Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  S3 deltachrome (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) ftc


ftc
nagyúr

Remélem mindenki várja!:))

(#2) Szeke válasza ftc (#1) üzenetére


Szeke
senior tag

Fú én nagyon várom már :))

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#3) tocsa válasza ftc (#1) üzenetére


tocsa
senior tag

Sajnos infóm nincs, de én is kíváncs vagyok. Leginkább a DVD/MPEG támogatás foglalkoztat. Csak simán annyit jelent a DVD támogatás, mint a ''hagyományos'' kártyáknál (hardveres IDCT, zigzag, kvantálás, esetleg plussz pár alap filter) vagy valami komolyabb dolog is. Pl. hardveres deblocking vagy deringing. A hw IDCT-ben az a jó, hogy elég sokmindenre használható (JPG, MPEG1-2 dekódolás, stb), de esetleg lesz kompletteb MPEG2 vagy netán MPEG 4 dekódolás támogatás?

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#4) crab válasza ftc (#1) üzenetére


crab
senior tag

Directx 9 támogatás, 0,13 mikronos,dual monitor, nem kell külön tápcsati,8 pixel shader,300mhz 128bites DDRI(10.5 Gigabyte/s) memória akár 256Mb,16Xos AA, 8 pipeline, pipeline-onként két textúrázó egység.Ezek szerint jó kártya lesz, ha lesz!

(#5) crab válasza crab (#4) üzenetére


crab
senior tag

16Xos AA
nem AA,hanem Aniso:)

(#6) Manitou


Manitou
addikt

Mindenesetre a régi SAVAGE 4-emtől jobb lesz :DDD enyit biztosra mondhatok.

(#7) ftc


ftc
nagyúr

Itt olvastam róla(csak belenéztem..)
[L]http://www.s3graphics.com/index.html[/L]

(#8) simbazz


simbazz
aktív tag

Hát, annak idején a Savage4 és a 2000 is elég életképes dolog volt. Meg nemrég ugye a SiS Xabre cuccosok, a 600-as elég tűrhető. Jönnek a ''kicsik'', ugye nem R9800/GF5900-hoz kell hasonlítani ezeket, saját (ár)kategóriában ehetőek lesznek :) Csak ugye a support... Driver kérdése az egész, a vas adott.

Elektromos abakusz

(#9) ftc


ftc
nagyúr

Annyit tudok,hogy a képe szép lesz(mi szép csodálatos)-valami ujságban láttam..

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  S3 deltachrome (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.