Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:31:38

LOGOUT.hu

ZTE GRAND X In

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Ádyka


Ádyka
őstag

Azt nem tudja véletlenül valaki, hogy ennek az időjárás widgetnek mi a neve és, hogy lekapható -e marketből?

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#102) Keeperv85 válasza rizso (#100) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

A GXI kijelzője egy Novatek nt35516 panel. ;)

[ Szerkesztve ]

(#103) rizso válasza Keeperv85 (#102) üzenetére


rizso
addikt

Vagyis? :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#104) moleculez


moleculez
veterán

Nem rossz a cucc. Mivel minden temaju alkalmazasbol 47fele van a play-en, ezert a veletlenul nem indulokra van alternativa. Szolgaltatoi akcioba eltom kepzelni 45-be is...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#105) Keeperv85 válasza rizso (#103) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Csak érdekességképpen jegyeztem meg. :) Hátha valaki tudja a vetélytársakat tudod. :K

(#106) rizso válasza Keeperv85 (#105) üzenetére


rizso
addikt

Így nem sokat mond nekem. Egy biztos: szép képe van:)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#107) szezso15


szezso15
addikt

Must have! :) Legalábbis nekem... Eddig nem hittem benne, de a cikk meggyőzött.

Kérdés: Akiknek van, tényleg erősebben kell nyomni a képernyőt? :) Valamihez tudnátok hasonlítani?

*Hajrá Loki!* i15+

(#108) rizso válasza szezso15 (#107) üzenetére


rizso
addikt

Nem kell erősen nyomni, éppen csak érinteni kell:)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#109) Beci9595 válasza szezso15 (#107) üzenetére


Beci9595
tag

Nagyon jó az érintője 2 hete már megvan a teló és eddig semmiféle iylet nem tapasztaltam. Érzékenysége olyan kb mint egy SGSII-nek

(#110) szezso15 válasza rizso (#108) üzenetére


szezso15
addikt

& Beci9595:

Köszönöm, ez megnyugtató! :) Azért majd beugrok egy T-Pontba, hogy megnyomkodjam..:)

A háttérkép témára: Én azt gyanítom, hogy dr. Kind a GXI előtt egy akármilyen hTC-t használt, és onnan mentette le a képet a teló, amit a szinkronizálásnál alapból visszaállított a GXI. :)

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#111) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Nekem tetszik!Bár furcsak az FC és csomagfájl hiba kép.Ilyen rossz a proci?

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#112) rizso válasza szezso15 (#110) üzenetére


rizso
addikt

Én is gondoltam erre - mondjuk ko9 is írta, hogy találkozott ezzel a háttérrel. De szerintem is valamiféle mentés/szinkronizálás lehet a háttérben...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#113) Keeperv85 válasza leslie_smith (#111) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nem, ennyire nem tud valaki programozni...

(#114) strar


strar
tag

Fotós vagyok, és azt kell mondjam a képek minősége telefonhoz mérten teljesen rendben van!
Több forrásból is kerestem próbalövéseket, és az alapvető probléma leginkább az élességgel van, ellenben a dinamikaátfogás meglepően jó, és a legtöbb esetben a színek is rendben vannak.
Nyilván ahány tesztelő - annyi vélemény, de úgy rémlik előfordult már errefele, hogy hasonló vagy éppen gyengépp teljesítményre dicséret járt.

[ Szerkesztve ]

(#115) Kolondrum válasza strar (#114) üzenetére

Nem semmi.

(#116) VIBO


VIBO
őstag

Engem a Nokia 5800-ra emlékeztet. :N

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#117) rizso válasza strar (#114) üzenetére


rizso
addikt

Jól emlékszel, többször is volt már, hogy az ennél jóval gyengébb eredmények egész jó/teljesen használható/korrekt minősítést kaptak. De ahogy te is írtad: ahány tesztelő, annyi vélemény:)

SymbianOS: csak nem egy PV tulaj tévedt erre "tetszése" kifejezésére? Nem lehet, hogy a PV-n nézted meg a tesztképeket, és csak simán pixelesen láttad, azért nem tetszik? ;] :P Nem szabad elfelejteni, hogy ez a kamera nem a PV ellen száll harcba, teljesen más kategória a kettő, és éppen ezért nem is érdemes ugyanolyan eredményt elvárni tőle - az nem mostanában lesz, mikor androidos mobil PV képminőséget produkál:)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#118) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Amúgy valaki jutott már olyan eszmefuttatásra, hogy ez egy x86-os processzor? :P

Vajon mit lehet erre rámókolni ;] , na lehet lesz ebből még olyan top-támogatottság, hogy csak na

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#119) Keeperv85 válasza Graphics (#118) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Yep... >>> Ide less be ilyen ügyben. Bár sok jót nem tudok előre mondani... :U

(#120) xbadi74x


xbadi74x
csendes tag

Játékok játszására pl Nova 3 vagy Minecraft, melyik telefon a jobb? ZTE Grand X In, vagy Samsung Galaxy S Advanced

(#121) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Én csak az ARM tárgyesetét nem értem... magyarul mondva se jó és angolul se. Most akkor hogy is van ez? :) :U

C programmers never die, they are just cast into void.

