Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alevan


alevan
őstag

Régen mennyit szenvedtem ezzel a nyavajás játékkal. Soha nem sikerült megfelelő gazdaságot létrehoznom.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#2) Zsoccc válasza alevan (#1) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Attól félek, hogy ez már nem egész olyan lesz, pedig jó lenne. A Zoo Tycoon mellett még a Jurassic Park Operation Genesis-t szerettem, főleg a classic Xbox-on, mert sokkal látványosabb volt mint Pc-n.

(#3) Lei559


Lei559
tag

Én is nyomtam még nagyon régen. :) Ha hozza a régi hangulatot akkor jó lesz.. bár már látom előre h az MS ebből is valami állatsimogatást fog kihozni a kinectel. :S

(#4) Zsoccc válasza Lei559 (#3) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Mivel a Frontier a fejlesztő - ők készítették a Kinectimalst - ez elég valószínű. De ha ezt kombinálnák egy klasszikus Zoo Tycoon játékmenettel akár még jó is lehet.

(#5) Lei559 válasza Zsoccc (#4) üzenetére


Lei559
tag

Igen.. sanszos. Ez vagy jó lesz vagy bukta. Bár ha belegondolok akkor ma már nem ülnék le játszani vele. De az emlékek azért csak csak rámtörnek. :D

(#6) CsuBaKamBra


CsuBaKamBra
tag

Régen én is rohadt sokat játszottam vele.
A kedvencem a zárd el a kijáratot és ereszd ki az oroszlánt, tigrist volt. :DD

(#7) wolfman


wolfman
veterán

Ha tele lesz poénnal, vicces dologgal, nem csak elragadó cukiságokkal, akkor még jó is lehet. Persze azért kellően összetett legyen és ha kell, nehéz.

Mondjuk én már egy ilyen generációs grafikával ellátott Transport Tyconnak ezermilliószázszor jobban örülnék! :(

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#8) Lei559 válasza wolfman (#7) üzenetére


Lei559
tag

Szerintem nehézségben nem fogja megközelíteni az ősét a játék. Itt már más lesz a célközönség. :( De ha valami csoda miatt X1et veszek és még a játék is jó lesz akkor megveszem.

(#9) Vico87 válasza Zsoccc (#4) üzenetére


Vico87
tag

Nem a Frontier fejlesztette a Rollercoaster Tycoon 3-at is? Az szerintem nagyon jó lett. Nekem eddig a Zoo Tycoon kimaradt, majd valószínűleg pótolom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.