Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Régi cuccos - help (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) berle


berle
csendes tag

Szeretném minden hozzálrtőnek a segítségét kérni! A prob a követkető:
régebben összeraktam egy 200MHz-es gépet, nem vot baj vele..
Mikoregy másik PR133 felmondta a szolgálatot, gondoltam kipróbálom a 200as winyójával, talán az volt rossz benne. Jó wincsi format, win setup.
Az első, felkészülő szakaszban, 100%-nál LEFAGY. Van, amikor a telepítő indítása közben kiírja (meg amikor DOSbol formázom) egy dosos kisablakban, hogy: !!!WARNING!!! Disk boot sector is to be modified. Type ''Y'' to accept, any key to abort. Végül is ha Y-t nyomok, tovább megy (a bizonyos 100%-ig) de leírtam,mert ez sem normális szerintem, legalábbis eddig nem találkoztam ilyennel. Ja és RAM-mal sem lehet gond, már próbáltam :((

Na most akkor mi van? :(

Remélem valami jótanyácsot kapok

thx

BERLE

(#2) Casement válasza berle (#1) üzenetére


Casement
tag

Szia Berle!
Emlékeim szerint a BIOS bootszektor védelme lehet ilyen, bár nem valószínű, hogy attól kifagyna. Esetleg próbáld kikapcsolni!
:)

(#3) MaUser válasza berle (#1) üzenetére


MaUser
addikt

Az alaplap biosában lesz egy ''vírus védelmi opció'' az advanced bios features menuben. Azt rakd disabledre és kész.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#4) caleb


caleb
aktív tag

Jól szólsz

:DD :DD :DD

Az élet jó a világ nem!!!

(#5) berle


berle
csendes tag

Kikapcsoltam! Jó lett :)

KÖSZÖNOM :C

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Régi cuccos - help (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.