Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) God Vazzeg válasza gamegod (#2000) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Melyik? Link?

(#2002) WOT-H-A-C válasza gamegod (#2000) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

GPS megy rajta rendesen? Nekem a Nucla- n halott.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#2003) God Vazzeg válasza WOT-H-A-C (#2002) üzenetére


God Vazzeg
veterán

6.0.1 alatt nekem megy.. (nyilván nem ezt kérdezted :D )

(#2004) WOT-H-A-C válasza God Vazzeg (#2003) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Hmm.. Lehet lepuceválok mimdent róla és újrarakom. Vagy feldobok egy LOS-t. Unalmas ez a telefon. :D

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#2005) gamegod válasza WOT-H-A-C (#2004) üzenetére


gamegod
senior tag

unalmas igen, ezért váltanék
Hexagon ROM

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#2006) God Vazzeg válasza WOT-H-A-C (#2004) üzenetére


God Vazzeg
veterán

MIUI-t nézhetnél ha uncsizol, imádtam a xiaomi telómon, de félek kiforratlan lehet erre portolva :)

(#2007) WOT-H-A-C válasza God Vazzeg (#2006) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ááá... Azz nekem túl szímes/szagos cucc. A letisztult, egyszerű dolgokat szeretem. :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#2009) grosy


grosy
senior tag

A gyári tokom kezdi megadni magát. Tudtok ajánlani valami elérhetőséget, ahol be lehet olyan tokot szerezni, mint a gyári, tehát benne van az "okos funkció" is, hogy nyitásra aktiválja a telefont?

(#2010) God Vazzeg válasza grosy (#2009) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nézegesd, hátha :)

Esetleg még :)

[ Szerkesztve ]

(#2011) powerwade


powerwade
senior tag

Na, engem is elért másfél év után a fingerprint scanner halál. Hónapok óta ugyanaz a ROM van rajta (RR) és ma napközben egyszercsak nem oldott fel ujjlenyomattal. Aztán kiirta hogy nincs ilyen hardver, majd reboot/poweroff után meg végképp eltűnt minden menüből az ujjlenyomat olvasás lehetősége. Remélem garanciában javítja az EUStock szervíze, ha még van hozzá alkatrész :)

[ Szerkesztve ]

(#2012) God Vazzeg válasza powerwade (#2011) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Egy gyári visszaállítást csinálj azért, nekem már vagy 5x tünt el, van hogy csak újra fel kellett vennem az ujjlenyomatokat... Volt hogy a biztonsági tanúsítványokat kellett törölnöm. De a gyári visszaállítás az jolly joker ;)

Ha ezután sincs, az persze már más eset..

(#2013) powerwade válasza God Vazzeg (#2012) üzenetére


powerwade
senior tag

Már túl vagyok rajta, ezért gondolom, hogy hardver probléma és szerviz kell hozzá :(

(#2014) God Vazzeg válasza powerwade (#2013) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Sajnálatos :( Nálam a wifi szarol most, rájöttem hogy az az oka az újraindulásoknak, minden rommal csinálja. Ha kikapcsolom akkor semmi, tökéletes a teló.

Mondjuk ez az újraindulás is 3-4 naponta 1x, de van hogy elmegy a wifi majd visszajön, egy messenger beszélgetés alatt vagy viber beszélgetés alatt kellemetlen.

(#2015) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Kérdés:

RR romot raktam (7.1.1) minden faxa, csak az előző romnak volt egy olyan beállítása hogy feléledt a kijelző amikor értesítés jött. Nem oldott fel, csak megmutatta. Na most ez őrült jó, amikor vezetsz pl, viszont ezzel a rommal nem találok ilyen beállítást.

Ötlet valaki?

Ja és minden megy, gyors feloldás, ujjlenyomat, GPS, stb..

(#2016) powerwade válasza God Vazzeg (#2015) üzenetére


powerwade
senior tag

Hálistennek nekem ilyen nincs, megőrülnék, ha a kijelző életrekelne magától! :U

(#2017) Black&White


Black&White
addikt

Ezt a ZUI 2.5.358-at próbálta már valaki?
Elég jó kommenteket írnak róla, van angol nyelv, stb... :)

(#2018) powerwade válasza Black&White (#2017) üzenetére


powerwade
senior tag

Kipróbálom. Elegem van a RR random soft rebootjaiból, ami után a touchscreen is bedöglik. Eléggé leharcolt állapotú az Z1-em (halott FP sensor, lusta vagyok gariztatni) :)

(#2019) Black&White válasza powerwade (#2018) üzenetére


Black&White
addikt

Csak megjegyzem, azért olvasd át a topicot, van pár trükk, amit érdemes tudni hozzá (nem tudom, mennyire érint). :)
No meg ez a linkelt ZUI, nem ugyanaz, mint a topic nevében szereplő.

