Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) Daywalker válasza mikung (#35) üzenetére


Daywalker
addikt

Én is fenntartom, hogy nem lehet mindent mindig letesztelni, de lehet még lovagolni a szavakon, hogy teszt vagy bemutató, a tényeken nem változtat. A VLAN eszembe nem jutna, mert otthoni felhasználók szemszögéből nem sűrű rá igény. Korábban sem néztünk ezt meg egyébként, és senki sem hiányolta, szóval ekkora az igény rá.
Másrészt nem tartunk mindenféle PLC-t, hogy ki tudjuk próbálni a visszafele kompatibilitást, nem így működnek a dolgok (értsd, nincsenek nálunk maradós teszttermékek, amiket bármikor elő tudunk rántani). Első generációsat és 200 Mbps adaptert amúgy sem tudnék már kérni. Egyébként pedig kértem a gyártótól régebbit, mert én is kíváncsi voltam a kompatibilitásra, de nem kaptam, a végén örülünk, hogy ezt sikerült megszerezni (az 1200-as a sajátom, azzal azért tudtam kipróbálni). Tehát ez ügyben megértésedet kérem.

Ami meg a villanyórás-szomszédos dolgot illeti, ismerve az itthoni sufnituningolt villamoshálózatokat, 30x szétválasztott belvárosi lakásokat és hasonló állapotokat, bármi lehet. Én is hallottam, hogy valaki a szomszédnál látta, nekem eddig nem sikerült reprodukálni. Tehát ez pont olyan dolog, amit hiába tesztelek, lehet, hogy másnál nem így lesz.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.