Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Scsi target error, nero-nál (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Marv


Marv
csendes tag

Sziasztok!

Sajnos a keresőben nem találtam a témával kapcsolatban, (vagy nem voltam elég körültekintő :O).
Segítségeteket szeretném kérni, a következő problémával kapcsolatban:
Nero proginál a a következő hiba üzi jelenik meg: ''SCSI TARGET ERROR'', ill. a Nero 6-osnál: ''UNSPECIFIED TARGET ERROR''.
AZ OP renccer: WinXP Prof SP1 Angol
Amit eddig tettem a hiba elhárítása érdekében:
- Nero ''helptool'' honlapján az összes lehetséges ok megkeresése (DMA kikapcsolása, cd autorun kikapcsolása, stb..) NEM HASZNÁLT SEMMI!
- Legújabb ASPI layer installálása: NEM HASZNÁLT
- Device Manegerben a Secondary IDE chanel ellenőrzése, hogy PIO módban van e, (abban volt, vissza lett állítva UDMA-ra) NEM HASZNÁLT SEMMIT
- Nero 5578-tól fölfelé szinte az összes verziójú Nero installálása, uninstallja, NEM HASZNÁLT
A neten rákerestem a problémára, de sajnos mindenkinek csak a probléma van, megoldása nagyon kevésnek, amiket végigpróbáltam, de nem műxenek!
Sajnos a közelemben nincs egy másik gép amin XP lenne az eredeti ASPI cucokkal, hogy áthozhassam!
Azt hiszem kifogytam az ötletekből, kérlek Benneteket segítsetek!
Előre is nagyon köszönöm!

go!

(#2) Marv válasza Marv (#1) üzenetére


Marv
csendes tag

Bocsánat, az író tipusát elfelejtettem, ami a következő: SONY CD-RW CRX1600L, külső író, FireWire kártyán csatlakozik a géphez. A kártya műxik rendesen, az XP felismerte automatikusan, erről a kártyáról megy a digizés is. Az IRQ kiosztását is csekkoltam, minden ok volt!
Ha tudtok, segítsetek! Köszönöm előre is!

go!

(#3) Marv válasza Marv (#1) üzenetére


Marv
csendes tag

Hali!

Sehol senki? Nem volt még senkinek ilyen problemje? Csak maganak írogatok...:O

go!

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Scsi target error, nero-nál (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.