Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rohan Online

Hozzászólások

(#1) dragon11


dragon11
aktív tag

Sziasztok, ide jöhetnek a vélemények=)

Tegnap nyitott az Open Beta!Link:
itt van:)

(#2) L_ajos


L_ajos
őstag

Torianon vagyok, egy 19es archerrel ha valaki jönne partyzni Foxxi névvel :)

Nekem eddig bejövős a játék ;)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#3) dragon11


dragon11
aktív tag

Aha, én az M betűssel kezdődőn vagyok;) Archer lvl9:) picit ráuntam ezért hanyagolom.(Grafja nem a legjobb:-s)

(#4) L_ajos válasza dragon11 (#3) üzenetére


L_ajos
őstag

Nem minden a grafika. Bár elég sok munka van még vele de a kasztok, a skill rendszer stb. elég jó már most is. Mint többen mondták már, lvl 30 felett indul be a játék, szóval érdemes kitartani. :)

Amugy a graf se a végeleges még ;)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#5) dragon11 válasza L_ajos (#4) üzenetére


dragon11
aktív tag

Jaja ez még csak open beta.Nah igen, lvl30:)) de én archerrel addig nem bírom ki, a kitartás sosem volt az erősségem... :W :W :W :W :W :W :O :O

(#6) L_ajos válasza dragon11 (#5) üzenetére


L_ajos
őstag

Akkor Dark Elf Mage-t indits, nagyon über AOE és teker mint a disznó :D Vagy Knight :U

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#7) dragon11 válasza L_ajos (#6) üzenetére


dragon11
aktív tag

Ehh, AOE az a területre ható, nem ?;) még Archlordból maradt bennem..:) Warlock meg Mage van.. Mage jobb sztem..:D warlock átkoz.. hát de figy, mindenki azt mondja archer a legjobb...csak zavar hogy olyan fura a grafja meg a skilljei, hogy.. nem látom hogy lövi bele a nyilat amikor skillt nyomok el..(Nincs nyílzápor.) hát nem tom..

Azért köszi.

(#8) L_ajos válasza dragon11 (#7) üzenetére


L_ajos
őstag

Igen, de a területre ható varázslatokkal tudsz hamarabb fejlődni mivel egyszerre több mobot ölsz :) Amugy persze nem látszik a nyílzápor mert lvl 50ig nincs is és lvl 50nél amikor 2nd jobot választol ottis csak a scoutnak lesz :) de az viszont valami brutal :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#9) dragon11 válasza L_ajos (#8) üzenetére


dragon11
aktív tag

Hja, gondolom én.Viszont azért 50ig tolni kell valamivel;) sztem indítok egy Mage karit, megnézem milyen.

(#10) L_ajos válasza dragon11 (#9) üzenetére


L_ajos
őstag

Nemfogsz benne csalódni :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#11) dragon11 válasza L_ajos (#10) üzenetére


dragon11
aktív tag

Ehh, nem is csalódtam, most kezdtem 10perce és már lvl4-es vok, mondj már valami jó skill elosztást pls úgy lvl 20ig gondolom.THX.:))

[ Szerkesztve ]

(#12) L_ajos válasza dragon11 (#11) üzenetére


L_ajos
őstag

Parancsolj :)

[link]

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#13) dragon11 válasza L_ajos (#12) üzenetére


dragon11
aktív tag

Thank You;)

(#14) dragon11


dragon11
aktív tag

"előre szólok. ha wizard-ot akartok 50 után akkor mindenképpen kell majd a statreset. az 50 alatti skillek Int-et kérnek. ha psy build-et csináltok akkor totálkáros sebzésetek lesz egészen lvl 50-ig amíg wizardok lesztek (az meg ugye psy alapú). mindenképpen indokoltnak tartom a 3 int/ 1 vit kiosztást. szép a HP boost skill meg szintén szép a health coil, de nem fog titeket megvédeni. CB-ben lvl 20 felett folyamatosan dungeonban voltam fejlődni és 2 healer alig tudott életben tartani az AOE miatt. pedig eléggé kafa kis páncélom volt. nagyon sokszor meghalltam így is, szóval ami HP-t el tudtok érni az kelleni fog. probléma a mana is, de szerencsére mana potikat lehet venni és ha maxoljátok a mana coil-t akkor csinos kis mana mennyiséget tölthettek vissza egy szempillantás alatt. ergo, psy-re pakolni 50 alatt szerintem nem édremes.
a két class közti külöbség:
warlock: INT alapú,PvP-re nagyon jó, főleg kis létszámnál. viszont 1 ellenfélre bevitt sebzésben jobb mint a wizard, és meglehetőesn jó debuffjai vannak.
wizard: PSY alapú, AOE nuker, nagyon problémás ellenfél GvG-ben, jók a party buffjai, és főleg partyban nagyon erős a masszív területsebzés miatt. viszont 1 ellenfélre kisebbet üt mint a warlock, és kis létszámú PvP-ben sem a legjobb.
mindkét class hatékony dhan-ok meg healer-ek ellen. a ranger probléma lehet. de nem sok ranger fog a játékban rohangálni."

