Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Rush (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Üdvözletem.. már régebben is hallotam erről a termékről.. ám most lassan másfél év elteltével megint szembejött velem a világhálón. Elolvastam a magyar oldalukat de tulajdonképpen azt amit tudni szeretnék nemtudtam meg.
Szóval mi is a Rush pontosan... ?? Miért is ilyen ''drága'' ? és mire is jó tuladjonképpen ?
Legyen ez a topic tájékoztató célú illetve írjanak véleményt azok akik már netalán próbálták vagy akik érdeklődnek a dolog után.
Próbáljuk vagy ne próbáljuk ki ?
Legyen ez egy nagy RUSH topic.
[link]

[Szerkesztve]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#2) #54715584 válasza Kiskokó (#1) üzenetére


#54715584
törölt tag

szexualis ajzoszer, ovatosan kell szagolgatni, nagy mennyisegben veszelyes
ennyit kell tudni rola :D a topic zarhato :D
en ugy tudom, hogy nem lehet hivatalosan eladni/venni
bar gondolom 1-2 szex-shopban siman vehetsz a pult alol...

(#3) Kiskokó válasza #54715584 (#2) üzenetére


Kiskokó
veterán

EZ ? LOL
XD
nemtom simán árulják itt a megadott weblapon az 1, Hszben..
de sztem ez nem az XD
akkor miaz hogy fejfájást garantáltan nem okoz?
én ugy tudom hogy ez valamilyen szintű ''kábitószer'' olyasmi mint a fű csak legális.. de ha ugy nézzük leht igazad mert a a fűtől is kábulsz ezáltal kapósabb az ember dolgoka..

érdekes..

[Szerkesztve]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#4) #54715584 válasza Kiskokó (#3) üzenetére


#54715584
törölt tag

igen, aruljak, mint szobaillatosito... :) a 2 nem ugyanaz
ha rush kell, akkor konnyu drogot emlegetsz

(#5) Integra válasza Kiskokó (#1) üzenetére


Integra
titán

nemtom hogy ennek jó e egy külön topic...
inkább mehetne a kenderesbe szvsz..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6) Makaveli válasza Kiskokó (#3) üzenetére


Makaveli
senior tag

Lehet, hogy vízipipába kell rakni nem??? :D Amúgy ha elolvasod az oldalt tényleg nem írják le róla, hogy micsoda, csak istenítik a terméket...

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#7) Geller72


Geller72
veterán

A Rush Szekszuális szer, jól írtátok, de nem tilos. Bármelyik shopban lehet venni legálisan, a neten rendelhető, a futár kihozza. Elvileg értágító hatása van, és az ''ajánlott'' fogyasztása a következő. Kis helységben egy kis asztal közepére lecsavart kupakkal le kell tenni, és élvezni a párunkal a szexet. Gyakorlatilag dupla-dupla-tripla slukk, és beszarsz..:).
Szív és érrendszeri, valamint magas vérnyomásúaknak kifejezetten tilos direktbe inhalálni, bár elvileg mindenkinek tilos lenne..:) De sokan használják orrközeli felszívással, mert az orrban nagyon sűrű az érhálózat, és az érfalak is vékonyabbak. Egyik orrluk befog, másikon inhaláljuk..de óvatosan, mert garantáltan nem biztos, hogy állva maradsz. Mindenképpen óvatosan, mert sűrű használat esetén köhögési roham, és erős fejfájás léphet fel. Igazából nagyon nem egészséges!! Csak annyira érdemes kipróbálni, mint a faffert, de abba is kell hagyni...ha nem kezdted el, ne is kezd!! Lehet ezek nélkül is élni!

(#8) rdi


rdi
veterán

Vazze be ne zárjátok! Végre egy topik ami minket 50 felé közelítőket is érdekelhet!
Elegünk van a mindenfélemobiltelefonos vitáktól, unjuk már a miértilyenforró a fólába csomagolt vinyó, és már rántottát sem akarunk sütni a túlhajtott AMD procikon. (Azok amúgy sem fogják soha egy jó dula core intel proci sebességét elérni.)
De ez, ez nekünk kell!
Én például nem ismertem ezt a szert, pedig lassan bizony szükségem lesz rá...

Fej! Tor! Potroh!

(#9) Makaveli válasza Geller72 (#7) üzenetére


Makaveli
senior tag

Köszi a magyarázatot, nem gondoltam volna, hogy erre használják, de akkor OK. Ezt a freestyle belélegzőset akkor nem próbálom ki...

