Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

A játék igényesen meg van csinálva (bár azért látszik, hogy nem ártana már ha az Apple csinálna egy normális kézi-konzol dokkolót az iphone/ipod touch -hoz mert ez így vicc, hogy a képernyő felét kiteszi a navigáció). A csajról meg annyit, hogy dekoratív és vonzó mindaddig a pillanatig amíg meg nem szólal.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) PierNight válasza Xaels (#1) üzenetére


PierNight
aktív tag

pont ehez hasonlót akartam írni :) tényleg kijöhetne valami jó kis joy-os dockoló. de valamiért van 1 sejtésem, hogy fog jönni :D reménykedjünk ;)

(#3) Xaels válasza PierNight (#2) üzenetére


Xaels
félisten

Én nem reménykedem mert 1ikhez sincs szerencsém, csak megjegyeztem, hogyha már ennyire eröltetik az Apple-nél a játékplatformosodást akkor nem ártana mert hiába a tökéletes multitouch kijelző a gravitációs gyorsulásmérővel, ha az élményt rontja hogy ezek miatt szart sem lehet látni a kijelzőből. Vagyis volt Ipod touch-om de eladtam, mert nem voltam megelégedve vele. A jelenlegi Cowon D2-es kielégít minden téren

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) PierNight válasza Xaels (#3) üzenetére


PierNight
aktív tag

egyenlőre nekem sincs, nyárra tervezem a vételét. itouch-om nekem is volt de kevés a wifi errefelé és nem tudtam kihasználni az alkalmazásokat így megváltam tőle. viszont az iphone-ba nem feltétlen kell wifizni..ott a mobilnet

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.