Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:31:38

LOGOUT.hu

ZTE GRAND X In

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Rimuru válasza bajaki (#200) üzenetére


Rimuru
veterán

Természetesen használhatsz másikat is, én személy szerint töröltem az egész TouchPal-t (root kell hozzá).

Vigyázat, csalok!

(#202) bajaki válasza Rimuru (#201) üzenetére


bajaki
őstag

Király. Köszönöm az információt! :R

(#204) Gasston


Gasston
csendes tag

Üdv,

Nemrégen szereztem be egy Grand x-et. Előtte egy LG P500-at használtam, meglehetősen nagy teljesítmény ugrást tapasztaltam. Karácsony után nem sokal rendeltem meg T-mobil webshopban, a konkurenciáhpz képest kedvező az ára.

Azonban van egy kis problémám. Vettem hozzá egy Kingston 16 GB-os microSDHC-t (class 10). És nem akarja megenni a telefon. Formáztam mindenféleképpen Pc-n, a fényképezőm felismeri, formázni is tudja. A régebbi LG P500 szintén tudja használni, de a ZTE annyit ír, hogy: üres vagy nem támogatott adattípus.
Keresgéltem hátha lehet valamit kezdeni vele, és a végén a ZTE hungary oldalán találtam egy SD card support updatet, azt feltelepítettem egy 2 GB-os SD-vel, amit beolvas. Sajnos ez sem segített a dolgon, a telefon megkérdezi mindig hogy formázza e, de mintha átugorná ezt a lépést.
Nos ha valakinek van még ötlete, akkor még a hétvégén meglehet próbálni, de még a 3 napon belül vagyok, szóval valószínű visszaviszem.

Valaki aki vett már más 16 GB-os microSD-t és működik? Más gyártó terméke bevált más grand x in tulajnak?

ZTE Grand X Intel Atom

(#206) Gasston válasza #40993792 (#205) üzenetére


Gasston
csendes tag

Igen közben nézem megtaláltam a másik topicot is :) Igen a méret az stimmel, szóval nem értem egyelőre mi lehet a gáz. Pont egy Kingstone-t ne támogatna? Egyébként a szoftverfrissítést nem telepítettem rajta, csak ezt az SD card updatet.

ZTE Grand X Intel Atom

(#207) kelkaresz


kelkaresz
csendes tag

Sziasztok.

Be lehet a GXI-nel állítani, hogy a képekre a GPS koordinátákat tegye rá?

(#209) kelkaresz válasza #40993792 (#208) üzenetére


kelkaresz
csendes tag

Köszi szépen, az jó, mert így nem kell külön dokumentálni:)

(#211) Tomi326


Tomi326
csendes tag

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy óránkénti IMAP szinkronizációval (mobilinterneten) és mérsékelt használat mellett mennyit bír ki az aksija?

Válaszokat előre is köszi! :)

(#213) dokee78


dokee78
félisten

Mennyit dob a 3.0.3-as Antutu gyári ROM-al?

(#215) dokee78 válasza #40993792 (#214) üzenetére


dokee78
félisten

:R

(#216) spuros


spuros
őstag

Sziasztok!

Jelenleg mi a legfrissebb T-mobilos rom? Bátyám vett egy ilyen műszert. Nem rossz. Jelenleg 4.0.4 üzemel..

[ Szerkesztve ]

(#217) dokee78 válasza spuros (#216) üzenetére


dokee78
félisten

Úgy tudom az a legfrissebb.

(#218) spuros válasza dokee78 (#217) üzenetére


spuros
őstag

Köszönöm..(:

(#219) xto


xto
csendes tag

Sziasztok,én is az L9 és ZTE Grand X között vacillálok,de nem nagyon vágom a telefonos témát.Ami nekem fontos lenne:hogy költségmentes (ingyenes) GPS-t is rá lehessen tölteni pl.IGO v. vmi Szerintetek ez megoldható mindkettőnél?
Meg amit szeretnék:-jó minőségű fotókat-videókat hamar feltölteni a netre
-e-maileket könnyen kezelni
Amit még nem olvastam egyikről sem,hogy van rajtuk videónál fókuszálás? és kézremegés gátló?
A másik ,hogy a néhány hónap elteltével változott vmi ? Típushiba? stb.
Köszi ,előre is...

[ Szerkesztve ]

(#221) xto válasza #40993792 (#220) üzenetére


xto
csendes tag

Köszi :)

(#223) pencike9


pencike9
csendes tag

:D

(#224) Willanyasz


Willanyasz
tag

Sziasztok!
SGS Advance, ZTE Grand X IN
A kettő közül melyik a gyorsabb,stabilabb,a játékok melyiken futnak jobban,melyik időtállóbb?
Melyik csinál szebb fényképeket?a 4" képátló tökéletes.
Előzmény:
Sziasztok!
Telefon vásárlása előtt álok de 1 picit tanácstalan vagyok.Most egy samsung wave 2 van de az nem az igazi a bada miadt .Először a wave 3-ason gondolkodtam mert külsőre nagyon tetszik,meg az nem lassul be meg nem fagy le mint az előd.Ugye ezek Badás készülékek.
Tegnap vettünk 1 androidos készüléket ami nagyon tetszik csak a program letöltéseknél kér mindenhez hozzáférést: telefonszám ,sms,hívásnapló.Ezzel lehet valamit csinálni?
Amit elvárok a telefontól:
Kijelző: 4"körüli nagy betekintési szöggel,gorilla glaszos kijelző
1 Gb ram
5 megapixeles kamera
Amire használom:
levelezés,netezés,Gps,játék,filmnézés,zenehalgatás.
Ár max 88 ezer újonnan,de nem baj ha kevesebb.

