Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem túlzás kicsit ez a cím? :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) zoli03


zoli03
őstag

Jó drága lesz. 10 dollárért reklámokat nézegessek, ha 4k-t akarok, akkor meg fizessek 20 dollárt. Ez már ilyen vicc kategória nálam, átnevezik, letörölnek csomó dolgot, átnevezik megint, drágább lesz.

[ Szerkesztve ]

(#3) DrDoktor válasza .LnB (#1) üzenetére


DrDoktor
tag

Kegyetlen túlzás....
Hányszor kinyírták már a Netflixet. :D :D

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#4) infectedmann


infectedmann
őstag

Nem látom a rettegés okát :F
Szerintem pl. egy új Star Wars sorozat (minőségtől függetlenül) sokkal több embert vonz be, mint a felsorolt tartalmak :(
Meg hát annyi nagyravágyó tervet láttunk, aztán hatalmas pofára esés lett a vége :U

(#5) Gave


Gave
addikt

Nem a mennyiséggel van a gond, minden platform rogyásig van az értékelhetetlen minőségű tartalommal. Ha össze kapálok valami középszerű scifi/fantasy elemekkel dúsított vackot, beautify filter meg 1-2 jobb videó effekt aztán teljesen el vannak ájulva a népek. :D

Persze egy idő után ha ilyen alacsony elvárásokra kódolják a népet akkor mehet majd a sok>kevés elven is.

(#6) .LnB válasza DrDoktor (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Arról nem is beszélve, hogy a Warner annyiszor bebizonyította már, hogy egyetlen dologhoz értenek csak. A jól működő dolgok tönkretételéhez. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) Yodafon válasza zoli03 (#2) üzenetére


Yodafon
senior tag

kivancsi leszek mi lesz azokkal (velem) akik HBO Go-rol jottek at es nekik ugye az volt az igeret h soha nem lesz mar dragabb az elofizetesuk abban a csomagban. Akkor most ok is beszopjak?

I'm gangsta!

(#8) Gave válasza .LnB (#6) üzenetére


Gave
addikt

Szvsz, ebben még egyelőre a Netflix vezet.

(#9) .LnB válasza Yodafon (#7) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Valószínűleg megkapjuk a reklámosat. Ugyanennyiért. :(((
És akkor el is búcsúzok ettől a MAX-től is.

Gave Ha csak a streaminget néznénk, akkor lehet. De nem szabad lebecsülni a Warner-t. Ők a mozihoz is "értenek". ;] Cristopher Nolan like-olja ezt. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) nozs23 válasza Yodafon (#7) üzenetére


nozs23
addikt

Felreertelmezted. Nem az volt igerve, hogy az ar soha nem fog valtozni, hanem az, hogy a kedvezmenyed allando allando marad. De jobb ezt az utobbit sem teljesen elhinni.

(#11) Hi!King válasza nozs23 (#10) üzenetére


Hi!King
őstag

De akkor is kérdéses, hogy a kedvezmény egyáltalán fennmarad-e, illetve ha reklámosba visznek át, akkor mi van nem reklámosba váltáskor.

(#12) asdf_ válasza Yodafon (#7) üzenetére


asdf_
veterán

Nem az volt az ígéret. A kedvezményt kaptad örökre, nem az árat.

(Legközelebb lelapozok a végéig)

[ Szerkesztve ]

(#13) nozs23 válasza Hi!King (#11) üzenetére


nozs23
addikt

Nem tudom, nem olvastam el az ASZF-et. Csinalnak, amit csinalnak, jobb a rosszabbal számolni.

(#14) Arolotifar válasza nozs23 (#10) üzenetére


Arolotifar
őstag

Meg ugye egy valami állandó és az a változás :DDD

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#15) #72042496


#72042496
törölt tag

"Most viszont bejelentette, hogy május 23-án elindul a régóta várt új streamingszolgáltatása, a Max."

