Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) hehehehe válasza Integra (#746) üzenetére


hehehehe
tag

LOL:D:D

(#752) fügike


fügike
senior tag

Bocs, nem olvastam vissza, de ha lehetne, hogy a tovább gomb (>>) kicsit nagyobb lenne, esetleg hasonló a korábbi verziójoz a fórum léptetésénél, mert ez a mostani nagyon pici!
Plusz kéne a ... az aktuális témák alá, nekem legalábbis nagyon hiányzik.


[Szerkesztve]

Boci-boci tarka!:D

(#753) Lala6


Lala6
őstag

Hogy lehet privát üzenetet törölni?

(#754) pyrannha


pyrannha
senior tag

Csak nálam van az, hogy nem lehet bejelentkezni IE6 alóll? Felraktam a firefox-ot és azzal gond nélkül betudtam jelentkezni, de IE alól nem megy.

PSN ID: VDFPO

(#755) joghurt válasza domedee (#750) üzenetére


joghurt
addikt

Még több reklámot kérek a főoldalra! A lényegi információk kerüljenek még lejjebb! Az 1280*1024-es felbontás ma már olyan kicsinek számít, nehogy ekkorában legalább a második lapra is kiférjenek a tesztek/fórumtémák! :(

A tej élet, erő, egészség.

(#756) Racecam válasza Lala6 (#753) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Még sehogy.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#757) Racecam válasza pyrannha (#754) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Csak nálad. Nálam megy.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#758) Loha


Loha
veterán

Nem tudok témátindítani a Hardverpiacon, se IE-vel se Operával!
Azt írja, hogy sikeres témaindítás... Aztán mire jönne az első hozzászólás Nincsen megfeleő jogosultságo! Pedig jobboldalt írja, hogy be vagyok jelentkezve! Frissítettem. próbáltam töbször, de nem megy...

Meg ha rámegyek a fórumra, először visszadob a kezdőoldalra, és csak másodszorra tudok belépni...

[Szerkesztve]

(#759) joghurt


joghurt
addikt

Az ''itt szóltam hozzá'' frissítése miért vág vissza az adott topic legelejére?

És a hozzászólás ''OK'' gombja miért kisebb, mint az OFF? Ennyire támogatott a topicok szétOFF-olása? ;]

A tej élet, erő, egészség.

(#760) erdey_a


erdey_a
őstag

Mé nem tudok kedvencek közé pakolászni?

És az itt szóltam hozzá listám sem frissül...

[Szerkesztve]

Vérboci

(#761) Dufresne válasza Racecam (#743) üzenetére


Dufresne
addikt

Mert nem mvetem észre csak most, hogy van a Válasz gomb mellet ez új gomb is :B :R
Szóval akkor ezt a gondomat visszavonom:)
De a 6 hsz megjegyzése lehetne több, mondjuk annyi, mint a régi motornál. Igaz ezeket bele is lehet rakni a kedvencekbe asszem...

(#762) MarKoo válasza Loha (#758) üzenetére


MarKoo
őstag

Halkan megjegyzem, hogy nekem ezt írja ki:

Warning: pg_fetch_row(): Unable to jump to row 0 on PostgreSQL result index 12 in /srv/www/prohardver.hu/rios4/php/r_0_common.php on line 234

Warning: pg_exec(): Query failed: ERROR: syntax error at or near '';'' at character 443 in /srv/www/prohardver.hu/rios4/php/r_0_common.php on line 179
[RI/OS R4 HIBA] Nem tudtam adatbázisba tenni a hozzászólást!
Vissza...

:U

(#763) domedee válasza joghurt (#755) üzenetére


domedee
senior tag

most nem értelek, én nem több reklámot kértem... ha megnézed az előző hsz-emet, arra hívtem fel a figyelmet. Az meg, hogy a régi logó legyen, szerintem nagyon nem befolyásolná a szabad helyet. kb olyan 1 cm-el kevesebb hely lenne, de 1152*-felbontástól szerintem nem vészes.

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#764) Szőrös 


Szőrös 
veterán

hehe elsőre majdnem én is az off-ra böktem aztán láttam, hogy hoppá az nem az oké. kicsit még variálni kellene ezen.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#765) orbano


orbano
félisten

Hi Parci!

Grat a munkához! Az észrevételeim, építő jellegel:

- nem raktam volna át a topik-tagoló-választó-legördülő menüt jobb oldalról bal oldalra. Szerintem felesleges és sokakat idegesít ez a helycsere (vagy csak engem? :) )

- a kedvencek kis ikonjaihoz hiányoznak a magyarázatok, csak egy kedves (d) és (m) felirat virít a tooltip-ben...

