Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

No végre még egy muzikalista blog! :C Ki is akartam próbálni, de Te nem tudhatod ezt még, így nekünk itthon még nem hiányzik:

valami miatt a képet nem tudtam berakni:
A YouTube Music szolgáltatás nem áll rendelkezésre a régiódban

Regisztrálj, hogy értesíthessünk, ha már megjelent a te országodban.

Na már engedi berakni:

[ Szerkesztve ]

(#2) Steve_Brown


Steve_Brown
aktív tag

Pont a múlthéten fizettem elő spotify-ra, ez egy kiforrott platform. Nem gondolom, hogy egyáltalán kipróbálom a Google szolgáltatását.

(#3) DjFlanker


DjFlanker
aktív tag

Tud olyat hogy szól a zene, vagyis a videó, de a háttérben? mert a sima YT app esetén számomra irtózatosan idegesítő hogy amint átváltanék mást csinálni, leáll a videólejátszás..

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#4) Viktor77 válasza DjFlanker (#3) üzenetére


Viktor77
titán

Ezért kell Youtube Vanced-et használni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5) Dilikutya válasza DjFlanker (#3) üzenetére


Dilikutya
félisten

Soha nem értettem, miért jó videót futtatni a háttérben zenehallgatáshoz. Annyi jó egyéb szolgáltatás van, a Youtube nem erre való. Ezért tiltjuk mi is céges hálózaton, különben az összes félkegyelmű arról hallgatna zenét, és isten összes sávszélessége sem lenne elég.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6) Viktor77 válasza Dilikutya (#5) üzenetére


Viktor77
titán

Például mert vannak olyan otthon készült mixek, amik sehol máshol nem érhetőek el.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#8) Dilikutya válasza Viktor77 (#6) üzenetére


Dilikutya
félisten

Zenére gondoltam. :) A mások zenéiből összekevert házi mix természetesen mehet a Youtube-ról. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9) Fred23 válasza Viktor77 (#4) üzenetére


Fred23
nagyúr

Igen, de akár be is lehet szerezni minden zenét, amit az ember hallgatni szeretne; mondjuk ehhez nem mindenkinek elég annyi GB szabad hely a mobilján, amennyije van.

Az biztos, hogy havi 9,99€-t tényleg nem ér meg.

(#10) Silεncε


Silεncε
őstag

10€-ból kijön kéthavi Spotify, ami körbehugyozza a YT Musicot. Ráadásul ha valaki diák, még az 5€-t is felezheti, így már kb nincs konkurencia.

Én egyébként nem értem a Google-t (de amúgy a többi nagyot se). Van a guglinak a Play Music, a YT, a YT Red, most meg ez. De mondhatnám a chatklienseket is: Allo, Duo, Hangouts meg a többi. Minek???

de ha jól emlékszem, a FB-nek is van vagy 4 messengere. Megint csak: Minek?

[ Szerkesztve ]

(#11) Armagedown


Armagedown
őstag

Nekem jó a Youtube Vanced is :DD

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#12) Viktor77 válasza Silεncε (#10) üzenetére


Viktor77
titán

A Play megszűnik. Ez lesz helyette.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#13) Keem1 válasza Viktor77 (#12) üzenetére


Keem1
addikt

De miért? Úgy értem, miért jobb valamit megszüntetni és egy másikat 0-ról elkezdeni (a cikk is pont ezt írja, kb.: notepad.exe "youtubemusic.cpp" -> A fájl nem létezik, létrehozzam? Igen...), mint mondjuk a meglévőt fejleszteni, jobbá tenni.... Ez az, amit nem fogok soha megérteni. Ehhez (Play Music) már csak kicsit kellett volna hozzátenni, a YTM nulláról felépítése helyett.

(#15) Dilikutya válasza #20749568 (#14) üzenetére


Dilikutya
félisten

És ha simán átnevezik, meg kicsit grafikailag átdizájnolják a Play Music-ot?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17) Keem1 válasza #20749568 (#16) üzenetére


Keem1
addikt

Na, már látom, hogy én tettem fel rosszul a kérdést, de Tunyacsáp kiigazított :D

(#18) calvin76 válasza Viktor77 (#12) üzenetére


calvin76
tag

Ezt honnan veszed? Egyelőre az a mondás, hogy párhuzamosan mennek a szolgáltatások.

(#20) Viktor77 válasza calvin76 (#18) üzenetére


Viktor77
titán

Pl. innen, de van még pár cikk.

Csinálni kell. Kész. Pont.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.