Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) vicze válasza lohn (#50) üzenetére


vicze
félisten

Elnézést, abban a hitben éltem eddig, hogy a családi csomagon nincs régi korlát. :(
Az engedélyezett listában nincs Magyarország, ahogy Ausztria se, ahogy semmilyen családi megosztás.
Alapértelmezett a családi megosztás vonatkozik Zene/Filmek/Könyvek/Alkalmazások/Youtube-ra. Én amióta bevezették 3éve használom elég nagy megelégedéssel (UK).

Akkor ezért elnézést. :B :R
Elég sajnálatos, hogy nem minden Google Music régióban érhető el. :( Illetve így nem túl versenyképes a többivel szemben ahol viszont van és elérhető.

"Így ha a kislányom otthon meg szeretné hallgatni a széjszéjszéj-t :) , akkor az én következo zeném leáll a munkahelyen."
Ép most kipróbáltam és telefonon és böngészőben minden gond nélkül ment egyszerre a zene. Úgy 2percig próbáltam és számokat is váltogattam. Szóval erre passz.

A 10 eszköz az külön vicces, mert 10 eszközt aktiválhatsz évente. Általában nem gond, de nem árt rendszeren pucolni a már nem használt eszközöket, de gyorsan betelik és kis eséllyel de gondot okozhat, az előbbi éves.

Hát kerülő megoldásokat tudok esetleg mondani. Mert a régió az accountra vonatkozik, tehát amelyik régióban van a Google accountod arra a régióra vonatkozik a korlátozás, nem a fizikai valós tartózkodási helyedre. Ha van valamilyen lehetőséged, esetleg érdemes német régióra váltani. Meg kell változtatni a lakcímed, illetve kell adott régiós bankkártya, bár ez nem tudom, hogy van kezelve "virtuális" bankokkal mint pl. a Revolut. Nem egy zökkenő mentes folyamat, de megoldható általában.

(#52) lohn válasza vicze (#51) üzenetére


lohn
tag

Szóval te kint vagy az Egyesült Királyságban és a Google-nél egy magyar kártyát regisztráltál be a fizetésre, így magyar árakon jutsz olyan szolgáltatásokhoz, amik egyébként otthon nem is elérhetoek? :)

https://www.youtube.com/channel/UCgMa4yBZEp-ALnsqH_ZtvrA

(#53) vicze válasza lohn (#52) üzenetére


vicze
félisten

Én még Magyarországon kezdtem Google Music-ot, a megjelenés első napján. Az accountomat át kellett váltani UK-re, mivel pl. akkori Android Pay nem működött másképp. Így UK régióm van UK kártyával. Az hogy a előfizetés ára majdnem 3x annyi lett, most hagyjuk... :P

(#54) <Adamsky> válasza DjFlanker (#3) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Tud olyat hogy szól a zene, vagyis a videó, de a háttérben?"
Sajnos ez még mindig nem alap (a Youtube app-ban). Szóval a már meglévő alkalmazásaikat / szolgáltatásaikat kellene jobbá, használhatóbbá tenni, ahelyett, hogy ugyanarra a kaptafára újabb és újabb alkalmazásokat vagy szolgáltatásokat hoznak ki (pl. Duo, Allo, és most ez a Youtube Music)

... én egyébként YT-t már rág nem az app-ból nézem, hanem böngésző alól. Fut háttrében (vagy akár lezárt képernyőnél) és nincsenek zavaró "tényezők" se a videók előtt.

(#10) Silenc3Hun
+1

(#55) vicze válasza <Adamsky> (#54) üzenetére


vicze
félisten

"Sajnos ez még mindig nem alap (a Youtube app-ban)."
Ez egy szándékos korlátozás mivel a Youtube a reklámokból él, és abból van fenntartva az egész platform.

Youtube Prémium esetében ezek a funkciók működnek gond nélkül, ahogy reklám sincs.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.