Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GAbre


GAbre
veterán

És még mindíg nincs kinn róla hivatalos teszt :)
Ajaj,last of us érzésem van :S

Avatar

(#2) oriic válasza GAbre (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bethesda cucc, szóval tippre megjelenés előtti napon küldik ki a kódokat tesztelésre. (Mi még nem kaptunk)

Live-Die-Respawn

(#3) podtibi


podtibi
senior tag

win11 kell az ultra beállításhoz vagy csak én értem nem egészen érthetően?

Ezt inkább rád bízom.

(#4) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ehhez a grafikai szinthez ez a gépigény megint a vicc kategória.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#5) GAbre válasza GodGamer5 (#4) üzenetére


GAbre
veterán

Unreal engine 4.Ahogy észre veszem talán sok gépigényt kér mostanság.
1070 nem olyan vészes.Sztem a 3080 sem maxon.
Az más kérdés,hogy a grafikája nem épp váó(a világába illőt csináltak),de azért sok effekt van benne talán,főleg pörgős harcok során.
Én nem mondom viccnek,de valóban talán túlzásnak érződik kicsit.
De hát ez van.Csak legyen stabil a frame,és normális portal adják ki.

Avatar

(#6) GAbre válasza GAbre (#5) üzenetére


GAbre
veterán

Mellesleg Denovó miatt is kell a magasabb gépigény gondolom :) :C

Avatar

(#7) Sirandrish válasza podtibi (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is azt néztem, és nem értem :F

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) Wesder válasza GAbre (#5) üzenetére


Wesder
félisten

A Redfall UE5.
Arkane játèkok sosem voltak grafikailag csúcson.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) GAbre válasza Wesder (#8) üzenetére


GAbre
veterán

(#10) Wesder válasza GAbre (#9) üzenetére


Wesder
félisten

Ja, akkor így már okè.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11) Daelion válasza GAbre (#9) üzenetére


Daelion
őstag

Jah eleinte én is úgy tudtam, hogy UE 5 de nem rég utánanéztem azt láttam hogy mégsem. :D
Hát mind1 én most telepítem előre gamepassról azt majd holnap megnézem mit alkottak.

(#12) kwzatz válasza Wesder (#8) üzenetére


kwzatz
őstag

Nálam személy szerint a Dishonored 2 az impresszionizmust megidéző vagy a Prey az 50-60-as éveket az űrben életre keltő stílusával látvány szempontjából (is) többet ér az "ultrarealisztikus" egy kaptafára készülő dögunalomnál, de hát kinek mi.
Ez az erősen Fortnite-ot idéző vámpíros baromság viszont már az első trailer óta nem jött be nekem sem.

(#13) heihachi


heihachi
addikt

ugy nyit a jatek, hogy egy 94.4GB-os updatet tolt le, annak ellenere, hogy 3 napja elo van toltve :D kezdek elegge aggodni, mi kovetkezik ezutan

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#14) nanocry


nanocry
tag

A Deathloop (Arkane Lyon) jól volt optimalizálva pedig, a Redfall, hogy elmondhatja-e majd ugyanezt az ma úgyis eldől.. ;] Egy looter/shooter/slasher játékot pont nem tőlük várna az ember, mindegy magára a játékra kivi vagyok, meg a tesztekre. Aztán vagy felkerül a 23-as szégyenfalra vagy nem..

(#15) kwzatz válasza nanocry (#14) üzenetére


kwzatz
őstag

Kint vannak a tesztek és a Steam értékelések. Már felkerült.

(#16) INGJOKE válasza GAbre (#6) üzenetére


INGJOKE
veterán

Felkészül Empress... :DDD

(#17) heihachi válasza nanocry (#14) üzenetére


heihachi
addikt

valami van ezzel a gammel, mert 5600x+3070ti+32GB DLSS Quality, 1440p high = olyan 70-90fps, de erzesre van vagy 30. Pedig nem fogy el a vram, nem fogy el a ram, videokartya 100% proci meg vagy 40%, de hiaba a viszonylag jo fps, erzesre borzalmas

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#18) GAbre válasza oriic (#2) üzenetére


GAbre
veterán

https://www.youtube.com/watch?v=p5ijTmk81pE
Lesz belőle valami?Van aki már kapott bethesdától kulcsot úgy látom.
Jó lenne látni valami friss véleményt,hogy aktiváljam magamnak,vagy ne :)
Mert eddig elég felemás a véleményem.

INGJOKE:
This is a joke?Or joke from "ingből"? :D xd
Még a dead islandot se nyomta fel,nem tudom,hogy kb 2 hét múlva kijön-e?
Star warsra elvileg kevesebb időt ír,de passz.
Igaz 1re többet felnyom.De teljes random,mit tud,vagy akar.
Pl.: Callisto protocol-ból sincs,pedig fél éve jelent meg.
Mondjuk inkább Dead space sajnálom,mert pc-s remake-ért nem érdemes 15-20at kiadni.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#19) INGJOKE válasza GAbre (#18) üzenetére


INGJOKE
veterán

Én most végeztem a Last of us part 1-el... nincs sok időm játszani heti pár óra, de mivel kihagytam 15 évet kb a pc gamingből, így van még mit pótolni. Most a Cyberpunk lesz a következő, vagy folytatom a "harry potteres" játékot. :D
Addig ráér ezekkel foglalkozni.

(#20) GAbre válasza INGJOKE (#19) üzenetére


GAbre
veterán

Így lenne jó később követni gameket,olcsóbb,már a hibák nagy része sincs benne,és tudod is,hogy jó játék vagy nem.

Videó alapján,a gunplay jónak tűnik,videón szépen is fut.Bár heihachi szerint nem teljesen.

