Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Ha jól emlékszem, akkor Yetteles Samsung telefonomra gyárilag és letörölhetetlenül elő van telepítve egy csomó hulladék alkalmazás mint Facebook, Messenger stb. Ha ezek továbbra is a telefonon vannak, megette a fene az egészet!

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#2) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Szerintem ez jó. Meg is nézem a gépen majd.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3) this is life válasza Fritz Teufel (#1) üzenetére


this is life
Ármester

A problémára az adb appcontrol a megoldás, a user0 mappából ami a default felhasználói (system mappa) szinte minden is törölhető. Nem csak yeti kiváltság a sok bloatware és nem csak a samura jellemző.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4) PSti


PSti
tag

Jól hangzik, csak kár, hogy McAfee engedély kell hozzá. Anélkül nem engedi bekapcsolni az autó blokkolót, hogy elfogadnánk a csodás víruskeresőjüket.

(#5) Jack Oneill válasza PSti (#4) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Egyetertek. Pont azt a szutykot nem akarom aktivalni, ezert nalam ez felejtos.

(#6) Usgyi válasza PSti (#4) üzenetére


Usgyi
aktív tag

Ügyesen összekapcsolták a kettőt, gondolnom kevesen használják :D

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#7) dionaea


dionaea
őstag

Reklámokat tiltaná le több értelme volna.

(#8) doooo válasza Fritz Teufel (#1) üzenetére


doooo
veterán

Mindegyik letörölhető, ami meg mégsem, az szinte letörölhető (azok rendszerint Google-ös appok, amik meg az Android részei, nem a Samsungtól függnek).

(#9) Fritz Teufel válasza doooo (#8) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Az FB és a Messenger sem törölhető csak altatható éppen úgy mint a Samsungos bloatware-ek (ha nem akarja root-olni az ember). Egyébként meg mindegy, már befejeztem a Samsunggal, elfogyott a türelmem az állandó térerő problémák miatt (is).

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#10) GreatL


GreatL
őstag

Na ez az. Ahogy láttam a McKefél-t rögtön nem kellett a feature.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#11) doooo válasza Fritz Teufel (#9) üzenetére


doooo
veterán

Ez konkrétan nem igaz. Mindkettő eltávolítható. Samsungos "bloatware" sincs. Melyik lenne az? Az alapvető appok, amik nélkül konkrétan nem mobil egy mobil? Mint az Üzenetek, az Óra, a Számológép (ja bocs, már a számológép is eltávolítható)?

[ Szerkesztve ]

(#12) Fritz Teufel válasza doooo (#11) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Jó, ha haza érek megnézem és akkor kiderül mi igaz és mi nem.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#13) doooo válasza Fritz Teufel (#12) üzenetére


doooo
veterán

Itt van előttem, most néztem meg (nem mintha szükségem lett volna rá, mert már nem egyszer töröltem őket, de miattad azért újból leellenőriztem).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.