Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dunc


dunc
nagyúr



A Red Faction: Guerrilla ugyanis szép körítéssel érkezik PC-re is. Nem elég, hogy a már megjelent Demons of the Badlands DLC alapból benne lesz, a PC-sek kapnak még hat pályát a Wrecking Crew DLC-ből, sőt az eddigi előrendelői extraként számon tartott pályák is az alapjáték szerves részei lesznek. Ezen felül érkezik még két PC exkluzív multis pálya, valamint két titokzatos játékmód is, melyek a "bagman", és "team bagman" névre hallgatnak. Köszönjük szépen. A Red Faction: Guerrillla szeptember 11-én jelenik meg PC-re.

[ Szerkesztve ]

(#2) Eagle16 válasza dunc (#1) üzenetére


Eagle16
addikt

Na már pont nyitni akartam neki én is egy topic-ot :)

Egy kis vélemény:

Jó játék ez, csak van pár kisebb probléma vele.
Először is miért 59Hz-en tekeri a monitoromat? Minden játék 60Hz-en megy, a játék menüben meg nincs választási lehetőség.
Aztán célozni nagyon nehéz, még ha megvan a megfelelő FPS szám, akkor is. Csak rángatom az egeret, a fél tár mellé megy.
Akkor lenne igazán élvezetes ez az egész, ha robbantásoknál nem esne le csúnyán az FPS szám.

A környezet amúgy szépen rombolható, egész jó a fizika, csak néha fordul elő kisebb anomália. (a torony nem dől le, mert a fal egy egészen vékony részen nem bomlott le, és ez a kis vékony rész megtartja az épület egész súlyát... elég hülyén is néz ki)
Megcsináltam eddig pár robbantást, meg egy küldetést, várom már hogy a levegőből is osszam az áldást, na meg a tankot is szeretném elvinni egy körre :D

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#3) dunc


dunc
nagyúr

Szerintem kifejezettem jóra sikerült a játék,majd felnyomom maxra a garfikát és lővök pár képet. Nem vészes a belassulás 1440x900 közepes beállitások, 4850 vga.
A célzás sokkal pontossabb a F gomb lenyomás útán,és jóval kevesebb lőszer kell,a hangulat rendben van szerintem jól összehozott játék,amúgy tiszta Mercenaries 2: World In Flames,de annál lényegesebben letisztult.Az 59,és 74 hz tényleg érdekes kissé! :)

[ Szerkesztve ]

(#4) dunc


dunc
nagyúr

Pár full Grafikás kép átlag 10 fps :P

[link]

(#5) Eagle16 válasza dunc (#3) üzenetére


Eagle16
addikt

Komolyan mondom, a robbantások a legjobbak, mikor lepakolom a tölteteket, tisztára elfog a Detonators életérzés :D

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#6) dunc válasza Eagle16 (#5) üzenetére


dunc
nagyúr

Nagyon élvezetes játék,elöször lehet Rambozni,viszont késöbb meg kell tervezni az akciókat. Megvan az 1 es amor tuning..... :C

(#7) DerStauner


DerStauner
senior tag

nekem meg mindjárt meg lesz a nano fegyver (a salvage már megvan hozzá, már csak meg kell venni egy safe house-ban). már van rocket launcher-em is, meg vehetnék aknákat is, de azokat hülyeségnek tartom. megvettem a multiple rocket shoot-ot is, de ennek ellenére mindig csak 1-et lő.

már 2 területet felszabadítottam (parker, dust), most vagyok a 3.-on. egyébként nálam (1440x900, minden max, dx10) átlag 30 fps van. robbantásoknál persze leesik olyan 25-re, de szerintem abszolút nem vészes. a játék folyamatosnak tűnik. a célzással nekem nincs gondom, inkább az ellenségekkel, akik persze nem egy helyben várják a halált, hanem szaladnak össze-vissza.

(#8) dunc válasza DerStauner (#7) üzenetére


dunc
nagyúr

Én win 7 en játszom,hol tudom állitani a dx 10-et,illetve kikapcsolni?
Dustba vagyok mégcsak.

[ Szerkesztve ]

(#9) DerStauner válasza dunc (#8) üzenetére


DerStauner
senior tag

azt olvastam a neten, hogy nem lehet. amit javasolnak, hogy kapcsold ki az ambient occusion-t, mert az csak dx10 alatt érhető el, és ezzel javul a teljesítmény.

