Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Jujj, de izgulok, nemsokára hét óra. Leírod ugye, mi volt az? Sajna már csak holnap reggel látom, alig tudok majd odafigyelni az emberekre a gyárban.. :D

Azért ne keseregj ám, ki lehet bírni 3 hetet. ;)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) Eastman


Eastman
őstag

Miért nem mentél vele a bringatúrára?

(18:16) ...fél 8-kor visszanézek...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#3) Zsofiaanna válasza Eastman (#2) üzenetére


Zsofiaanna
csendes tag

Azért nem mentem vele,mert erre a túrára elég sokat készültek a csapattal,és én még nem ismertem amikor elkezdték a készülést...de jövőre mindenképpen sokat fogok bringázni,és megyek én is ;) .
A levelet kibontottam...pontban este 7-kor kaptam egy sms-t a Kedvesemtől,hogy most fejezték be az első napi bicajt...kb 130 km-t,és most bontja az én levelemet :) ...ekkor előkaptam én is az ővét,és felnyitottam :B ...egy kis cetli volt benne-->"Barna Hercegnőmnek arra a pár hosszú napra amíg nem vagyok jelen"(Azért barna,mert én hívom Barna Hercegemnek...logikusan hiszen nem szőke :)) )...és mellette egy szépen összekötött hajtincs...Nagyon szeretem birizgálni a haját, és ez olyan kis személyes(remélem nem tépte meg nagyon magát,mert alapból sem túl hosszú a haja, és ennyi hajat így összerendezni :D )...majd bekerül abba a kis könyvbe amibe az összes fénykép,történet,és emlék van :)
Nagyon édiii....és innen üzenem neki,hogy Szeretem :B

(#4) Eastman válasza Zsofiaanna (#3) üzenetére


Eastman
őstag

Akkor edzés ezerrel! Szerintem nem fog haragudni, ha formába jön a barátnője. :) ;)

Láttam ma egy kedves bringás hölgyet olyan szép lábakkal amilyeneket szinte csak rajzolni lehet.

Sok boldogságot Nektek!

...én egyenlőre még egyedül tekergek.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5) Thunderzolee válasza Zsofiaanna (#3) üzenetére

Juuuuj, ez olyan romcsi. :P :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) Zsofiaanna válasza Thunderzolee (#5) üzenetére


Zsofiaanna
csendes tag

Köszi :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.