Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Segítség kellene android frissítésben! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Striker


Striker
csendes tag

Hali valaki tudna nekem segíteni hogy a galaxy s (i9000-gt) telómat hogy tudom frissíteni amikor vettem 2.1 volt rajta azután frissítettem KIES-sel 2.2 re majd májusban szintén KIES-sel 2.3.3 ra és még azóta a kies nemlát újabbat mikor már kijött tudomásom szerint a 2.3.4

na szóval az lenne a kérésem hogy valaki ha lenne olyan rendes és leírná hogy hogy kell odinnal frissíteni olyan részletesen amilyen részletesen tudja

eddig ez a program van meg
I9003_Odin3 v1.82.exe
legalább 2.3.4 re kéne frissíteni ugye az már nem szívja az aksit?
és hogy hol lehet letölteni ilyen romot vagy hogy mondják ezt
szóval még egyszer az kellene hogy lépésről lépésre mindent leír pl azt hogy mit szedjek le melyiket melyik jó mit kell kipipálni a fájlokat mit kell beilleszteni ilyenek
azért lenne szükség rá mert már kezd idegesíteni hogy szívja az akkut eddig úgy oldottam meg hogy task manegerrel blokkaltam azt ami szívta az akkut de nem a legjobb mert a program is eszi

Előre is köszi

(#2) kali válasza Striker (#1) üzenetére


kali
legenda

ilyesmiért nem kell új témát nyitni, adott készülék témájának az első hozzászólásában megtalálod a szükséges leírásokat/hivatkozásokat; samsung_i9000_galaxy_s_olvasd_el_az_1_hozzaszolast

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Segítség kellene android frissítésben! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.