Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Returners

Hozzászólások

(#1) kicsako


kicsako
őstag

Google Play link

Apple store link

Trailer / Gameplay

Mivel nem volt topikja, így gondoltam nyitok egyet.

Kb. 1 hete jelent meg a játék, elérhető Android-on és IOS-on is. Egy stratégiai gyűjtögetős játék. A hősök mind megszerezhetőek játékbeli pénzért, csak egyes célokat kell teljesíteni értük(nyerj 10 liga meccset stb.). A hangsúly itt a tárgyakon van. Minden hősnek van felszerelése: fegyver, sisak, vért, cipő és kiegészítő. Ezekből vannak: Normal, Rare, Loyalty és Legendary besorolásúak. Még sok mindent írhatnék a játékról, inkább kérdezzetek ha valami nem tiszta. Néhány kép alább a játékról.

Loyalty rendszer

Hős itemek / skillek stb.

Csapat

Főképernyő

[ Szerkesztve ]

(#2) Kasya


Kasya
nagyúr

Eddig nem nagyon volt kihivas a jatekban, de azert elkezdtem. Ha gondolod, vegyel fel friend-nek. En nem tudlak teged, mert tele vagy.

IGN> Kasya

[ Szerkesztve ]

(#3) kicsako válasza Kasya (#2) üzenetére


kicsako
őstag

Felvettelek!
Ha bármi kérdésed van fordulj hozzám nyugodtan :)

(#4) Kasya válasza kicsako (#3) üzenetére


Kasya
nagyúr

:R
Guild-ra van esetleg tanacsod? Nagyobbat keressek, vagy mindegy?

[ Szerkesztve ]

(#5) kicsako válasza Kasya (#4) üzenetére


kicsako
őstag

Egyelőre mindegy, mert még csak az attendance bónuszok vannak. Egyedül az a lényeg, hogy 40+ aktív tag legyen. Majd ha bevezetik a Guild battle-t akkor fog számítani igazán hol vagy.

Egyébként: Option - Enter Coupon - "Returners". Ad 1000 kék kavicsot.

Érdemes kivenni az erősebb hősöket gemből, és őket fejleszteni az elejétől kezdve. Akiket ajánlok: Rasputina, Taejo, Alexander.

Az én csapatom jelenleg így néz ki:

Arénában top100ban szoktam lenni, most az event miatt felkúsztam top50-be. League-ban pedig most fogok feljutni Diamondba(jelenlegi legjobb rank)

[ Szerkesztve ]

(#6) kicsako


kicsako
őstag

Arénában top50-ként volt egy ilyen első köröm:

https://youtu.be/kyUOJ6Egmw0

Rasputina kb. 1v3ba lehozta nekem :C

(#7) Amur válasza kicsako (#5) üzenetére


Amur
addikt

Szia!
Mindenképpen azokat a hősöket érdemes megvenni amiket írtál?
Jelenlegi csapatom(2 nap játék után)
Hercules 1399
William Tell 1747
Theseus 1402
Yuki Onna 1119
Rasputina 1368

Yukit ki fogom szórni , csak az egyik quest az volt hogy vegyem meg, és volt egy gyengébb kari akinek a helyére be is raktam.
Kérdés hogy a helyére még egy ijászt rakjak, vagy egy tankot?
Felállásnak van jelentősége? (az evidens hogy a távolságiakat rakom hátra, de maga a formáció mennyit számít?)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#8) kicsako válasza Amur (#7) üzenetére


kicsako
őstag

Szia.
Karaktereket sajat tapasztalat alapjan irtam, igy en mindenkepp oket venném ha ujrakezdenem.
Taejo es Alexander jelenleg a legjobbak. Rasputina pedig csak kedvencemme valt mert sikerult olyan geart szereznem hozza ami +1500matk-t ad :Y

Felallasnak az a lenyege, hogy az elso sor kap +defet, a hatso sor pedig +attackot. Ha belepsz a csapat menujebe, akkor jobb felul tudsz pontokat elosztani ehhez. Szintenkent 1 pont jar.

Jelenlegi metaban 1 tankot hasznalnak, 1-2kozelharcit es a maradek tavolsagi.

Viszont en kozben abbahagytam a jatekot mert tul sok munkam van mostanaban, de szivesen segitek ha van meg kerdesed. Maga a jatek nagyon tetszik de nem fer bele az idombe :O

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Returners
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.