Viszont akkor, 3int(inteligencia) 1vitality a megfelelő stat elosztás a WIZARD-nak, de akkor mi lesz a Psyche-vel?Help;)

Vagy ez jó?:
+3 Int, +1 Psy v +1 Vit lvlként,

Thanks.Az általad említett oldalról idéztem.

[ Szerkesztve ]

(#15) Sumaru válasza dragon11 (#1) üzenetére


Sumaru
csendes tag

Sziasztok, teljesen uj vagyok még csak most szedem le a gémet de nagyon tetszik egyenlöre amit látok, azt szeretném kérdezni valami kezdö tanácsotok lenne a gémhez?

By Sumaru

Élj amig élhetsz és élvezd az életet különben elfogsz halni!

(#16) dragon11 válasza Sumaru (#15) üzenetére


dragon11
aktív tag

Persze, ez egy MMORPG game, ami fajokra azon belül kasztokra van osztva:
Human:Knight
Elf: Healer
Half Elf:Archer
Dekan: Dragon Fighter
Dhan: Dhan Assassin
Dark Elf:Mage

Persze lvl50nél mindegyik fajnál választhatsz 2kasztot..(pl.:Dark Elf vagy, Mage voltál 50ig és Warlock lettél nem Wizard.)

Vannak úgynevezett Stat pontjaid is, lvlenként 4et kapsz azthiszem, amit te oszthatsz el.;-) nagyjából ennyi.. :))

Szerk: a smiley belelógott a betűbe:S
Jó8 for all;)

[ Szerkesztve ]

(#17) Sumaru


Sumaru
csendes tag

Nah reggel mindenkinek, köszönöm az infót még azt kérdezném meg hogy meik szerveren játszotok vagy a magyarok meikre tömörültek be :D

szerk.: és nincs valami tippetek meik kasztal vágjak neki?

[ Szerkesztve ]

Élj amig élhetsz és élvezd az életet különben elfogsz halni!

(#18) L_ajos válasza Sumaru (#17) üzenetére


L_ajos
őstag

Érdemes az első szerverre jönni, ott már vagyunk kb 20an és "nagyon" lassan eljön a guild alapítás ideje. Mindegyik szerver megvan terhelve de a FULL felirat ne tévesszen meg. Nincsennek tele.

Én Foxxi és (mily sz@r) FoxxiALT néven vagyok fent. Nekem egy archer és egy healer karim van. Nemtudom hogy általában mit preferálsz. Távolról hent vagy közelről hent. Mágia vagy erő.

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#19) Sumaru


Sumaru
csendes tag

Hát igazándibol pve-re inkább a közel harc volt eddig nálam a meggyözö más gémekbe de lehet hogy itt máshogy van, viszont pvp-ben egyértelmüen a távolsági volt tapasztalataim szerint a legjobb :D na most a kérdés az hogy mennyire pve-re alapul a gém :S

Élj amig élhetsz és élvezd az életet különben elfogsz halni!

(#20) L_ajos válasza Sumaru (#19) üzenetére


L_ajos
őstag

Hát hát, a pvp részét eddig ahol olvastam nagyon dicsérték de pölö egy rosszul beállított ranger vagy mage neméppen jó választás. Annál is inkább egy dhrain vagy egy knight. Dehát kinek mi, saját izlés határozza meg. Én most belekóstoltam a healerbe és baromira bejött. Lehet pihentetem is a rangeremet egy kis időre és elhúzok a healerrel. bejön. :)

Neked ha pve-ben gondolkozol akkor egy knight-ot ajánlok (atom damage :D ) ha pvp akkor nemtom :) talán rouge :U De szerintem a magyar fansiteot ha böngészed ottis sok tipp van kezdőknek :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#21) Sumaru


Sumaru
csendes tag

a rogue alatt az assassint érted? ;) na mind1 sztem amint leszedtem és megvan az acc akkor kezdek egy knight-ot aztán ha nem tetszik csinálok valami mást meg majd itt ha kell vmi kérdezgetek :D de most egyelöre mentem megyek le a partra (velencei tó partjára) majd délután leszek

Bye Bye Have Fun

Élj amig élhetsz és élvezd az életet különben elfogsz halni!

(#22) dragon11


dragon11
aktív tag

Hát én a Marea szerón vok(HUNTomi), de átmehetnék Torianra és a mobilarénások mindenki Torianon játszana, úgy lenne a jó, nem?Viszont ha átmennék akkor picit húzni kéne ;) meg adni pár cronet alap felszerlésre stb..

