasarolni oket.

(#3) Cyberslider válasza atosz (#2) üzenetére


Cyberslider
őstag

Köszi szépen. Valóban a silent blade nagyon jónak tűnik, mert nem drága,mégis halk. Bár biztos van hasonló jó,de a pabst stb. drágább. Annyit meg nem ér meg (nekem)

Esetleg hűtőbe amit néztem még az szintén ''GlacialTech 2470 Light'' 3 rugóért 19dB. Jónak hangzik! Tapasztalat valakinek?

Mégvalami. Elegendő egy ilyen konfignak (szal nincs húzás,1winyó,5550-es vga-val) 1db kifujó venti hátulra fel? Szükség van alulra befújóra? Bár ez a háztól is függ,egyáltalán nyitott-e alul..

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#4) atosz válasza Cyberslider (#3) üzenetére


atosz
őstag

A Sempronok, mivel Tbred-B magosak, egyaltalan nem melegednek. A Glacialtech hutok is jok, es sztem azon is Silent Blade van. Nem neztem meg mit irnak rola, es a kepet sem lattam, de sztem nyugodtan vehetsz azt is. Na megneztem gyorsan. Termeszetesen Silent Blade csucsul a huton, a bordazottsag meg eleg surunek nez ki, sulya is van, sajna rezmag/reztalp nincs, de ez annyit ugysem szamit. Kb egy szinten van a Whisp IV-el. Elkell olvasni nehany osszehasonlito tesztet, de azt vedd, amelyik szimpibb. En lehet a galcialt vennem. :) Mondjuk ez sem igaz, mert en szabalyzom a ventiket. :D

Ha normalis hazban lesz, akkor eleg oda egy venti hatulra. Ha esetleg nyaron a nagy hosegben nagyon meleg lenne, akkor legfeljebb bepakolsz megegyet, de sztem felesleges, nem igazan van ami nagyon termelne a hot...

(#5) Cyberslider válasza atosz (#4) üzenetére


Cyberslider
őstag

Kösz..... :) Asszem glacialtech lesz, a 3testőrnél 2.400 Ft bruttó! :))))))
Már ha igaz. Holnap megveszem.

Thx az infót.

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.