Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Saját MediaWiki

Hozzászólások

(#1) Solt


Solt
csendes tag

Sziasztok!

Feltettem egy Mediawikit a tárhelyemre, ahol zenei adatbázist szeretnék létrehozni.
(www.mediawiki.org)

Ez elvileg a Wikipedia motorja lenne.
A gondom az, hogy mostanában kezd furcsán viselkedni.

Mikor szerkeszteni akarok egy oldalt, alul a szerkesztés alatt ez jelenik meg

"Azt is megíg<red, ogy ezt magadtól írtad, vagy egy közkincsből vagy más szabad forrásból másoltad (lásd a(z) OldalamWiki:Szerzői jogok[[apot a részletekért). NE ]]LDJ BE JOGVÉDETT MUNKÁT E GEDÉLY NÉLKÜL!

< "

E helyett, ez lenne a normális:
"Azt is megígéred, hogy ezt magadtól írtad, vagy egy közkincsből vagy más szabad forrásból másoltad (lásd a(z) OldalamWiki:Szerzői jogok (lapot a részletekért). NE KÜLDJ BE JOGVÉDETT MUNKÁT ENGEDÉLY NÉLKÜL!"

Ezt a szöveget nem én írom be, hanem a portál.
Nem értem mi lehet vele a gond. Eddig ment rendesen.
Ezáltal ahányszor elmentek egy frissítést, annyiszor egy karakter halmaz marad csak belőle. Ha újra megcsinálom és mentem, meg int csak szétesik az egész.

Ha valaki tud segíteni kérem segítsen.

Béláim! TŰZ VAN!!!

(#2) Solt válasza Solt (#1) üzenetére


Solt
csendes tag

Ez a probéma megoldódott.

Most az lenne a kérdésem, hogy azt hogy lehet megoldani, hogy más ne tudja szerkeszteni az oldalt csak én.
(mert ugye a wikit is bárki szerkesztheti, de én ezt korlátozni szeretném)

Béláim! TŰZ VAN!!!

(#3) Solt


Solt
csendes tag

A jogokat hogy kell korlátozni?
Mert találtam egy angol leírást, de nem az erősségem...

Béláim! TŰZ VAN!!!

(#4) Solt


Solt
csendes tag

Üdv!

Mikor a leírás szerint engedélyezni akarom a youtube videók linkelését és a képek feltöltését, meghal az oldal és ezt írja ki:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/var/www/virtual/Domainnév.hu/htdocs/honlapnév/LocalSettings.php:1) in /mnt/var/www/virtual/domainnév.hu/htdocs/honlapnév/includes/WebResponse.php on line 16

(nyilván ékezetes karakterek nincsenek benne, csak én írtam át az eredeti címet)

A Localsettings.php-be kellett betenni a végére egy sort, a WebResponse.php-val pedig semmit nem csináltam.
Valakinek van valami ötlete a dologgal kapcsolatban?

Béláim! TŰZ VAN!!!

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Saját MediaWiki
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.