Szerintetek jó lenne-e ez a megoldás vagy legyünk külön szerókon?

(#23) dragon11 válasza dragon11 (#14) üzenetére


dragon11
aktív tag

Nah please help;) 3int, 1vit? és 50től rakjakPsy-ra vagy hogy?egyből nem tudok pvp buildot csinálni(psy-ra telepszik a skill) mert az 50alatti skill igen csak az INT-et igényli, 50ig szenvedjek, vagy 50után.. stat reset mindenképp kell..

THX.

(#24) dragon11


dragon11
aktív tag

Mind1, ez a másik karimnak kellett volna, inkább kezdtem egy archert..
itt azt olvastam 3dex 1vit a legjobb az archernek, igaz ez?Vagy 4dex, de akkor sok a halál??????Tapasztalatokat/ötleteket várok!:)

(#25) L_ajos válasza dragon11 (#24) üzenetére


L_ajos
őstag

Mindenképpen 3dex 1 vit ;)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#26) Sumaru


Sumaru
csendes tag

Nah megjöttem, tök jó mig odavoltam volt egy net szakadás megszakadt a letöltés és akármit csinálok nem folytatja...ugyhogy kezdhetem elölrö la letöltést... egy kis szerencsével talán este9 környékén már feltok lépni de addig biztos nem :S

[ Szerkesztve ]

Élj amig élhetsz és élvezd az életet különben elfogsz halni!

(#27) dragon11 válasza L_ajos (#25) üzenetére


dragon11
aktív tag

THX.Sajnálatos Sumaru.:\

Nah és knight-nak mit ajánlassz?:)

[ Szerkesztve ]

(#28) dragon11 válasza dragon11 (#27) üzenetére


dragon11
aktív tag

Talán ez jó:
1:2:1 (Str:Vit:Dex) until 50 dex(amíg meg lesz az 50dex RUHÁK NÉLKül)
2:2 (Str:Vit) until level 50

(#29) L_ajos


L_ajos
őstag

Aki a Torian szerveren játszik és esetleg lesz kedve partizni szóljon :)

Ingame: FoxxiHUN lvl 21 healer :) erős váltás volt ez a hunterhez képest, de nagyon bejövős :)

Amugy ki milyen buildel játszik?

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#30) Sumaru


Sumaru
csendes tag

Nah sry fiúk de nyaralni voltam...a lényeg h megjöttem mostmár ;)
nah szal viszont van egy kis problémám, amikor elinditom a gémet és belépek behozz egy options ablakot,DE nem tudok beállitani semmi és nem tudok kilépni se az options menüböl, még probálkozok vhogy tovább tudok e menni, de ha van ötletetek akk pls segitsetek!

Élj amig élhetsz és élvezd az életet különben elfogsz halni!

(#31) Sumaru


Sumaru
csendes tag

Nah vmi ok folytán nem tudtam szerkeszteni az elözö irásom :S de közbe megoldodott a dolog :D Szevassz néven vagyok a T betüs szerón 9es knight

Élj amig élhetsz és élvezd az életet különben elfogsz halni!

(#32) L_ajos válasza Sumaru (#31) üzenetére


L_ajos
őstag

Akkor majd kereslek ingame :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#33) Sumaru


Sumaru
csendes tag

ahh késön irtál pont :S nah mind1 lvl 15 vok, de egyelöre nagyon bejön a gém :D jó grakifa, gyors fejlödés, iszonyatosan jól kivan dolgozva a harc (legalábbis a knightnál) igaz van egy kis lagg meg egy-két bug de azt még kijavithatják :)
amugy a stat pontokról csak annyi h érdemes követni RÉSZBEN a leirtakat de igazábol sztem kicsit variálgatni kell benne útközben...
viszont egy kérdésem az lenne, lehet vhogy az irányitást átirni? (itt arra gondolok h mondjuk a TAB ne a legközelebbi mobot találja meg hanem mondjuk a MAP-ot hozza be) meg lehet a skilleket ujraosztani? :) mert az elején probálgattam és van 1-2 feles skill amit kiszednék :S
jah meg még1 magyar klán van már? :D kb ennyi egyelöre :) majd még késöbb lehet jövök de lehet csak holnap

Élj amig élhetsz és élvezd az életet különben elfogsz halni!

(#34) DukeFX


DukeFX
tag

A gyors fejlődsre ne vegyél mérget. 40 után már kínzás XP tekercsek nélkül.

"Programmers are in a race with the Universe to create bigger and better idiot-proof programs, while the Universe is trying to create bigger and better idiots. So far the Universe is winning."

