Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) Dryman válasza Balinov (#14) üzenetére


Dryman
aktív tag

Szia Balinov!
Igen kipróbáltam azt a kis utilt, amit ajánlottál, ugyanazt a kártyaparamétereket irogatja ki mint amit egy Catalist driver installálása után a monitor beéllítások speciális gombra kattintva, megjelenő ablakban felül a füleknél található kártyainfoban szerepel, de kiegészíti a GPU típusával azaz odapöttyenti az R200-as feliratot, no meg azt hogy ATI Radeon Series.
Hát ennyi az annyi.
Jut eszembe amit a rendszerinfó fájból kinyertünk, tudod az a bizonyos számsor ami a subvendor-t meg egyebeket tartalmazta, az is megtalálható az előbbi kártyainfó fülön a spec beállítások alatt.
Elvileg az 1002 szám arra utal hogy a kártya egy BBA, de olvastam már olyan licenszes kártyáról is amit tuti hogy csak Powered By ATI, mégis ez volt a gyártó főazonosítója.
Ugyhogy a gyártó még mindíg névtelen, gondoltam valahová felrakom a képet, hátha felismeri valaki, na meg van rajta egy mistrálos garancia címke, ami alapján még azonosítható a kártya, feltéve ha nem csak annyit vésett be az eladó az ottani adatbázisba hogy ATI Radeon 8500.
Ennyit erről, 300/260-ra húzva 4.x-es Catalistal egy 2Ghz proci társaságában 10759Pont 3dmark2001-ben, és itt a gyári kicsi hűtőventijével, a ramok meg csak langyosodnak, szó sincs melegedésről.
Nemtudom miért, de egyáltalán nem melegszik még húzva sem a kártya!
Dry

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.