(#2020) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Kipróbáltam ezt a romot, (8.0 ugyebár) eszméletlen jó lenne, gyors mint a szél, de sajnos az ujjlenyomat olvasó nem megy, ami nekem meg kell.

Visszamentem a 7.1.2 RR romra (5.8.4-20170913-ham), minden ok, GPS is.

Ti próbáltatok mostanában valamit? Vélemény?

(#2021) powerwade válasza God Vazzeg (#2020) üzenetére


powerwade
senior tag

A fenti ZUI katasztrófa, UI szempontból tőlem nagyon távol áll. De mivel, szerencsésen felülírta a titkosított data particiómat, ezért nagyon mérges lettem rá és feltettem helyette LOS 14-et. 15-el még várok... az ujjlenyomatolvasóm úgyis bedöglött. Nincs időm/kedvem pöcsölni vele csak annyit akarnék, hogy a FDE menjen, de most azt se tudom életre kelteni :) Komolyan elgondolkodtam, egy előző Android referencia készüléken.

(#2022) God Vazzeg válasza powerwade (#2021) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A felület a legkevesebb azt úgy alakítod ahogy akarod. A stabilitás a fontosabb és hogy az akkut mennyire meríti. Ez a mostani RR nem bootol olyan sűrűn újra..

Egyébként van olyan rom ami óránként képes volt, de szinte mindegyiknél megvan ez a sajátosság, lehet a telefonom bugzik, a Wifi pl random hajlamos megszűnni, van hogy eltűnik és újra megjelenik, van hogy csak spontán nincs adatforgalom 1-2 percig :D Minden más tökéletesen működik egyébként. Akku idő (Screen) olyan 5-6 óra, volt valamelyik rom amelyikkel 8-9 óra is megvolt, de elfelejtettem melyik volt az :D

(#2023) powerwade válasza God Vazzeg (#2022) üzenetére


powerwade
senior tag

RR -nél ott sokaltam be, amikor legutóbb a gyereket akartam többször is lefotózni-videózni, és újraindult aztán a touchscreen nem működött a reboot után. Meg amikor vezetés közben spontán rebootol, pont amikor a leginkább szükség van rá, hogy mutassa az utat a waze :D

(#2024) God Vazzeg válasza powerwade (#2023) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Inkább találjunk egy jó kis stabil romot, hátha valakinek van ilyen irányú jó tapasztalata! :) Nekem leginkább egy stock vagy egy minimal rom kellene, minél kevesebb futó xirxarral :)

(#2025) powerwade válasza God Vazzeg (#2024) üzenetére


powerwade
senior tag

Pontosan, de félek, hogy nincs olyan hogy stabil :) Épp ezért szeretnék maradni a Lineage OS-nél. Abba nemsok bloatware van, szóval van esély rá, hogy enyhén stabil lesz. Nemrég összeírtam, mik azok a "kényelmi" funkciók ami kellenek, és 1 azaz egy darab hiányzik LOS-ból nekem: network indicator a statusbarról.

(#2026) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Én még mindíg 6.0 ád nuclea rom o vagyok. Atom stabil. Illetve vanbegy pofon egyszerű unbrick is, ami gyari cyanogenre állít vissza. Majd itt hagyom.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#2027) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Nem olyan rossz :)

(#2028) porkiy


porkiy
aktív tag

Sziasztok, van egy ilyen telóm, amin lement a töltés 1 %-ra, rátettem töltőre, azonnal 50 %-ot írt ki, de nem töltött semmit és nem megy a töltési jel sem. Azóta teljesen lemerült, nem lehet tölteni és csak pirosan villog az értesítő led, Esetleg valami ötlet?
Köszi.....

(#2029) WOT-H-A-C válasza porkiy (#2028) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Régi teló? LEjhet, hogy megdöglött az akku.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#2030) porkiy válasza WOT-H-A-C (#2029) üzenetére


porkiy
aktív tag

Annyira nem, kb másfél éves....közben ezt találtam...
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2031) .bruszli. válasza porkiy (#2028) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Nálam ugyan ez volt,akksi csere lett a vége.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#2032) God Vazzeg válasza porkiy (#2030) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem is csinált már ilyet, feldugtam töltőre és addig nyomtam a bekapcsoló gombot ameddig egyszer csak elkapta.. Többször baxtattam, fél percekre is nyomva tartottam miközben töltőn volt. Lehet csak mákom volt, de elkapta egyszer csak, azóta nem volt vele gond, 2 éves a telóm.

