Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dokanin


dokanin
aktív tag

És mikor jön már az új Ryzen teszt?

(#2) flexxx2


flexxx2
őstag

és egy RM táp van benne, igazán belefért volna egy RMx oda, vagy RMi.

(#3) Duree


Duree
veterán

Biztosan nem lesz hiány belőle, nem fognak sorok állni érte a boltok előtt.

duree54

(#4) Prof válasza Duree (#3) üzenetére


Prof
addikt

De a procikbol GPU-kbol hiany lesz/van mert az AMD/NVidia eladta a nagy keszleteket az OEM-knek... :O

(#5) ElEvEn11


ElEvEn11
senior tag

Még jó, hogy idézőjelek közé került az a rendes toronyház! :U Mert se nem normál méretű, valódi toronyház, sem pedig egy igazán szépre sikerült dizájn. :K Dizájnban talán olyan, hogy elkezdtek tervezni egy letisztultat, amiben van RGB led természetesen, de úgy meg uncsinak találták és kicsit még "rajzoltak" rajta, ami ezt a benyomott, csökkenő "gradiensű" hűtőrácsot/maszkot adta ki. Na ettől meg már pont elcsúnyult. :(

Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

(#6) Gibo


Gibo
senior tag

Nekem az a furcsa, hogy miért csak 3200MHz-es RAM-okat raktak bele..

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#7) opr válasza Duree (#3) üzenetére


opr
veterán

Meglepodnel... Nyugaton nagyon mennek ezek a brand gepek, sokan inkabb kifizetik azt a 100-200dollar/eur/font felarat, cserebe nincs vele szivas. Szamitogepboltok, akik osszerakjak mar "kimentek a divatbol", amazonon es tarsain meg csak ilyen brand gepek vannak, ugyhogy ezeket veszik.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#8) PROTRON válasza opr (#7) üzenetére


PROTRON
addikt

Ez így nem egészen valóság, továbbra is meglehet rendelni amazontól az egyedi gépépítést, vagy épp helyszíni upgradehez (mondjuk VGA, ram csere) való kiszállást, beüzemeléssel: 75-200 usd között.
Csak hogy tisztán lássunk hogy mekkora a difi ugyanannyi hozzáadott értékű szakmunka között a két világban. csak a különbség hogy az ittholi szakemberekben még van annyi szakmaiság hogy meg is oldják a felmerülő problémákat.

[ Szerkesztve ]

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#9) opr válasza PROTRON (#8) üzenetére


opr
veterán

"meglehet rendelni amazontól az egyedi gépépítést"
Ezzel meg nem talalkoztam, meg csak nem is hallottam rola, es hirtelen a gugli is csak ilyen meginkabb tularazott, abszolut fostaliga brand gepeket dobott fel, tudsz adni egy linket errol legyszi?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#10) PROTRON válasza opr (#9) üzenetére


PROTRON
addikt

Azt azért olvastad az írásomban hogy nyugatról volt benne szó?
pl USA : [LINK]

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

(#11) opr válasza PROTRON (#10) üzenetére


opr
veterán

Tehat akkor nyugat-europa az nem a nyugat resze? :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#12) PROTRON válasza opr (#11) üzenetére


PROTRON
addikt

Amíg ekkora árkülönbségek (ugyanaz az eszköz 500 usd, míg euban 500 eur+áfa) vannak addig nem igazán. :D

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.