Az empress-es témára meg inkább azt mondom,lehet alternative módszert keresni.
Sokan nem veszik meg inkább,letöltés után se.
Pedig,ha csak kevesebbért is,akár később megvennék,sok cím gazdaságilag jobb színben alakulna,és nem hagyják magára fejlesztők/kiadók,vagy lesz belőle folytatás,vagy hasonló játék.És ez nekünk csak jó,ha tetszik game.
Lásd star wars:miután 2 éve megjelenéskor feltörték,azért sokan megvették(én is később).
És kitermelt 1 új tök jó részt.Pedig nagy volt esélye,hogy nem veszik emberek.

Avatar

(#21) Daelion válasza heihachi (#13) üzenetére


Daelion
őstag

Maga az update nem volt nagy, csak átellenőrizte az egész játékot előtte.
Reggel még gyors meg akartam nézni azt elvolt vele egy ideig de a végleges méret alig lett több a tegnapi telepített verzióhoz képest.

#16 INGJOKE

Folyamatos netkapcsolatot igényel elvileg, Gamepass verziót raktam fel ott kérte játékon belül hogy lépjek be a Bethesda accomba.

Majd ma játszok vele valamennyit de ahogy nézem itt a kezdő részén a játéknak a natív 2560x1080 felbontásomon i3 12100F/3060 Ti maxon bírja a 75 FPS-t amire capelve van nálam minden játék viszont a szokásos új zóna stutter/fps drop egy pillanatra azért van. 'tipikus UE 4'

(#22) heihachi válasza Daelion (#21) üzenetére


heihachi
addikt

a vegleges meret nem lett nagyobb (101 giga nalam), de mind a 94 gigat egeszen biztosan mindet letoltotte, ami azert eleg agyrem, de mindegy, ezen egyszer at kellett esni

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#23) Daelion válasza heihachi (#22) üzenetére


Daelion
őstag

Nekem biztos nem töltötte le mert olyan gyors netem nincs is ahogy csinálta. :D 'meg nem is fejezte volna be amíg gépnél voltam reggel annyi idő alatt, kb 15 perc volt csak már nem maradt időm játszani mert kezdenem kellet melózni'

Most játszottam kicsit de ja ilyen random helyeken egy pillanatra fps drop aztán vissza tükörsima FPS-re meg frame time-ra.
Bár azért talán nem olyan vészes mint pár játék ami idén jelent meg.

[ Szerkesztve ]

(#24) heihachi válasza Daelion (#23) üzenetére


heihachi
addikt

nem tudom akkor, nalam 50MB/s-al jott le es kb stimmelt az ido is, pedig hajnal egykor meg behuzott egy frissitest a jatek, szoval tuti naprakesz volt, de mindegy, nem haltam bele :D

nalam sajnos nem egy pillanatra csinalja, hanem pl az elejen a tuzoltosagon az egesz epuletben, a nyilt terepen pl sokkal jobb

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#25) oriic válasza GAbre (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ma kezdek játszani vele, nem kaptunk premier előtt kódot tesztelésre, szóval jövő hétfőre lesz csak teszt. A konzolos verzióval fogok én szenvedni sajnos 30 FPS-sel, de ahogy olvasgatom a PC-s sem a legjobb. Full árat nem biztos, hogy adnék érte én most. :D

Live-Die-Respawn

(#26) GAbre válasza oriic (#25) üzenetére


GAbre
veterán

Oksa.Köszi,azért a napokban esetleg,ha dobsz ide akár 1 jelzést,hogy merre görbül az új,részletezés nélkül(jelesül:teszik vagy nem).Azt azért megköszönjük :R

Avatar

(#27) Sirandrish válasza heihachi (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem tudtam mit csinál reggel, mikor már előtöltöttem :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28) Daelion


Daelion
őstag

Azért ahogy nézem vannak bajok a random akadozgatáson kívül is.
Cutscene alatt megszakadt a kapcsolat játékon belül 'Arknettel' és kidobott a menübe, mert ugye kell az online kapcsolat ha egyedül játszik az ember. :(((

Utána meg egyik NPC akivel beszélnem kellett az állomáson, konkrétan láthatatlan volt de azért beszélni tudtam vele csak alig találtam meg. :DDD '2x is ki meg bekapcsoltam a játékot de nem lett jó'
A következő cutscene után már újra látható lett.

Ja és a map bizonyos részein nagyon váltakozó a teljesítmény, ahol sok növényzet meg az az a piros köd van elég rendesen levágja az fps-t és GPU kihasználtság viszont alig van 60-70% közt. 'ezen a részletesség lejjebb vétele sem sokat segített, elfordítom karaktert a másik irányba hirtelen megint minden jó'

Hát nemtom szerintem én ezt egyenlőre félreteszem, gamepasson elfér amíg javítanak rajta. 'szerencsére ajándék passot használok..'

[ Szerkesztve ]

(#29) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kipróbáltam meló előtt gyorsan én is.
Valamiért az Afterburner nem írja a dolgokat, de érzetre elég szépen megy 2K-n, viszont a játék maga egyelőre nem egy nagy dirrdurr.
Ha nem a VGA mellé kaptam volna, hanem pénzt kellett volna érte adnom, lehet csalódott lennék :D

Persze még az elején vagyok, szóval még bármi lehet :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30) GAbre válasza GAbre (#26) üzenetére


GAbre
veterán

Semmi,láttam értékelések cikked. :R
[link]
Elnézve ezt is,nem túl jól sikerült pc-s átírat.
Részemről így már nem annyira érdekes.Majd kiderül valakinek kell-e. :R

Avatar

(#31) shotika válasza oriic (#25) üzenetére


shotika
őstag

30-as limittel fps játék?? Ó te szent isten...

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#32) nanocry


nanocry
tag

Mehet nyugodtan a szégyenFallra.. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.