(#2033) porkiy válasza God Vazzeg (#2032) üzenetére


porkiy
aktív tag

Köszönöm a segítséget.

(#2034) Tomi229 válasza powerwade (#2011) üzenetére


Tomi229
tag

Szia! Nekem is ugyan ennyi idő után romlott el. Eustock 3 hónap alatt tudta javítani sürgetés mellett.

(#2035) powerwade válasza Tomi229 (#2034) üzenetére


powerwade
senior tag

Na pont ezért nem adtam még le, és lehet le se fogom. Annyira nem hiányzik az FP mint gondoltam. Ha kidöglik alólam akkor majd veszek valami mást :)

(#2036) KáplárB99


KáplárB99
csendes tag

Sziasztok!
Jelenleg a 6.0-ás NucleaRom-ot használom, szerintem rajta is fogom hagyni,viszont... el szeretném adni a telefont (amennyiben ez lehetséges :D ) , és ha jön rá vevő, akkor vissza szeretnék mindent állítani az eredetire (5.0-ás szoftvert rátenni, bootloadert bezárni). Azt szeretném megkérdezni, hogy ezt hogyan tudom megcsinálni? XDA-n ez fent van, hogy ezt hogyan és miként kell?
Előre is köszönöm a segítségeteket! :)

(#2037) KáplárB99


KáplárB99
csendes tag

Még annyit kifelejtettem, hogy van-e esetleg most olyan rom, ami jobb, gyorsabb, stabilabb mint a NucleaRom?
Most 3.0.2-0 TWRP van rajta, azt frissítsem , tegyek fel újat, vagy jó ez is, ami most van rajta?

(#2038) WOT-H-A-C válasza KáplárB99 (#2036) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ezt csináld végig. [link] A linkeke a komment szekció felett a letöltéshez.

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#2039) KáplárB99 válasza WOT-H-A-C (#2038) üzenetére


KáplárB99
csendes tag

Köszi!
És van esély eladni ezt a telót? Ha igen, mennyiért? (Még augusztus 4ig van rá garancia, tokban volt tartva, 2 kisebb karcot leszámítva szép állapotban van és tökéletesen működik)

(#2040) WOT-H-A-C válasza KáplárB99 (#2039) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ez egy jó kérdés. Meg kell hírdetni aztán kiderül. Én múlt hónapban vettem egyet 15k ért. Kb. ugyanilyen állapotban

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#2041) God Vazzeg válasza KáplárB99 (#2039) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Milyen szinű? :U

(#2042) powerwade válasza WOT-H-A-C (#2040) üzenetére


powerwade
senior tag

15k? Az kemény. Annyiért megtartom tartalék telefonnak :D

(#2044) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Urak, innen az eladásos témát privátban, ha kérhetem. Ennek aprón a helye. Köszönöm. :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#2045) KáplárB99


KáplárB99
csendes tag

Sziasztok!
Az én Zuk Z1-emet anyukám fogja megkapni, és ezzel kapcsolatban szeretném azt megkérdezni, hogy ti milyen romot ajánlotok rá? Jelenleg NucleaRom van rajta. Főleg telefonálásra és fotózásra használná. Nekem az jutott eszembe, hogy vissza teszek mindent a gyárira, akkor még a garancia is ( hátha :D ) érvényes rá.
Ti mit mondtok?
Előre is köszönöm a segítséget!

(#2046) WOT-H-A-C válasza KáplárB99 (#2045) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Szerintem jó a Nuclea, ha gariztatni kell, akkor gondolom úgyis te intézed. Szerintem majd akkor ráérsz a visszaállítással.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#2047) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Na, találtam egy 8.1-es ROM-ot végre ami nem battery drain-el. Használjátok egészséggel:

(Elmúlt az újraindulgatás is, HDR-en kívül nem találtam hibát... )

[link]

(#2048) powerwade válasza God Vazzeg (#2047) üzenetére


powerwade
senior tag

Köszi, megnézem ;) Megőrülök a heti 1-2x random reboottol, mindig a legrosszabbkor jön elő, többnyire amikor a kölyköket akarnám fotózni amikor épp produkálják magukat.

(#2049) God Vazzeg válasza powerwade (#2048) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Lehet szükséges lesz TWRP-t frissíteni, azt az installkor látni fogod, piros hibaüzenetek kíséretében.

(#2050) powerwade válasza God Vazzeg (#2049) üzenetére


powerwade
senior tag

Vanilla 14-es Lineage OS esetén is?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.