Aludni se bírtam, annyira vártam már.

(#16) GreatL


GreatL
őstag

Max... mintha valami hülye rajzfilmcsatorna neve lenne.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#17) alratar


alratar
addikt

És vajon a regio lockot s leszedik?
Ha jól tudom Angliában a dr. who-t is lehet nézni .- gondolom sok mással egyetemben. És azt én is szívesen nézném.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#18) alratar válasza GreatL (#16) üzenetére


alratar
addikt

:DDD

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#19) nozs23 válasza alratar (#17) üzenetére


nozs23
addikt

:F Angliaban nincs HBO Max. Sky-on keresztul tudsz valamilyen formaban HBO contenthez jutni.
Amirol beszelsz pedig nem HBO specifikus, kulonbozo orszagokban kulonbozo helyeken lehetnek a jogok.

(#20) k-adi


k-adi
nagyúr

én nem értem miért kell az HBO nevet kivenni, az nagy húzónév, sokan ismerik.. ez a Max meg... mintha carton network lenne vagy nem tudom :D

(#21) Hi!King válasza k-adi (#20) üzenetére


Hi!King
őstag

Minimaxra gondolsz. Mármint nem az algoritmusra, hanem a rajzfilmcsatornára :-)

(#22) nozs23 válasza k-adi (#20) üzenetére


nozs23
addikt

Pont ezért.
Szerintük az átlagnézőt riasztja a presztízs tv-vel asszociált HBO, mert igazából 0-24 trash reality-t akarnak nézni, ezért azzal árasztják el a platformot.

(#23) Hi!King


Hi!King
őstag

Az HBO nem luis vutton táska, vagy 50 éves whiskey, hogy elriassza az kommersz tartalomra vágyó nézőket, a mozifilmek is ugyanúgy kommersz tartalomnak számítanak, mint a trash reality, itthon a 90-es években is már mindenki az HBO-t akarta nézni, sokan lopták is. Szóval szerintem ez a fajta márkanév váltás nem fog beválni.

Meg btw nekem például nem áll rá a szám a Go->Max váltás óta az, hogy HBO Max, Go meg tudom hogy már nincs, ezért simán HBO-t mondok, és a környezetemben ugyanezt látom, persze ebben annak is szerepe van, hogy a legtöbben már nem néznek hagyományosan TV-t, így az HBO ezt jelenti számukra, nem a TV csatornát.

(#24) Baltazár123


Baltazár123
senior tag

Egészen egyszerűen túl sok streaming szolgáltatás van. Most azt csinálom, hogy van a fő netflix és mellette néha 3-4 havonta 1 hónapra bekapcsolom vagy az HBO-t vagy a Disney+-t. Az amazon prime megy még, de az olcsónak számít ezek mellett, meg majd megpróbálom a lengyel trükköt, azzal évi 5e-ben megállna. Ennyi. Esetleg annyit változtatok majd, hogy ne a Netflix legyen a fő streaming, de jelenleg arra jön folyamatosan olyan tartalom, amit nézünk is. Ha valaki minden streamingre előfizetne, akkor mennyi lenne havonta? Közelítene a 20e-hez szerintem, az meg elég durva összeg.
Ja és ezen felül van TV előfizetés is, igaz az netes tv, direct one, de az is 2e meg még valamennyi pénz havonta. Ezekhez még net előfizetés, telefon előfizetés, arra net, meg game pass, playstation plus, a gyerekeim tanulásához a wordwall stb stb felsorolni se könnyű mindet, aztán csak néz az ember, hogy mennyi pénz elvisznek tőle havonta ezek az előfizetések.

