Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) amanoba


amanoba
őstag

nagyon ötletes megoldás, díjazom! :K

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2) kokyt válasza amanoba (#1) üzenetére


kokyt
senior tag

Egyet értek. Ez mekkora ötlet! Így se a kulcsomat nem hagyom otthon, se a telefonomat :D

Szerk.: az árára azért kíváncsi leszek. Remélem egy bt füles árban megkapható majd.

[ Szerkesztve ]

(#3) atus72 válasza amanoba (#1) üzenetére


atus72
senior tag

Az ötlet jó csak a megvalósítás problémás szerintem.
Ha jól értem a mobiltelefonnal a Bluetooth kapcsolat "nonstop" kell hogy legyen hiszen ennek megszűnése váltja ki a riasztást, a folyamatosan működő BT meg meríti a telefon aksit. Persze lehet hogy van erre valami megoldás eleve a BT szabványban hogy annyira mégsem lesz vészes a fogyasztás....

(#4) Xaels válasza atus72 (#3) üzenetére


Xaels
félisten

Ezen gondolkoztam én is. Sajnos, ha állandó kapcsolat kell akkor bizony rendesen megcsapolja a telefon akkuidejét, de az ötlet önmagában nagyon jó és ötletes csak azt sajnálom, hogy ilyenre szükség van a XXI. században :(((

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) atus72 válasza atus72 (#3) üzenetére


atus72
senior tag

Márcsak a pénztárcát kellen valahogy megvédeni hasonló módon... :)
Sajnos tegnap pont fültanúja votlam egy esetnek, épp jegyzőkönyvet vettek fel az egyik gyorsétterembe mert a srácnak ellopták a telefonját meg a pénztárcáját pénzzel iratokkal együtt... :(

(#6) Xaels válasza atus72 (#5) üzenetére


Xaels
félisten

Tegnap a Mekiben a budisnéni felocsudt, hogy láncra van verve a tárcám :DDD Így tuti nem hagyom el és ember legyen a talpán aki anélkül hozzányúl, hogy nem veszem észre Amúgy meg ha visszahoznánk az arab módit tuti kevesebben mernének lopni... Na mind1 végül is én várom mi lesz ennek a folytatása mert tetszik a dolog, bár ezt a ficsőrt bele lehetne rakni a BT-s karórákba is bár azok nem ezek az árkategóriák sajnos...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) Kickass


Kickass
őstag

ez jo, siman beneveznek egy ilyenre, ra is kerestem neten de sehol semmi, letezik hogy ez meg senkinek nem jutott eszebe? mikor a tengerentulon az elveszett kulcsot kulcskeresovel az elveszett kulcskeresot meg a kulcskereso keresojevel keresik? :D:D

(#8) (An)Dante válasza atus72 (#3) üzenetére


(An)Dante
őstag

A hamarosan érkező Bluetooth LE segítségével egy ilyen ketyere 6-12 hónapig biztosan elmegy majd egy töltéssel.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#9) Langsam válasza Xaels (#6) üzenetére


Langsam
aktív tag

"láncra van verve a tárcám :DDD Így tuti nem hagyom el és ember legyen a talpán aki anélkül
hozzányúl, hogy nem veszem észre"

Ez jó. :) És hogy oldottad meg, hol van a lánc másik vége ? :)
Nem ártana ilyen telefonokra is, elvileg van a pántnak helye... :) Üdv.

Obi Van ? Nincs, már elfogyott...

(#10) JanFe


JanFe
aktív tag

Jopofa dolog. Kivancsian varom mikor kezdik forgalmazni.

"There is nothing permanent except change"

(#11) Xaels válasza Langsam (#9) üzenetére


Xaels
félisten

Gyárilag úgy vettem, hogy a bőrben van 1 fém karika amire rá lehet a láncot kapcsolni és a 2 végén karabínerrel ellátott lánc volt amit azért lecseréltem egy komolyabb alpinista cuccra 1 motorlánccal :DDD Ha sok apró van benne jobb mint 1 nundzsaku. Többnyire az övemre van ráfogva, azt sem könnyű leszedni vagy elvágni. De ennek ellenére sosincs benne sok pénz és ha muszáj sok kp-vel mennem bárhova akkor nylonba csomagolva megy a csizmába.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12) plus44


plus44
veterán

Érdekes. Így akkor mindig egymás közlében kell tartani a 2 eszközt...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#13) RandomGosu válasza plus44 (#12) üzenetére


RandomGosu
senior tag

legalább nem lopják el a telefonod, viszont össze karcolja a kulcs a telefont.

(#14) atus72 válasza RandomGosu (#13) üzenetére


atus72
senior tag

egyik zseb telefon másik zseb kütyű -> no karc ;)

(#15) Kickass válasza RandomGosu (#13) üzenetére


Kickass
őstag

gondolom nem 10centinel nagyobb tavolsagbol kezd el riasztani, ergo egyik zsebedbe belerakod a telot am asikban ott figyel a kulcs a telefonorrel

(#16) madarasz92


madarasz92
őstag

Nagyon jó kis cucc remélem hozzánk is eljut majd..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.