- szerintem még mindig hiányzik, hogy legalább a kedvencek között megjelölődjenek az utolsó hozzászólásunk óta frissült topikok (szinte az összes fórummotor támogatja ezt, ez miért nem :F )

Amúgy fainul néz ki meg minden :R

A vér nem válik VAZZE!™

(#766) Loha válasza MarKoo (#762) üzenetére


Loha
veterán

Nekem meg ezt:
[link]


[Szerkesztve]

(#767) nofene


nofene
aktív tag

Hűűű és csak most veszem észre! Grat Parci szép munka és nekem eddig naon teccik :) .

:C :R

(#768) anulu


anulu
félisten

heuréka, tévedtem! :D

miután mindent kitöröltem, és újra megjelent minden, amit nem engedett törölni, fel kellett egyet vennem kedvencek közé, és jó! csak az az egy van benne, amit felvettem, és az jól! :)

furcsa lesz hozzászokni ehhez. de legalább a cookie-k törlésével nem fogok mindent bukni! :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#769) Jarod1 válasza Parci (#1) üzenetére


Jarod1
addikt

Szia Parci!
KIcsit meglepődtem hogy a linkem indítása után nem az adott lap jött be hanem valami főoldal, először azittem valami más honlap, :F :Y de nem
Szerintem jó lett. látok itt még néhány új funkciót és ráugrok de hirtelen :DD Ahogy a Japán barátunk mondaná: Nékem teccik :R :C

(#770) pilóta


pilóta
nagyúr

Jó lett, gratula!

Aki él és nem boldog, az téved!

(#771) Loha válasza orbano (#765) üzenetére


Loha
veterán

nem raktam volna át a topik-tagoló-választó-legördülő menüt jobb oldalról bal oldalra. Szerintem felesleges és sokakat idegesít ez a helycsere (vagy csak engem?

engem is zavar... :U
Meg szeritnem a kis csilacska amikvel lapozni lehet az is nagyon kicsi, főleg így hogy jobb oldalt van az egész...

(#772) Certee


Certee
senior tag

Szeretnék én is gratulálni az új PH!-hoz. Nagyon tetszik és jók az új fukciók. Főleg a kedvencek rész. Annyi észrevételem lenne még, hogy az extra adatokhoz nem lehetne belevenni az MSN elérhetőséget is. Szerintem eléggé elterjedt dolog az is.
Mégegyszer gratula és köszönjük! :C :R

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#773) Loha válasza Loha (#766) üzenetére


Loha
veterán

Csak azért sem tudok új témát nyitni...
Még a RI/OS R3-al sem megy... Pedig most már mindent megpróbáltam...

(#774) westlake


westlake
félisten

nem ertem, hogy az egyszerubb kerdeseket miert nem lehet itt a neppel megszavaztatni :F
eleve nem kellene aokat az otleteket olvasgatni, hogy mit kellene visszaalakitani az erdeti allapotra..

[Szerkesztve]

Play nice!

(#775) Steven


Steven
addikt

Szia ha utolag lehetséges tűzetek már be az adatok hoz egy kis mezőt az msn címeknek:)



Előre is köszi



Jó lett amugy az PH! További jó munkát!!!!

:R :R :R

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#776) bobsurf


bobsurf
senior tag

THX minden közreműködőnek:R :R :R
Az itt szóltam hozzá listában csak max 6bejegyzés lehet?

Privi, kedvencek rulz!!!

(#777) westlake válasza bobsurf (#776) üzenetére


westlake
félisten

lehet tobb is, csak el kell mennunk a ph! szekhaz ele tuntetni :D

Play nice!

(#778) orbano


orbano
félisten

Hozzá akartam szólni az nVidiás hírhez, erre ezt kaptam:

Fatal error: Call to undefined function: selects_info_fidfromsid() in /srv/www/prohardver.hu/ri_threads.php on line 44

Valamit elírhatott Parci kolléga ;)

A vér nem válik VAZZE!™

(#779) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Csak én nem láttam, vagy a híres topikokban valóban nincs hivatkozás az eredeti cikkhez/hírhez?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#780) domedee


domedee
senior tag

Amikor erre a cikkre próbáltam írni a fórumban:

GPU-foglalattal áll elő az NVIDIA? [link], ezt kaptam:
Fatal error: Call to undefined function: selects_info_fidfromsid() in /srv/www/prohardver.hu/ri_threads.php on line 44

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#781) ToBeY


ToBeY
nagyúr

PÜ-hez milyen jogosúltság kell,illetve hogyan tudom törölni a PÜ-ket?

