Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Valahogy nem voltam oda a Wartburgokért, de legutoljára egy Lada 1200 volánja mögött ültem álmomban :D
Javaslom, h nézz sok Lindát, ott tuti van minden, ami szemnek-szájnak ingere!

(#2) Thunderzolee

Akkor jól láttam az egyik újságosnál a kirakatban? Nem tudtam mire vélni.
Köszi a tippet, nem is hallottam erről az egészről még, lehet benevezek a sorozatra, én még láttam ezeket élőben is. Na nem mintha olyan öreg lennék. :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#3) Zolaash válasza Thunderzolee (#2) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Dehogynem, bazi őskövület vagy. ;]
Meg én is. Viszont én tegnap este elő is fizettem. Akarom mondani (írni) megrendeltem. :P
Havonta 2 csomag, összesen 2*1790ft = 3580 pénz. Tekintve, hogy 50 lapszámra (újságra, modellre) tervezték a sorozatot, ez 1*690 + 49*1790 = 88400 ft. :Y
Mondjuk ez 25 hónap alatt... Nem kis kiadás. :N

Rip and tear

(#4) ABE


ABE
őstag

No kérem, tegnap olvastam a bejegyzést, ma meg már találkoztam is a kiadvánnyal egy Coopban, meg is vettem izibe’. A tapasztalatok:

Egy Ladát ábrázoló kartonlapra van ráragasztva a becsomagolt modellautó és az "újság", plusz mellette van még egy kis önreklám és megrendelőlap. Én ezt a kartonlapot ki is raktam a falra, mert jól néz ki, de kis bosszúság, hogy ragasztónyom van rajta, amit nem lehet leszedni (ezzel volt odarögzítve a csomag).

Az újság rövid, fedőlapokkal együtt 12 oldal. Minősége oké, de a tartalma... van benne pontatlanság, csak részben szól az autóról, igazából egy hosszabb vécézés közben kiolvasható. Nem megy bele igazán a részletekbe, szóval kimondottan laikusoknak való.
A modellautó méretéhez és a 690 forintos árhoz képest nem rossz, viszonylag részletes a karosszéria, de a minősége csak közepes, nekem van rajta festési és ragasztási hiba. Ennek ellenére azért jól mutat az asztalon.

Az én tanácsom az, hogy ha valaki gondolkodik a sorozat gyűjtésén, elsőnek vegye meg ezt a számot, és csekkolja le alaposan, mert ennyi pénzt még nagyjából megér, de a további számok szerintem már irreálisan drágák, s én speciel csak igazi rajongóknak ajánlanám ennyiért. Érdekes az is, hogy a tervezett megjelenő autók furán vannak elosztva, pl. már az elején lesz 2 Volga, pedig az nem igazán volt népautó felénk. Talán a Daciára még be fogok nevezni, ha megjelenik, de a cucc alapvetően nem ér többet a jelenlegi áránál, 2 hetente 1800-2000 forint ezért nagyon sok pénz.

(#5) Thunderzolee válasza ABE (#4) üzenetére

Szerintem sem éri meg a többi.
Az enyémnek az egyik hátsó lámpája áll ferdén, de hát rá is van írva a csomagra, h a kocsi Kínában készült, így nem is várok mást. Mondjuk elképzeltem azt a kínai üzemet, ahol ezeket készíthetik/készíthették, biztos mosolyogtak a munkások, talán volt köztük, aki felismerte, h ezek régi autók Kelet-Európából. :)

A Ladás kartonlap meg jó lesz a garázsba a falra. :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#6) ABE válasza Thunderzolee (#5) üzenetére


ABE
őstag

Az enyémnek is ferde az egyik (baloldali) hátsó lámpája. :D

(#7) Thunderzolee válasza ABE (#6) üzenetére

hehhehh... nekem is az.

Meg nem értem, a hátsó lámpa nem kétszínű volt valójában?
Ezen meg csak vörös. :U

Ez nekik echte eredeti modell? :N

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#8) ABE válasza Thunderzolee (#7) üzenetére


ABE
őstag

De bizony, kétszínű volt. Én most egyébként körömmel helyére forgattam a lámpát. :K Amúgy a rendszám se jó, 2 betűnek kéne lennie... Na mindegy, ennyiért asztali dísznek jópofa, sajnálom, hogy drága lesz a többi modell, mert szívesen begyűjtöttem volna az összeset. :(

(#9) eastsider


eastsider
nagyúr

mulktori delphis programomhoz pont ezta képet használtam fel :DDD

ez az egyik kedvenc:

:R

csajka (gaz-13) :Y :R
szép:)

(#10) ABE válasza eastsider (#9) üzenetére


ABE
őstag

Lesz púpus Wartburg is, ha jól látom, akkor kabrió és kupé is! :K

(#11) stangli


stangli
senior tag

(#12) Szállito


Szállito
újonc

Csaó mindenki! Nekem mai napig egy benzin-gázos 1200 s em van... remélem adnak majd ki ebből a modellből is... Bár van egy a műszer falamra rakva... :)

(#13) Thunderzolee válasza stangli (#11) üzenetére

...huhh, ez mekkora! :C

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#14) No-kia válasza stangli (#11) üzenetére


No-kia
őstag

lol

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#15) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Éppen aktuális (na jó, múlt heti) jármű egy sárga Wartburg 353 kombi. :)

Rip and tear

(#16) Zolaash válasza Zolaash (#15) üzenetére


Zolaash
aktív tag

A heti aktualitás egy Volga. Pontos típust sajnos nem tudok.

Rip and tear

(#17) apa40


apa40
újonc

sziasztok én is gyüjtöm a keleti autókat.honnan lehetne megszerezni a polcot amit csak az elöfizetöknek adnak . szivesen átvenném ha valakinek van ilyen de nem kell neki. cimem apa40@freemail.hu.minden megoldás érdekelne. elöre is köszönöm.

(#18) Zolaash válasza apa40 (#17) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Próbáld meg a kiadónál!

Rip and tear

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.