Tudom van okos megoldás, de állandóan letöltögetni, feliratot ráheggeszteni, ide másolni, oda másolni, hogy mindenhol elérjem, meg van egy olyan dolog is benne, hogy talán már kinőttünk abból az igénytelen időszakból, amikor a tartalomlopás menő dolognak számított. Most már inkább kellemetlen ilyesmivel dicsekedni és ez így van jól, szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#25) #52931072 válasza Hi!King (#23) üzenetére


#52931072
törölt tag

Az egész cirkusz az áremelésről szól, mert ugye rosszul hangzik a “jövő hónaptól négyszeres áron kapod ugyanazt a szart”. Ennyi a történet.

(#26) totron válasza .LnB (#1) üzenetére


totron
addikt

Minden cím eleve zárójelbe teszi magát és beszorozza nullával amiért feltételes mód van benne. Szóval nem, nem túlzás, csak bulvári. Mi meg hozzászólunk. Behh.

(#5) Gave, a HBO MAX-ra érted? A nonmainstream tartalmai között rendesen vannak jók. Ezekről sem - az egyébként elégedetlenkedő - előfizetői, sem az amatőr filmkritikusok, sem a jelen cikk sem egy árva szót nem szólnak, nem írnak. Le kellene kattanni a populárbazárról, ha már úgy is annyira fáj (jogosan). Netflixre igaz a kijelentésed. A többit meg nem tudom, de vannak sejtéseim.

(#6) .LnB, egyetlen dologhoz értenek csak. A jól működő dolgok tönkretételéhez.
Például?

(#10) nozs23, hogy volt ennek a konkrét szövegezettsége?
(#23) Hi!King, hasonlóan, lopás erre is volt. Vége egy nem rövid korszaknak akkor.
Illetve a nem blockbuster produkcióik azok nem kommerszek már, kérdés, hogy mennyi marad ezekből a jövőben, amikért érdemes volt előfizetni eddig a Maxra. Minden más fővonulati szar elérhető volt ingyenes forrásból is, tehát mondhatni nem Max-specifikusak, meg nem is épp ínyencfalatok. Kizárólagos és igényes tartalmakat kínáljanak, akkor meggondolandó az emelt áron való maradás is akár.

(#24) Baltazár123, ne a Netflix legyen a fő streaming, de jelenleg arra jön folyamatosan olyan tartalom, amit nézünk is.
Tyúk vagy tojás. Ha áttrenírozzátok magatokat máshova az ott jövőket fogjátok nézni, azok által lesztek beszippantva. Nem mindegy a marketing, mert a beszippantottság már köt utána. A torrent szar már, de kíváncsi leszek jön-e újabb aranykor miután a streaming lufi lesz szíves kipukkadni magát. Az elegancia ott kezdődik, hogy nem a trash kínálódik és nem a trash igénylődik.

a szórakoztatóiparban dolgozók sokat keresnek, de a részvényesek nem igazán, hosszú idő alatt sem.
A néző meg nyugodtan eshet 2 pad közé, részletkérdés.

ráadásul ugyanazért az összegért többször annyi tartalmat kapnak.
Kíváncsi leszek a Közép-Kelet Európai árleképezésre. Hogy megpróbálják-e bevetni a többért kapsz többet dumáját. Meg hogyan lépcsőződik/szegmentálódik a csomagrendszer. Az emelkedés mértéke sem mindegy. Errefelé nem csak az ár/érték arány kerül latba, hanem az effektív kifizetendő összeg, mint olyan.

a Wall Street megítélése 180 fokos fordulatot vett a piacon / ami elsöprő változásokhoz vezetett Hollywoodban és a streamingiparban.
Erről milyen hírek voltak?

Miért tűnik el az HBO?
Semmilyen formában nem él tovább a brand? Az HBO saját gyártású tartalmai elején mi lesz az intró?