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#10) Integra válasza Makaveli (#9) üzenetére


Integra
titán

jellegzetes partidrog, hirtelen szédülést és kábulást okoz
amúgy meg totál szétbassza az agyat, így szó szerint ahogy mondom.
legalább olyan veszélyes mint az ecstasy, butít ez is....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11) Lord Zero


Lord Zero
addikt

.. milliói tapasztalták meg az eredeti Rush páratlan tisztaságát és hatékonyságát. - lol, vazeg, mint egy mosogató/öblítőszer reklám, egy-az-egyben :DDD

amúgy a linken a top 10 termékek kvázi mindegyikéről azt írják, h a legeslegjobb aroma, ami létezik.. :))

szerk.
mostakkó mi az igazság? mit szívjak? : ))))))))

szerk2.
ezzel [link] a linkkel kellett volna indítani, mégiscsak egy hw portálon vagyunk : ))

[Szerkesztve]

nem, mindegy

(#12) Geller72


Geller72
veterán

Azé' azt elmondom, hogy az eredeti formájában nem sokra mész vele..inkább őszinte leszek, és megdorgálnak érte, de nem akarok hazudni. Ezt a cuccot egy adott dologra tervezték, de teljesen másra jó..sztem.Szal letenni egy sztalra badarság, párolog, mint állat, és veszít az erejéből. Az orrközeli élmény az, amitől garantáltan lerakod a hajad..egyik orrluk befog, másokhoz közel tesz, mély slukk...és talán marad annyi időd, hogy rácsavard a kupakot, de inkább nem..:D..LENYELNI NEM SZABAD!!!

Extra hot infó: legdurvább aktus közben, pont mielőtt elmész..odakészíted..az életben nem értél még ekkora orgazmust..:D



To Integra: egy része igaz annak, amit írtál, de közel nem hasonlítanám a bogyókhoz. A bogyó depressziót okoz még utána is több nappal, az valóban egy rakás szar. De ez, ha szippantottál, egy perc múlva elmúlik, és kész..a partidrog jellege abból adódik, hogy együtt szokták használni a többivel, de kimondottan a fafuval üt nagyot, egy kövér faffer utáni slukkal előfordulhat a két órán keresztüli ''aztakurvaéletbe'' effektus..

[Szerkesztve]

(#13) Kiskokó válasza Lord Zero (#11) üzenetére


Kiskokó
veterán

szerk.
mostakkó mi az igazság? mit szívjak? : ))))))))

:DDD :DDD HHAHAHA ez naon nagy énis ezt kérdezem ?
Köszönöm mindenkinek a hozzászólást és hogy elmondtátok mire is jó.
azthiszem Nem fogom kipróbálni... valahogy nem érzem hogy ez kellene nekem..
Bár nemtudom lehet nem rossz ha mértékkel használják.. de akor se adnék ennyi pénzt érte..
akkor inkább fű..

Valaki próbálta mrá amugy ?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#14) troland26 válasza Geller72 (#12) üzenetére


troland26
őstag

Ez teljesen így van . Volt hozzá szerencsém . Valóban, ha orgazmus előtt beleszippantasz akkor olyan érzésed lesz mintha fél percen keresztül élveznél és valóban nagyon gyorsan párolog . Aki kipróbálja nyerhet egy nagyon komoly emléket , de rászokni/rendszeresen fogyasztani hatalmas oktalanság lenne .

(#15) Geller72 válasza Kiskokó (#13) üzenetére


Geller72
veterán

Nem néztem a linket, hogy mennyibe kerül, de én úgy tudom, hogy 2,5k körül mozog. A piros gyengébb, a Gold a legdúrvább, nagyságrendekkel. Sztem a fafu is kb ennyibe kerül. Az egy kis üvegcse hetekig elég. De igazad van, hagyd a francba. (Ecceri élmény max) A fafut sem szabad sűrűn alkalmazni, mert az is rettentően káros, és aki ezzel vitába száll, az hazudik. (rövid távu memória ledarálása..stb). A kemény cuccokat NEHOGY kipróbálja valaki!
Sztem a parti dolgokból, mint a fafu, meg a rásh idővel kinől az ember, és belátja, hogy ennyi, kész elég volt. Bulinak ok, de rendszert senki ne csináljon belőle. Ennyi, topic zárható.....

(#16) Integra válasza Geller72 (#12) üzenetére


Integra
titán

persze, keverik mással, tudom, én is csináltam, de nálam utána fejfájáson túl sokra nem volt jó:) annyit meg nem ér az egész.
ha szét akarod szedni magad, akkor arra van jobb és tisztább. már ha hozzá tudsz jutni. igaz, költségesebb is jóval, mint ez a lötty:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17) qdak válasza #54715584 (#2) üzenetére


qdak
addikt

miért zárható ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#18) qdak


qdak
addikt

[link]

rdi ;]

[Szerkesztve]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#19) adalbert1


adalbert1
veterán

Én úgy tudtam, hogy ez a cucc illegális... Legalábbis 4-5 éve mintha az lett volna.
Na mind1, mindjárt megyek és nyitok a kokainnak is topicot, az is használható szexuális ajzószernek és partidrognak is, plusz még az agyat is pörgeti. :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Rush (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.