Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Sapphire radeon 9600 xt (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Remus


Remus
tag

Szeretnék venni egy ilyen videokarit de nemtudom hogy jobb vagy rosszabb mint az ASUS.Az árlistákon láttam de csak LITE versiot az mit takar mi nincs benne vagy mivel gyengébb?Ha valaki tud egy linket ahol ez a karirol fénykép van pls ide írja meg.

Tévedni emberi dolog, a sündisznó is megmondta a súrolókefén :D

(#2) SeatZola válasza Remus (#1) üzenetére


SeatZola
őstag

Úgy tudom, hogy a Lite a doboz nélküli OEM verziót jelenti. Itt a PH-n olvastam valahol.
Az ASUS-on van TV-in, míg a Sapphire sokkal jobban tuningolható - szintén a PH-en olvastam.

Rappi

(#3) Legolas válasza Remus (#1) üzenetére


Legolas
senior tag

A Sapphire kártyáknál a (zacsison kívül) van Lite retail és Full Retail.
A lite egy kisebb doboz csak driver cd meg kábelek+átalakítók. a full asszem egy nagyobb doboz, ahhoz vannak játékok + progik!

A 9600 xt esetében ha minden igaz, akkor a HL2 bón csak a Fullhoz jár a Litehoz nem!!!

Asus K8N, A64 3000+, 2* 512 Mb PC3200 Infineon, HIS RADEON X800 Pro, Hyundai B91D, NEC 3571

(#4) Deathcourier


Deathcourier
aktív tag

Minek kell új topic? én már nyitottam egy XT topicot, ha nem vetted volna észre!!''melyik Radeont?''

Asus A7V8X 1009 BIOS , AMD Athlon XP 2000+ ™ , h2Twin , 256MB PC2700 (333Mhz) , AsusV9280 Ti4200 128MB 8x AGP (275/600) ,Samsung 80GB + Seagate 8.6GB, 17'' Samsung SM 753S

(#5) SLi


SLi
tag

Szerintem vegyél Connect 3d-t az olcsóbb mint az asus,van rajta minden,tők jól néz ki a kártya és a doboz is,meg kapod a hl2 kupont is.Ja,meg a connect 3d egy letisztult kártya,meg tunningolni is tuti hogy lehet.szerintem ezt is nézd meg!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Sapphire radeon 9600 xt (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.