[ Szerkesztve ]

(#27) Thusor


Thusor
őstag

Arra nem találtam semmi információt, hogy ez hogyan érinti a Vodafone kábeltv előfizetőket. Ugye ott benne van a havidíjban az HBO MAX előfizetés. Ebben az esetben mondjuk megkapjuk a legkisebb MAX csomagot vagy ennyi volt és innentől csak külön előfizetésért lesz MAX?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#28) Hi!King válasza totron (#26) üzenetére


Hi!King
őstag

A Netflixnek is vannak jó nonmainstream tartalmai, csak összesen sokkal több a tartalom, ezért nehezebb rátalálni, HBO-n úgy 80% trash, Netflixen 95%, de az utóbbi maradék 5%-a hasonló mennyiség, mint HBO-nál a 20%.

Viszont az HBO abbahagyta a kelet-európai tartalomgyártást, ahol szinte csak ők képviseltek minőséget, amiért nagyon nagy kár, illetve meglévő saját gyártmányú tartalmat is leszedtek, ami nagyon rossz irány.

Én arra gondoltam a kommersz tartalmakkal kapcsolatban, hogy az HBO mint kábeltv csatorna mindig is széles körben népszerű volt, szóval nem találom azt a magyarázatot logikusnak, hogy az HBO mint prémium elnevezés lenne a közdutatban, mármint hogy olyan értelemben, ami nem érdekelné a tömegeket, mert valójában egy széles körben befutott márkanévről van szó.

(#29) doooo


doooo
veterán

Nemrég fizettem elő életem első streaming-szolgáltatására... nyilván eléggé gyerekcipőben jár ezekhez képest (legalábbis a tartalom mennyiségében, pláne a régióban (bár bővül folyamatosan); minőségben már más a helyzet), de havi 1000 forintot minden probléma nélkül, maximálisan megér. SkyShowtime.
Ott is több korábbi szolgáltató egyesült, Universal, Paramount, Sky, stb. Csak így van esélyük bármiféle konkurenciát állítani.

(#30) totron válasza Hi!King (#28) üzenetére


totron
addikt

Bólogatok az arányos-%-os levezetésedre, ugyanígy látom.

HBO esetén nem csak a kimondott saját gyártásra gondoltam, az is egy irány és tényleg visszavettek belőle, hanem amit most fejtettél ki %-osan, na ezekért megérte eddig előfizetni és erre a részre leszek legkíváncsibb, hogy mi marad belőle, meg persze hogy mennyiért. Legjobb lenne egy külön erre irányuló csomag nemsokér', de nyilván nem így működik a dolog, hanem termékkapcsolásban.

azt a magyarázatot logikusnak, hogy az HBO mint prémium elnevezés lenne a közdutatban
Ez a prémiumságról szóló duma csak duma, mély tartalmat vagy logikát ne keress benne (bár az én agyam is küzd). Üzleti logika nyilván húzódik mögötte, de az értelmileg nem kötelezően párhuzamosítható azzal a jelentéstartalommal amit a híranyagban eléd tesznek, az csak cseng valahogy, annyi is a dolga, nem több. A torkokon még épp lecsúszó féligazságok mezeje ez.

mindig is széles körben népszerű volt
Gyerekkoromban is azt láttam, hogy az HBO az elit, egyébként ott volt mindenkinek a kábeltévés szint, amit ma ugyan már szépíthetnek nosztalgikus szűrők a lélekben, de alapvetően sem az akkorit, sem a mait nem kell bemutatni szerintem senkinek. Na ettől a szinttől különült el markánsan az HBO-i tartalom és ez még ma is így van.
Lehet, hogy jobb is az elhagyás, valószínűleg lesznek tartalmak, amikkel tényleg nem akarnánk azonosítani ezt a 3 ikonikus betűt. Nem is a név fontos, hanem hogy maradjon valami igazság a platformon, ne kelljen már naphosszat hígítózni ahhoz, hogy élvezhető legyen a tartalom (7 éves szint).

(#31) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Én meguntam a variálást, komolytalan....