(#225) Attila_26


Attila_26
aktív tag

sziasztok hol tudok ehhez a moslék talóhoz drivert letölteni meg hogy meghajtóként lássam az explorerben és ne médiaeszközként? köszi

(#226) natë válasza Willanyasz (#224) üzenetére


natë
nagyúr

Advance-t vennék. Szerintem nem is kérdéses.

(#227) Vadász0529


Vadász0529
csendes tag

Tudja valaki miért nem ismeri fel a Grand x IN emet a gépem. nem talál illesztőprogramot. Egyik ismerősöm azt mondta, h a beállitásoknál kell valamit állitgatni! valaki tudna segiteni?

(#228) formengil válasza Vadász0529 (#227) üzenetére


formengil
tag

Szerintem próbáld meg a hátsó USB-be dugni.

LG Optimus GT540 --> ZTE Grand X IN --> Sony XPERIA SP --> Xiaomi Redmi 4 Prime

(#229) formengil válasza natë (#226) üzenetére


formengil
tag

Miért is nem kérdéses? Az Advance sokkal gyengébb telefon, és mégis csak pár ezressel olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus GT540 --> ZTE Grand X IN --> Sony XPERIA SP --> Xiaomi Redmi 4 Prime

(#230) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok.

Lhet, ilyen keszuleket vennek kozelebbrol, ezert lenne par kerdesem. Akinek ilyen telefonja van, mi a velemenye rolla? Sebesseg, hasznalhatosag stb...
Progrmok kombatibilitasa?

Tipushiba? Keszulekhaz minosege (kopas/recsegesek)?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#231) amisis


amisis
aktív tag

Engem is érdekelne egykét dolog de legjobban az hogy mennyire zavaró hogy a kijelzőt jobban kell nyomkodni és hogy erre lesz e 4.2 vagy legalább 4.1 ?

Apple iPhone 8 Plus

(#232) Tomtt válasza amisis (#231) üzenetére


Tomtt
csendes tag

Üdv!

Nekem lassan egy hete ZTE Grand X IN-em van, teljesen megvagyok vele elégedve, amit eddig én feltettem rá minden gond nélkül elindult és működik is(játékok, antivirus, gps progi).
Én nem vettem észre, hogy kicsit erőteljesebben kellene a kijelzőt nyomni h reagáljon, nekem minden nyomásra reagál tökéletesen.
Az akksija...hát ki mire használja, nálam nem lóg egész nap a neten, nem szinkronizál folyamatosan így már második napja megy, jelenleg is az akksi 65%-on mozog, vagyis nálam kb 3 nap max 4 ami tökély a mai okostelefonok körében.
Ha valakinek kérdése van bátran tegye fel.

(#233) ithomas válasza Tomtt (#232) üzenetére


ithomas
őstag

Nekem olyan kérdésem lenn,e hogy hol olvastad, hogy bárkinek is erőteljesebben kell nyomkodnia a kijelzőt? :)
Lévén kapacitív kijelzőről beszélünk.

Real eyes realize real lies!

(#234) Tomtt válasza ithomas (#233) üzenetére


Tomtt
csendes tag

....kijelzőt jobban kell nyomkodni....

(#235) dokee78


dokee78
félisten

Van valami versenyzős játék ami fut rajta?

(#236) Rimuru válasza dokee78 (#235) üzenetére


Rimuru
veterán

Mennyire kell versenyzős? ez pl fut.

Vigyázat, csalok!

(#237) dokee78 válasza Rimuru (#236) üzenetére


dokee78
félisten

Delete

[ Szerkesztve ]

(#238) dokee78 válasza Rimuru (#236) üzenetére


dokee78
félisten

Valami Real Racing 3 hasonló

(#239) Aranygyerek


Aranygyerek
aktív tag

Sziasztok
Második telefonnak kellene amíg a sony p-met nem tudom leadni javításra.Mennyire vállalható minőség ez a telefon? Ja t.mob. függő és ár függő vagyok sajna.

Privire válaszolni illik.

(#240) Lustig


Lustig
tag

Sziasztok !
Segítséget szeretnék kérni tőletek . Páromnak van egy ilyen telefonja természetesen pár hónapja járt le a garancia és egyik napról a másikra tönkre ment a mikrofonja ugyan ezen a napon teljesen tönkre ment az akkumulátora (1óra alatt teljesen lemerül és forró) továbbá ismét ugyan ezen a napon az LCD panel bal alsó sarka a töltő csatlakozónál sokkal sötétebb lett . Az LCD panel annyira nem zavarja mert még "használható" kérdésem az lenne hogy mennyibe kerülne javítani a mikrofont ?

Holt-Tisza ágánál horgászoknak kertészeknek nyaraló eladó //// http://hardverapro.hu/apro/holt-tisza_aganal_horgaszoknak_kerteszeknek_teglahaz_elado/hsz_1-50.html

(#241) boratsagdiy


boratsagdiy
tag

Mire elég az 1 mag 1.6 Ghz Intel atom proci 1 gb ram-al ? jelen helyzetek szerint megéri vásárolni ? Itt ph-n 19.000 ért már van.

Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.

(#242) Doky1988


Doky1988
senior tag

Sajnos azt kell mondjam amilyen fasza telefon volt az elején, annyira szar lett.. 0 support, semmi szoftverfrissítés stb.. Még akkor vettem meg mikor kijött, jóformán elsők közt volt meg a teló, de erősen gondolkodom hogy lecseréljem mert katasztrófa.

DokY | www.zsolti.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.