(#10) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Üdv! Nem pörög túlzottan a topic, mentésről tud valaki mondani vmit, checkpointos, vagy lehet legalább quicksavelni?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#11) dunc válasza $p@rr0w (#10) üzenetére


dunc
nagyúr

Van auto mentés is,és tudsz te is menteni.

(#12) Eagle16


Eagle16
addikt

Felszabadítottam az első területet, kaptam páncélt, meg rakétavetőt.
Az utolsó küldetés nagyon brutális volt, kb. 10 páncélautó üldözött...elég vicces volt, harmadjára sikerült csak. Most jön a Dust.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#13) DerStauner válasza Eagle16 (#12) üzenetére


DerStauner
senior tag

hát én már nem is emlékszem, milyen volt az utolsó küldetés a parker-ben. de arra igen, hogy elsőre megcsináltam. könnyű fokozaton :D

szerintem a rakétavető olyan közepesen jó fegyver. adott esetben a távirányítós bombákkal jobban lehet rombolni. viszont a nano fegyver épületrombolásra semmit sem ér. emberirtásra meg ott a sima gépfegyver.

már csak az utolsó küldetés választ el badlands felszabadításától.

egyébként szerintem játékidőben hosszú ez a game. pláne ha mindent megcsinál az ember.

(#14) dunc


dunc
nagyúr

Tényleg nem játszanak vele sokan ,pedig méltatlanúl mellözőtt játék,szerintem a pl a GTA4-et alázza.

(#15) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Közben kipróbáltam én is a Parker felszabadítása megvan, eddig elég kellemes, de pár dolog nem vlágos: a Hp a bal sarokban jobb esetben zöld jelet hogy lehet visszatölteni? Segélycsomag nincs sehol...
Ha betámadok egy ellenséges bázist h csökkentsem a moráljukat, és utánpótlást kapnak, az a végtelenségig fog özönleni, vagy egy idő után elfogynak?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#16) bAtt001 válasza $p@rr0w (#15) üzenetére


bAtt001
addikt

Az élet csíkod harc közben jelenik meg a képernyő tetején. Amit te mondtál ,bal sarok, az a körözöttségi szintet mutatja mint a gta-ban a csillagok :) Amúgy meg magától töltődik vissza a hp-d ha megsérülsz.
Én úgy vettem észre hogy egy idő után elfogynak a a katonák még ha egy ideig jönnek is újak.
Normal fokozaton kezdtem el játszani, az első területen semmi gondom nem akadt de ahogy átértem Dust-ba már komoly erőkkel képviselteti magát az EDF :DD

[ Szerkesztve ]

(#17) $p@rr0w válasza bAtt001 (#16) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Köszönöm. :D
Eddig nálam eléggé rendben van a játék, csak nagyon kaotikus a harc, mivel fedezék alig van, előbb utóbb mindent szétszedünk, az utánpótlás meg hátba jön... :)

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#18) bAtt001 válasza $p@rr0w (#17) üzenetére


bAtt001
addikt

Igen a harcot nekem is szoknom kell, plusz nemárt taktikázni sem mert megjártam már én is azzal hogy nézelődtem egy házban küldetés közben és mire mentem volna kifelé már minimum 10 katona várt kint. :)

(#19) $p@rr0w válasza bAtt001 (#18) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Sajnos ez a folyamatosan érkező utánpótlás elég gagyin néz ki, és elrontja a játékot, a katonákkal nem is érdemes leállni, csak befutni robbantani és kifutni mert úgyis pár másodperc és megint ott vannak...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#20) dunc válasza $p@rr0w (#19) üzenetére


dunc
nagyúr

Alaptaktika végre kell hajtani az akciót,és útánna spuri. :)

(#21) DerStauner


DerStauner
senior tag

badlands és oasis felszabadítva, már van lvl armor2-m, és már elérhető a hátra szerelhető sugárhajtású rakéta is (csak még nincs meg a kellő salvage).

most jön eos, és a misszió leírásakor azt mondta a "mesélő", hogy ha ez megvan, akkor mars a miénk. remélem, ezzel még nem lesz vége. mert ez így akkor rövidnek bizonyulna.