(#122) Kolondrum válasza rizso (#117) üzenetére

Mindössze rendkívüli módon zavar, hogy nem képesek a kamera oldalra hangsúlyt fektetni a gyártók. A PV kicsit túlment a józan ész határain, de ki lennék vele békülve ha mindenbe kb ilyen kamera lenne. Én ettől ájulok el nem a 4 magtól meg a retina mittudoménmilyen kijelzőtől. Szemebe nulla aminek nincs rendes kamerája.

(#123) ToMmY_hun válasza Kolondrum (#122) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Miért nem veszel egy fényképezőt? :) A telefon sohasem fog normális képet készíteni, mert az optika fizikai méretei megakadályozzák ebben.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#124) Bembee12 válasza ToMmY_hun (#123) üzenetére


Bembee12
aktív tag

ja vegyen egy Galaxy Camera-t :D

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#125) Kolondrum válasza ToMmY_hun (#123) üzenetére

Mert én nem úgy fényképezek, hogy készülök rá hanem amikor jön, ahoz meg a telefon kiváló. Nem cipelek egy digitet ezért. Egész nap a nyakamba lóghatna. :F

(#126) ToMmY_hun válasza Kolondrum (#125) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Pedig ma már vannak elég apró kompakt gépek, azok kabát belső zsebében simán elférnek, nyáron meg egy hátizsák vagy oldaltáska és meg is van oldva. :) Nem akarlak rábeszélni a fényképezőre mert tényleg vannak olyan telefonok, amelyekkel egész pofás képeket lehet csinálni, de egy kompakt géppel akkor sem tudják felvenni a versenyt. :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#127) Kolondrum válasza ToMmY_hun (#126) üzenetére

:N Nem győzöl meg. Kettő az egyben, jó így nekem.

(#128) ToMmY_hun válasza Kolondrum (#127) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Sebaj, szerencsére van jó kamerás teló is :) :K

C programmers never die, they are just cast into void.

(#129) jbush válasza pmikloska (#21) üzenetére


jbush
tag

A Windowsok igénylik a PCI busz jelenlétét, ami a Medfieldből kimaradt. Tehát alapesetben nem. Azonban olvastam, hogy egyesek megoldották már az asztali Win futtatását a Medfield SoC-on is.

(#130) nyuszi123456


nyuszi123456
aktív tag

intel Atom? Hát ez ígéretes.

Vajon nem lehetne az összes tesztből elhagyni a külső oldalankénti, rendkívül hosszadalmas és idióta bemutatását?
Tökmindegy, hol a töltő, a csatlakozókábel, a fülhallgató helye, amíg nem a s...em lukában.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#131) kolosanyi válasza ígyvanferi (#61) üzenetére


kolosanyi
veterán

Esetleg az OMAP 4xxx-es telók (pl Galaxy Nexus). Azokban egy TI kodek van (TWL6040), nem vészes az, de mondjuk nem is kiemelkedő. De egyébként ha már nem túl szar, akkor nem az lesz a lánc gyengepontja valószínűleg. Sokkal inkább a füled, meg a füles/fejes. :)
A probléma ott kezdődik, hogy kevés a nem túl szar hangú teló is. (Pl ugyanaz a Wolfson WM8994 van az LG O2X-ben is, mint a Galaxy S-ben, de szarabbul szól mégis kicsit.) Amúgy a gsmarena tesztel hangminőséget érdemben is, ajánlatos tanulmányozni. :)

[ Szerkesztve ]

(#132) Keeperv85 válasza kolosanyi (#131) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Hát én olvastam az ilyen DAC-ra írt tesztjüket korábban,de ott valami nem 100%, az is biztos. Ahhoz képest, hogy a frekvenciamenet csaknem lineáris maradt, akkora jel-zaj fázist mértek, ami eleve irreleváns bármennyire is hitelesített és egyébként remek teszteket szoktak írni a srácok. Noha meg kell jegyeznem, hogy nincs az a tesztkamra, ahol én levegőben meg mernék mérni ilyesmit, legyen az bármilyen hangszigetelt, illetve legyen bármilyen hitelesített mikrofonom.

A valóságban a szintetikus teszttől eltérően elég kellemesen szól cucc, bár nyilvánvalóan egy középkategóriás mp4 lejátszó még így is mérföldekkel veri. Viszont az meg kell jegyeznem szintúgy, hogy a gyári fülhallgató egy kukába való ipari hulladék. Ha lehet inkább ezzel kellene spórolni és kihagyni úgy ahogy van, mert ennek ezen a státuszon nem sikerült átlépni: "van", de hogy minek...

Egyébként lehet valami hiba a dekóderben is, amivel erősen rábukott a mérnökség a szerszámra, mert egyfelől az alacsonyabb bitráta érezhetően tisztábban/élesebben szól, a maga jelenlévő veszteségei mellett, másfelől pedig az FM rádió nem véletlen nem megy. Nyilván a BCM sorozatú chip, mint mindig eddig, ahányszor beépítésre került nem hajlandó tudomásul venni, hogy takarodjon már el a bluetooth funkcióval, ha az I2C-n egyszer CSAK FM rádiót kérnek... :W

(#133) NoMagix


NoMagix
addikt

Amikor megjelent a telefon, a topikjában sok pozitív beírás volt, nagyon belelkesedtem, hogy megvegyem.
De a tesztben említett hibák és már a fórumban is olvasottak után eléggé elvegte a kedvem a vásárlástól.