(#782) BlackWoOd


BlackWoOd
aktív tag

Nem tudom, volt-e már (nem találtam ilyen utalást):
''Fatal error: Call to undefined function: selects_info_fidfromsid() in /srv/www/prohardver.hu/ri_threads.php on line 44''

Ez akkor jön be, ha a hír elolvasása után meg szeretném lesni a hozzászólásokat.
Konkrétan a ''GPU-foglalattal áll elő az NVIDIA?'' hírnél fordult elő. [link]

mod.: Aha, már látom, hogy lassú voltam... :DDD

[Szerkesztve]

< ..kevés az ember, sok az emberszerű lény... >

(#783) atuci


atuci
senior tag

Fatal error: Call to undefined function: selects_info_fidfromsid() in /srv/www/prohardver.hu/ri_threads.php on line 44
ezt irta ki, mikor hozzaszolast akartam beirni az nvidia GPU-s hirhez

en is lassu voltam :)

[Szerkesztve]

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#784) anulu válasza Dilikutya (#779) üzenetére


anulu
félisten

ott van az, csak nagyon fent, a legfelső hsz felett, és apró betűvel.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#785) anulu válasza Steven (#775) üzenetére


anulu
félisten

MSN-t én is támogatom :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#786) anulu


anulu
félisten

valaki legyen oly bűbáj, és küldjön nekem privát üzit, h megnézzem, hogy is műxik!

thx! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#787) bobsurf válasza westlake (#777) üzenetére


bobsurf
senior tag

A formázó és arcocska beszúró funkció is király!
De az uccsó hozzászólt topic lista tényleg lehetne legalább 2x ekkora. Vagy van ennek valamilyen HW limitje? (kicsi a szerver vinyó, vagy valami)

(#788) anulu válasza Loha (#771) üzenetére


anulu
félisten

kb 3év alatt, mióta itt vagyok, eléggé megszoktam, így engem is zavar. a kis << és >> nyilak nem érintenek, mert legödítek :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#789) bobsurf


bobsurf
senior tag

Kűdtem privit. Lécci válaszólj:))
Amúgy Privi után miért ugrik a topic első oldalára? Ez nem túl jó...

(#790) tocsa


tocsa
senior tag

:R

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#791) anulu válasza bobsurf (#787) üzenetére


anulu
félisten

nem hiszem, h HW limites lenne, tekintve, h a saját gépeden, cookie-ként tárolja :U a 6db szerintem is marha kevés. :( szerintem 10-12 jó lenne. ;)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#792) Lala6 válasza anulu (#785) üzenetére


Lala6
őstag

Én is (már pár éve támogatnám :)) )
Parci: Meg kicsit kuszák az elérhatőségek az adatoknál. A régi tagolt és átlátható volt.

(#793) anulu válasza bobsurf (#789) üzenetére


anulu
félisten

köszi, megjött, csak nem tudok válaszolni, mert ''Nincs meg a megfelelő jogosultságod'' :O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#794) Racecam válasza anulu (#791) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Már nem.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#795) anulu


anulu
félisten

valamint még1 dolog. nekem 2 mailcím van reggelve. R3 elküldte mindkettőre, ha visszajelzést kértem topicba történt hsz-ről. R4 is megteszi ezt?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#796) anulu válasza Racecam (#794) üzenetére


anulu
félisten

akkor a vinyómon levő cookie file-t miért frissíti? :F

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#797) Racecam válasza anulu (#796) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Lusta voltál megkeresni, vagy visszaolvasni, mi? ;] [link]

u.i.: Legalább kipróbáltam a keresőt is. ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#798) Integra válasza Loha (#771) üzenetére


Integra
titán

ezt az egészet egy az egyben vissza kellene csinálni
ez a mostani egy tiszta horror, logikátlan és absz nem júzer frendli
ha ez visszacsinálódna, sokat jelentene

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#799) Bazsiii


Bazsiii
tag

Kedves Parci,
grtulálok az új arculathoz, igazán letisztult, bár még nem találok semmit sem. :)
Bazsiii

How much wood would a wood chuck chuck, if a wood chuck could chuck wood?

(#800) Dale válasza Parci (#1) üzenetére


Dale
aktív tag

Parci, nem tudom volt-e már (és úgyse tudod majd kihámozni a zajból...) de a főoldalt amikor úgy hozom le hogy http://www.prohardver.hu (a www a lényeg) akkor a hírek linkjei ezt veszik alapul, tehát www.prohardver.hu/c.php?attributumok, viszont ez újra lehozza a főoldalt mint http://prohardver.hu (www nélkül) ahonnan már jók a linkek is. Mindketten tudjuk miért történik ez, nem is megyek bele a magyarázatba, de azért próbálj majd segíteni rajta ha lesz időd!

https://enginedesigns.net

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.