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#32) totron válasza Baltazár123 (#24) üzenetére


totron
addikt

meg van egy olyan dolog is benne, hogy talán már kinőttünk abból az igénytelen időszakból, amikor a tartalomlopás menő dolognak számított. Most már inkább kellemetlen ilyesmivel dicsekedni és ez így van jól, szerintem.
Ez tényleg így van jól, csakhogy a szolgáltatók meg eleve ott ragadják meg az előfizetőt, hogy légy "igényes", fizess. Ugyanott vagyunk. Összemossák a fogalmakat amely massza aztán hat is a fejekben, vagyis a többség egyáltalán nem azért a pár igényes, eldugott tartalomért fizet elő, pont ellenkezőleg. Ha ez az effekt nem lenne a történetben 100%-ig tudnám osztani a gondolatod. De van, sőt, nélküle nem is lenne az egész műfaj sem. Olyan legyen, ahol a fázishelyes morál gyakorlása nem fáj semmibe, nem jelent kiadást. Ez nem az a világ.

Szóval ne lopjunk nyilván, de az igényesség fogalmát ilyen tekintetben szükségtelen bármelyik oldalon is behozni szerintem. Ha van kiforrott ízlés, tudod mit akarsz, az kerül valamibe az is egy más történet (kevésbé kínoz a bőség zavara, nem érzed, hogy kell neked a jól megmarketingelt minden is).

(#33) UnA válasza totron (#32) üzenetére


UnA
Korrektor

Pedig egyszerű: ha fizetned kell valamiért, az már egy bizonyos szintű igényesség ebbe a témakörben :D

(#34) kenand


kenand
veterán

Szerencse, hogy van több stream szolgáltató, aztán az ember lemondja azt ami már drága, vagy nem olyan, mint amit várt...
Mindenképp segített a "kifehéredésben" a sok stream szolgáltató magyar nyelvű/feliratú tartalommal. Én nagy ritkán töltök már le..
De feliratra már van on-the fly CHAT-GPT alapú felirat generátor is :)
(ahogy angol könyveket is élvezhetően lehet lefordítani DEEPL segítségével)

(#35) Boond válasza Baltazár123 (#24) üzenetére


Boond
addikt

Ilyen helyeken rengeteg minden elérhető ami kereskedelmi forgalomban nem elérhető, vagy sosem volt.

Streamingben eddig a skyshowtime ami legjobban tetszik és találok is rajta olyant ami érdekel.

Hiába a hbo meg egyebek, ha nincsenek fent a tartalmak, csak újabb dolgok pl retro nincs, vagy régi klasszikusok törlésre kerülnek, fel sem kerülnek vmilyen divatos hóbort miatt (lásd Disney). Ezeket alternatív forrásban továbbra is akár el lehet érni. Már amit össze lehetett gereblyézni.

[ Szerkesztve ]

(#36) Rage47 válasza zoli03 (#2) üzenetére


Rage47
veterán

Szerintem nem kell ezekre mindig előfizetni. Akkor fizesd, ha épp van valami ami tetszik. 1 mozijegy áráért kapsz 1 hónap tartalmat.

(#37) nozs23 válasza Rage47 (#36) üzenetére


nozs23
addikt

Igy van. Kabellel es tarsaival ellentetben ez meg mindig egy rugalmas modell.

(#38) totron válasza nozs23 (#37) üzenetére


totron
addikt

Rugalmasan is használható, de ott vannak azért a megtartós akciók: légy nálunk örökre is és folyamatosan, úgy lesz neked az olcsóbb.

(#39) Baltazár123 válasza totron (#38) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Az HBO-val jártam így, egyszer nem volt elég pénz a revoluton és ha nem tudja levenni a megadott időpillanatban, akkor abban a pillanatban vége az örökre szóló kedvezménynek :) Bánja a kánya és egyébként ami kedvezmény pont annyi, mintha egész évre előre fizetne valaki, szóval annyira nem is kell tőle hasra esni. Illetve kontra produktív is az ő szempontjukból, mert azóta 3-4 havonta fizetek elő 1 hónapra, de volt már, hogy fél évet is várt az HBO a sorára, mert a disney-n jött olyan sorozat, ami érdekelt és akkor arra fizettem elő 1 hónapra. Előtte meg nem akartam az örökös kedvezményt elveszteni, bár sikerült elveszteni még így is.

