Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Az írás természetesen csak a képzelet szüleménye, ilyen GSM üzletek nem léteznek Magyarországon.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#2) dfdfdf válasza z0d1AK (#1) üzenetére


dfdfdf
őstag

bazze azt hittem komoly :D

(#3) z0d1AK válasza dfdfdf (#2) üzenetére


z0d1AK
veterán

Mondanám hogy komoly, de akkor félnem kellene, hogy valamelyik kitalált bolt feljelent...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#4) ABE


ABE
őstag

Óóóó, az első "képzelet szüleménye" boltban én is próbáltam "akciós" Defyt venni, érdekes módon pont nem volt már, és pont nem annyiért tudtak adni, habár utána még folyamatosan fent volt az a konstrukció, folyamatosan változtatták is az árat. Az biztos, hogy velük nem akarok kapcsolatba kerülni a jövőben.

(#5) Воланд


Воланд
titán

Na inkább mégsem.

Egyetértek a mondanivalóddal.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#6) #97544192


#97544192
törölt tag

ez nem jöhetne szóba? jobb áron van ebay-en, én mondjuk még nem vásároltam onnan, de ha a helyedben lennék, meggondolnám hogy érdemes-e ilyen helyekben gondolkodni..

(#7) z0d1AK válasza #97544192 (#6) üzenetére


z0d1AK
veterán

Igazából eszem ágába nincs ilyen szutyok helyekről vásárolni. Még azt sem tartom kizártnak, hogy a töltő nélküli darabok lopottak.
Amúgy, ez igen baráti ár. mondjuk még most nem veszek Nexus S-t, bár azért elgondolkodtam rajta. De várok még. A Milestone sincs meg régóta, nameg még az S is drága (illetve hát Samsung is ugye bár... :(( )

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#8) #97544192 válasza z0d1AK (#7) üzenetére


#97544192
törölt tag

ha hosszabb távra tervezel, szerintem várd meg a 2 magos telefonokat. bár ha lehetne 560 dodó körül nexus s-t, akkor az úgy elég jó azért.. :) fasza telefon ez

(#9) z0d1AK válasza #97544192 (#8) üzenetére


z0d1AK
veterán

Én már megéreztem a Tegra 2 erejét, így szívesen várok rá. Bár tudom, hogy ugye először minden a Google telefonjára jelenik meg.

Előbb amúgy lehet hamarabb kéne venni egy tabletet.:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#10) sbazsi


sbazsi
veterán

én sem értem, hogy miért hagyják ezeket a boltokat élni.
magam részéről nem támogatom az ilyen üzleteket, nem vásárolok ott.

ha valahol bűzlik valami = nem akarnak adót fizetni, honnan tudhatom, hogyha megvettem valamit, arról nem derül ki később, hogy az is bűzlik :F

(#11) #97544192 válasza z0d1AK (#9) üzenetére


#97544192
törölt tag

galaxy s2-t mondanám szerintem (február 13.-án bemutató, remélem alázós lesz) de az meg későn kerülne a kezeid közé, így sajnos hogyha mostanában akarsz telefont, az nem alternatíva... :(

hogy érted azt, hogy megérezted a tegra 2 erejét? :)

(#12) z0d1AK válasza #97544192 (#11) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ahogy írtam, nekem abszolút ráér. Meg hát a Samsunggal nem is vagyok nagy barátságban, még akkor sem, ha jó telefon.

Már járt nálam 1-2 tegrás eszköz.:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#13) rep3at


rep3at
őstag

Jó cikk lett, grat. Hogy mik vannak a mai világban..

Forward thinking. كرر

(#14) bwoay


bwoay
nagyúr

"...de hogy az "Akciós" megnevezés milyen konstrukciót tartalmaz, már jó kérdés. Az ár különbség is látszik, bár az oka az nem."

"Honlapunkon többféle készülék közül választhat:
Akciós (alapcsomag, általában magyar nyelv hiánya, és csak töltő van a készülékekhez tartozékként)
"

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#15) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Érdekes olvasmány.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.