(#134) philoxenia válasza Keeperv85 (#132) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A gyári füles headszett, nem igazán zenehallgatásra való szvsz, hanem beszélgetésre. Aki sokat beszél, előbb utóbb használ ilyesmit, pláne kocsiban például...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#135) tzsolesz válasza kolosanyi (#131) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

OMAP3630 milyen kódeket használ?

(#136) Keeperv85 válasza philoxenia (#134) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nyilván, de én mégis célszerűnek tartanám kihagyni inkább, mivel -ahogy írod is- úgyis vesz az ember a zene miatt másikat, így ez ott marad a dobozban, mint felesleges kacat...

(#137) philoxenia válasza Keeperv85 (#136) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az a baj, hogy kompatibiliset nem mindig kapni, a fiam nagy hedszettes, a Nokia 5230, meg jószerivel csak Nokia hedszettel akart működni.... Az meg ugye elég drága. :( és nem is tartósabb, vagy hármat elhasznált az itthon lévőkön kívül, amiket mi nem használtunk és odaadtunk...
Igazából a legjobb az lenne, ha lennének opciók, mint az autóvásárlásnál... Hedszett nem kell, de kéne, dokkoló, dokkoló nem kell, de kéne autós tartó navigáláshoz, stb. ...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#138) Keeperv85 válasza philoxenia (#137) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Igen, ez a opció lenne a legjobb és a webes felületen szépen le is lehetne kezelni egy megfelelő adatbázisból, ahogy azt sok áruház teszi, hogy mit lehet a csomagba válogatni. Mehetne ki simán headset, töltő, usb kábel nélkül, természetesen levonva ennek a felárát az árból. Illetve lehetnének továbbra is ilyen egybe válogatott csomagok külön árfekvésben. ("Telót+minőségi fülest akarok, töltő nem kell" <> "Telót és töltőt szeretnék, SD kártyával, füles nem kell" etc.. )

..de az ilyen csodákra még várni kell úgy érzem. :(

Bár már volt aki meglépte ezt: DoCom Japan. FLA telókat kérnek. (Nem kell még a doboz sem, csak a készülék és az IMEI matrica hozzá, ami ők tesznek bele, majd saját cuccaik pakolják a telók mellé, pont ilyen opcionálisan)

(#139) ihlet


ihlet
csendes tag

Ha hiányzik az FM-rádió, akkor javasolnám a ZTE V970-est, a mixeshop.com-on most 159 dollár az ára, és DHL-lel szállítva (+25 dollár) 5-8 nap alatt itt van. Ez szállítással együtt is kb. 40.000 Ft. Persze az áfát illik még bekalkulálni...

(#140) Beci9595 válasza VIBO (#116) üzenetére


Beci9595
tag

MIlyen téren? :D mert külsőleg és belsőleg sem hasonlítanak egymásra :)

(#145) GabenBFG

Kíváncsi lennék, hogy erre lehet-e Windows 7-et vagy 8-at telepíteni? Természetesen asztali változatra gondolok. Én ebben látom a jövőt (illetve az x86-os múltat), hogy PC-s (legacy) alkalmazásokat is tudjak futtatni az okostelefonomon. Az valóban a PC-s éra végét, illetve egy új kezdetét jelentené a számomra. Szerintem hatalmas potenciál lenne ebben a lehetőségben.

(#146) Beci9595 válasza GabenBFG (#145) üzenetére


Beci9595
tag

Biztos előbb vagy utóbb lesz rá megoldás. Csak a memóriával vana baj mert csak 4 giga. szóval esetleg valami tiny ver. menne rá vagy esetleg xp.

(#147) GabenBFG válasza Beci9595 (#146) üzenetére

Az még lehet, hogy elég is, mert anno az ASUS EEE PC 701SD és SDX modellek 8GB illetve 4GB háttértárral jöttek ki és nekem a 701SD-re simán felment egy lebutított XP, ezért lehet, hogy a 4GB-ra is felmenne. Arról meg nem is beszélve, hogy SD bővíthetősége van 32GB-ig, az meg már elég lehet sok mindenre.

[ Szerkesztve ]

(#148) randras


randras
veterán

Ezzel a HTC Sense kopi háttérképpel veszed ki a telefont a dobozból? :DDD

(#149) Keeperv85 válasza randras (#148) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Az alap háttérkép egy napraforgó. A HTC nincs benne egyik rendszerben sem. Biztos rásyncelták véletlen a srácok. Vagy nekik direkt hibásat küldtek. ;] >> :N:N

(#150) Beci9595 válasza GabenBFG (#147) üzenetére


Beci9595
tag

Jah de én a win7-8-ra gondoltam hogy az nem menne rá, hanem esetleg csak valami tiny verzzió :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.