(#40) nozs23 válasza totron (#26) üzenetére


nozs23
addikt

hogy volt ennek a konkrét szövegezettsége?
Amikor az HBO Maxra költözöl, automatikusan 33% kedvezményt kapsz az új, 2390 Ft/hónap havi díjból — akár örökre!*

Ez azt jelenti, hogy havonta mindössze 1590 Ft/hónap lesz az előfizetés összege!

*A 33%-os kedvezmény a havi előfizetés felmondásáig érvényes. A kedvezményt a március 8. utáni első számlázási időszakban érvényesítjük, és kizárólag a havi díjra vonatkozik. A havi díj összege idővel változhat.

(#41) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Annyira tököm kíván már ezzel a sok streaming szolgáltatóval. Én általában rotálni próbálom őket és alapvetően nem az árazással van gondom, hanem az, hogy szanaszét van darabolva a piac. Miért lehet a zenéknél megcsinálni, hogy habár több szolgáltató van, nagyjából mindenhol elérünk mindent (a népszerűbb tartalmakat mindenképp), és hallgatottság alapján fizetik a kiadóknak jattot. Itt meg már 5 app van fent a tabomon/tvmen, azt sem tudom, mi hol van...

Jobban örülnék, ha lenne egy közös platform, akár jóval drágábban is, de ott fent lenne minden, aztán nézettség függvényében psztanák a kavicsot...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#42) Noukoum


Noukoum
veterán

Hol vannak azok az emberek akik temették a netflixet az hbo max bejelentésekor?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#43) nozs23 válasza Rigormortiis (#41) üzenetére


nozs23
addikt

Bar nem a legjobb megoldas, de a Justwatch appot tudom ajánlani. Ki lehet választani Magyarországot majd megadni az összes elofizetesedet és az alapján fogja mutatni a címeket. Tehát nem lesznek olyan tartalmak, amik csak más országokban elérhetők, hanem kimondottan a hazai kínálat. IMDB pontszámot is mutat, a legtöbb feature ingyenes és nem idegesitoen reklámos. Persze mikor indítasz valamit akkor atdob az adott appba.
Jobb, mint az Apple TV app, aminek van hasonlo funkciója.

(#44) Rage47 válasza Rigormortiis (#41) üzenetére


Rage47
veterán

Apple TV app tud több szolgáltatót egyben kezelni

(#45) kenand válasza Rage47 (#44) üzenetére


kenand
veterán

Plexbe is össze lehet fogni a stremaing szolgáltatókat + a saját filmeidet is megoszthatod a családdal (másik lakással), pl fiam látja BP-en az otthoni családi szerver filmjeit

(#46) Rage47 válasza kenand (#45) üzenetére


Rage47
veterán

Plexhez kell egy NAS vagy állandóan futó PC.

(#47) kenand válasza Rage47 (#46) üzenetére


kenand
veterán

Bocs, tényleg, de mivel nálam mindenhol alap egy home made -AMD Thin clientből/Intel NUC-ból moddolt - NAS/NVR/HomeAssistant/Plex szerver nem gondolkodtam másban.

(#48) pepe792


pepe792
tag

Retteghet :C :C :C meséljetek, épeszű lemondta már rég az hbo maxot. Rádásul az új sokkal drágább lesz, mint a netflix...

(#49) nozs23 válasza pepe792 (#48) üzenetére


nozs23
addikt

Javaslom, hogy olvasd el az arazast, mielott osztanad azt eszt.

(#50) akaido válasza GreatL (#16) üzenetére


akaido
addikt

Mad Max... :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.