(#22) dunc válasza DerStauner (#21) üzenetére


dunc
nagyúr

Badlands nagyon szép lett,nem gyengén néz ki! :R

(#23) lacika2727


lacika2727
csendes tag

Heló valaki nem tudna adni egy kódot amivel be tudom tölteni a mentést.Olyan játékom nincs aminek a kódját tudnám használni,és már az első pályát felszabaditottam és nem egy jó dolog mindig ujrakezdeni a játékot. KÖSZI!!!

(#24) dunc válasza lacika2727 (#23) üzenetére


dunc
nagyúr

Csinálj egy offline live fiókot.

(#25) DerStauner


DerStauner
senior tag

most vagyok eos-ban. ez a rész sokáig fog tartani, mert kb 400-on van a pirosak csíkja. pedig már megcsináltam 2 főküldetést.

(#26) ktomek válasza dunc (#24) üzenetére


ktomek
aktív tag

Nekem pont ez a nagy gondom... nem tudok offline profilt csinálni. XP-n valahogyan csinált a LIVE magától, mikor nem volt netem, de most Win7 alatt egyszerűen "connection problem", és nem indul el. Így nem tudok menteni. Kötve hiszem, hogy oprendszer függő...de nincs tippem. Érdekes, hogy fel sem ajánlja a Live az offline profil létrehozását... HELP! :R

(#27) dunc válasza ktomek (#26) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem tudom,én simán csináltam,és önállóan belentkezik.

(#28) $p@rr0w válasza ktomek (#26) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Nálam megy Win7 alól, simán.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#29) DerStauner


DerStauner
senior tag

na mos ott tartok, hogy eos-t még nem szabadítottam fel, de unlockoltam az ottani utolsó küldetést, és meg is csináltam (itt viszont igen sokat kellett autózni), ezután volt egy videó, elérhetővé vált egy új upgrade (a sugárzás elleni pajzs - csak 125 salvage), ezt most össze kell gyűjtenem, mert a köv. aktív küldetés sugárzás alatt lévő területen van, és ha védelem nélkül hajtok be, akkor kampec.

(#30) Bunyec


Bunyec
tag

Sziasztok, egy kis help kéne. Elkezdtem a játékot, de nagyon aggasztóan akadozik, robbantásoknál pedig pár másodpercre megáll a kép. Ha leveszem a beállításokat akkor is ugyan azt csinálja mint max-on. A gépemnek vinnie kéne szerintem. Van ötletetek?

(#31) mad1 válasza Bunyec (#30) üzenetére


mad1
veterán

Milyen a geped?

Ne szemetelj ! = Steam

(#32) $p@rr0w válasza Bunyec (#30) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Töltsd ki a cuccokat az adatlapodon, és más játékkal nincs gond?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#33) Bunyec válasza $p@rr0w (#32) üzenetére


Bunyec
tag

A többi mai játékokkal nincs gond, magas beállításokon sem.
Asus P5K dlx lap, c2d E6850 3600mhz-en, 4x1 GB A-data ram , Zafír radeon 4890
az alaplapom és a procim, amik nem mai gyerekek, de eddig nagyon jól szuperáltak. Ahogy belépek a játék menüébe, már ott is akad a kép és meg-megáll. :F

(#34) deedee


deedee
őstag

üdv

nagyon vártam a gémet,de aztán kiderült,hogy nem fps lesz... :O
azért mindenesetre kipróbáltam....Hááát nem jött be....Valahogy nem jött át az első 2 rész feeling-je...Talán csak én vagyok így vele,nem tudom...

uninstal lett a vége a harper után :B

az előzőekben csak mentem és lőttem :D itt meg fejleszteni kell,célpontokat kapok,taktikázni kell stb...Szóval nem "olyan" mint a többi rész,sajnos... :)
nem lenne gond,azzal,hogy itt többet kell agyalni egy küldetésnél,csak mivel nem erre készültem lelkileg,így jobban elment a kedvem a "bonyolult" :DDD játéktól

(#35) DerStauner válasza deedee (#34) üzenetére


DerStauner
senior tag

a "bonyolult" játékokat én sem szeretem, ezért utálom a stratégiai játékokat.

egyébként meg most végeztem a játékkal. nem volt olyan rossz.

