Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  SandyBridge után IvyBridge (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) frodo1994


frodo1994
újonc

Volt egy Toshiba Satellite C855-1WF notebookom. Sajnos az alaplap feladta a szolgálatot és új után kellett nézzek. Találtam egy használt Toshiba Satellite C850-1CJ típusú notebookot, használtan képernyő nélkül. Meg is vásároltam. A CPU socket az stimmelt gond nélkül, sőt az alaplap is szinte ugyanaz csak a halott alaplapon még volt egy ATI dedikált videókártya és a csere alkatrészen nincs, jó nekem nemgond, nem vagyok gamer integrált videókártyával is nagyon jól eltudnék haladni. A helyzet az, hogy viszont az I5-ös processzorhoz ragaszkodtam és Sandy bridge-es dual core-os processzor helyett beletettem az I5-ös Ivy bridge-s processzort. Bios update megvolt, szépen összeraktam, hűtő paszta minden ahogyan kell, a melegedési hőmérséklet 49-69 C között változik. 49 készenléten, 69 a maximum mikor teszteltem 4K-s videókkal. Egyszóval túlmelegedési problémák nincsenek. A nagy gondom viszont az, hogy szinte pontosan fél óra után a gép egyszercsak leáll. Googléztam sokat de sokra nemjutottam így ezért gondoltam megkérdelek titeket, hogy mi a megoldás, ha ragaszkodom az i5-3210M tipusu processzorhoz?

Előre köszi a válaszokat :)

(#2) CoolMan válasza frodo1994 (#1) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Üdv!

Kérdezd meg a Notebook hibák topicban.
Legközelebb kérlek, ne nyiss feleslegesen új topicot, hanem használd a keresőt.

Ezt zártam.

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  SandyBridge után IvyBridge (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.