Hirdetés

Aktív témák

  • Bodoo

    tag

    Másnak is feltűnt, hogy a telefonbeszélgetés, mennyire jó minőségű?? Annyira szépen és tisztán hallom a másik felet, hogy az már csoda!! Csak a másik fél telefonjának mikrofonja és a hálózat minősége lehet rontható tényező, de nagytöbbségben eszméletlen tisztán hallom a másik felet! :) előző telóim P1i (3 év) Alca S853 (2 év) is nagyon ott voltak hangminőségben, nade ezz??? :D
    Másik két dolog: tesztekben mondogatták hogy közepes minőségű a fülhallgató.. EZ KÖZEPES? olyan kristálytiszta a magas hogy elélvezek, a basszus meg szétzúzza az agyam , a hangerő amire képes meg bőven extrém és elegendő amit produkál a telefon illetve a füles..
    Illetve a gyári zenelejátszó.. kipróbáltam minden beállítását és én azt tapasztaltam hogy 5.1 nélkül, Rock EQ-val és Normál effektel szól a legszebben. legszebben??? Egy gyönyör amit átélek zene hallgatás közben!! de még youtube-ról is! 3.ik nap mikor megvolt a teló éjjel 2ig a youtube kedvenceim hallgattam, muszáj volt végigmennem az összes számon, mert tudni akartam mind mennyire gyönyörű is ezen a telón/fülesen hallgatva.. a gyári zenelejátszón kívül még a Winampot próbáltam, MP3-ban messze nincs olyan jó mint a gyári, de a netrádiók abban is nagyon szépen szólnak.
    Eddig csak a rosszakat írtam a hozzászólásaimban, gondoltam megosztom az örömöm is:)
    JA MÉG VMI!!
    A rádugom töltőre és továbbmerül emellé 50 fokra melegszik jelentség megszűnt! koppkoppkopp ettől még merül mint az ökör, de legalább nem süti szét a kezem, és nem gyullad ki a lakás tőle, jipííííí :D
    Bocsi a komment hosszáért :B

    POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

Aktív témák

Hirdetés