(#36) $p@rr0w válasza Bunyec (#33) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Próbáld meg alap órajelen.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#37) csaabz


csaabz
őstag

Nagyon klassz játék, jelenleg jobban tetszik az összes többinél.

Adataimnál látható konfiggal reccenés mentesen megy 1680*1050ben minden maxon.

Hatalmas élmény, mikor egy teherautóval átgázolok egy bázison, szétrombolva mindent...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#38) csaabz


csaabz
őstag

Jah, több töltény kellene az alap géppisztolyhoz... :K

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#39) DerStauner válasza csaabz (#38) üzenetére


DerStauner
senior tag

majd a legvégén kapsz egy modósított tankot. és azzal kell felmenni a hegytetőre, úgy, hogy elég sok jármű meg katona álja az utad, és ráadásul lassan is haladsz. majd az lesz egy jó élmény, amikor a képernyőn csak füstöt meg robbanást látsz, és szinte már nem is látod, hogy merre mész, csak a kijelölt utat követed.

(#40) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Csak az nem derül ki a topikból, hogy ez milyen gém.
Szabadon mászkálós, ölős tps vagy fps?
Olyasmi mint a far cry 2?
Vagy mint a stalker?

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#41) $p@rr0w válasza rup1u5 (#40) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Gta-hoz közelít, marsi környezetben szabadon bejárható területtel, TPS nézettel, és persze járművek is vannak.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#42) ToxLee


ToxLee
őstag

Sziasztok!
Sajnos, nem indul a játék.Kattintás az exere és nem csinál semmit, feladatkezelőben felugrik másodpercenként aztán el is tűnik. A játék NEM eredeti, ezért ha tudtok segíteni privátba kérném. Előre is kösz :K

(#43) rup1u5 válasza $p@rr0w (#41) üzenetére


rup1u5
nagyúr

jól hangzik. :)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#44) $p@rr0w válasza rup1u5 (#43) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Egyetlen fájó pont h nem lehet küldetés közben menteni, úgyhogy akiknek csak egy-egy órájuk van naponta játszani azoknak eltart egy darabig...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#45) rup1u5 válasza $p@rr0w (#44) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Ez nem jó hír, ugyanis én pont ebbe a csoportba tartozom. Azért megsasolom, mert a videók alapján elég látványosnak tűnik a fizika benne.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#46) $p@rr0w válasza rup1u5 (#45) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Én is, nem tudom mit képzelnek, pofátlan... Amúgy Dust utolsó küldetésénél sikerült kiröhögtetniük magukat a kedves fejlesztőknek, egy tüzérségi támadás alatt álló területre egy szervezett katonai lakulat egységeket küld, mert egy valaki elkezdi kimenekítei az embereket, akik nem jutnak a ki a nyitott többbejáratos épületekből mert valószínűleg olyan súlyos sokkot kaptak amit csak a magyar ABC leggyakoribb betűjének megnyomása oldhat fel. :W

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#47) Valty válasza $p@rr0w (#46) üzenetére


Valty
aktív tag

Jah, ez a rész elég marhaság volt, főleg, hogy nekem az utolsó embert folyton lecsapta egy rakéta :)

(#48) bAtt001 válasza rup1u5 (#45) üzenetére


bAtt001
addikt

Azért nem vészes a dolog, álltalában max 10 perces egy küldetés. Emellett bárhol lehet menteni a menüből nemkell feltétlenül elballagni a legközelebbi menedékházik.
Amúgy meg minél kevesebbet játtszol vele naponta annál tovább tart végigvvinni :)
Nekem eddig nagyon tetszik a játék, bár a fizika kicsit megfogja a gépet nagyobb robbanásoknál.

(#49) rup1u5


rup1u5
nagyúr

milyen fizikai motor van ebben?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#50) Haart válasza rup1u5 (#49) üzenetére


Haart
addikt

Crossmotor :D Nemtudom de nálam játszhatatlan. Belassul. Érthetetlen. Teljesen minimumon. Még az első részt végigvittem, de a 2. részben halál lassú. Néha megy normálisan utána belassul ilyen 5-6fps-re. Plusz néha meg is fagy, megáll a kép és szia. Kikell lőnőm taskból. Mindez win7-en.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.