(#35) zip_elek45 válasza DukeFX (#34) üzenetére


zip_elek45
csendes tag

Én most töltöm

(#36) HUNgarocell


HUNgarocell
csendes tag

Sziasztok. Egyik ismerősömnél láttam a játékot és rákerestem a NETen, de nem :( tom letölteni :B !!! Leírnátok,hogfy hogy kell letölteni :B Előre is THX ;)

(#37) HUNgarocell


HUNgarocell
csendes tag

Hi Nem mondjárok + ? :((( :O :F

(#38) zip_elek45 válasza HUNgarocell (#37) üzenetére


zip_elek45
csendes tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#39) HUNgarocell


HUNgarocell
csendes tag

THX :) Aha megvan és már egyszer el is akartam indítani valamit töltött aztán amikor el akartam indítani akkor azt írta ki hogy : "RohanOnline is already running" Nem tom mé ??? :O Lécci segitene valaki Előre is THX

(#40) zip_elek45 válasza HUNgarocell (#39) üzenetére


zip_elek45
csendes tag

hááát ebbe én már nem tok segiteni :(

(#41) HUNgarocell


HUNgarocell
csendes tag

:( baj :O azért köcce

(#42) HUNgarocell


HUNgarocell
csendes tag

EZAZ :) :)) :D :DD :DDD SIKERÜLT +CSINÁLNI (nem tom hogy) Azé köcce a segítséget :R Ja mejik szerveren vagytok :F Ja és tudnátok adni 1 leírást a DHAN - ról :F :)) előlre is THX

(#43) dragon11 válasza HUNgarocell (#42) üzenetére


dragon11
aktív tag

(#44) HUNgarocell


HUNgarocell
csendes tag

THX Nagyon köcce de én azt szeretném tudni h mire adjak :F Pl:Strenght vagy Intelligence vagy Spiche v. Vitality v. Dexterity v. Agiliti + arra hogy az 5 - ből melyik szerveren vagytok.

[ Szerkesztve ]

(#45) gravi


gravi
csendes tag

Sziasztok.Segitsen valaki! Letőltöttem a játékot már telepités végén hibát ir ki valami dll probléma,bár ezek után a patch elindul frissit de a start után meg client exe hiányt ir ki vagy valami ilyesmit. :( nem vagyok nagy gém spiller sajna. Ha valaki tud akkor irjon egy kis helpet.Előre is köszönöm. :W

(#46) gravi


gravi
csendes tag

Szia Hungarocel!Te az a hungerocell vagy aki silkroad online játékban is illetve a saki ts en is hungarocell néven futsz?.Kiváncsi vagyok erre a játékra is,hogy milyen bár a silkroad magas szinten izgalomba mindenképpen viszi a pálmát a karakter fejlesztős játékok közt de remélem ez is elnyeri a tetszésem.Ha silkroaddal kapcsolatban van valakinek kérdése szivesen segitek.

(#47) mazsola80


mazsola80
csendes tag

syrephis server / hungaricum klán. (tudomásom szerint a legnagyobb magyar guild a játékban)
várunk mindenkit szeretettel.
IG keressétek Angyalka, laurelin, Mazsola, Csubi, Riddler, Gwynt, Macko, Vadoc, Mikeee
valaki mindig van fent.

(#48) LOTR


LOTR
addikt

Sziasztok!
Rámjött a játszhatnék és mivel silkroados accom terminated lett felszólítás nélkül, így erre esett a választásom, hátha nem olyan tr.g.r banda csinálja, mint a silkroadot. Igazából egyik karakter sem nyerte el a tetszésem, de így eléggé az elején közel a 10. szinthez azt hiszem jó lesz ez az elf healer, amiből majd ha eljutok addig -gazdag ;]- templar lesz jópár hónap múlva. Egyelőre másik fórumokban sokan ajánlgatták, hogy 3int 1vit -tel vigyem, tehát ezt követem, ellenben a skillekről fogalmam nincs, mit és hogyan érdemes. Sajnos ebben a silkroad sokkal jobb volt (ami szimplán a felhasználók érdeme), talán még béta verziós korában már volt teljesen magyar nyelvű guide, ahol minden féle szépen le volt írva, ehhez még nem találtam ilyet.
Szívesen várok minden féle segítséget.
Köszi!

One Ring to rule them all

(#49) Shing


Shing
őstag

Hali!
Elkezdtem egy oldalt készíteni a játéknak, a címe: http://rohan.byethost17.com
De régen játszottam és amúgy sem értek minden class-hoz, stb. Szóval ha írsz vmiről leírást és elküldöd a rohanmagyar@gmail.com-ra, azt nagyon megköszönném! Természetesen az a név fel lesz tüntetve a leíráshoz, amit kérsz, hogy írjak oda. :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Rohan Online
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.